01:44 2 min. Peter König #98 Spowodowanie upadku przeciwnika
01:55 2 min. Jesse Rohtla #11 Wysoko uniesiony kij
01:55 2 min. Dawid Maciejewski #6 Wysoko uniesiony kij
10:54 2 min. Jesse Rohtla #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:18 2 min. Martin Čakajík #24 Opóźnianie gry
21:31 2 min. Patryk Wronka #95 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:41 2 min. Niko Tuhkanen #53 Przeszkadzanie
38:52 2 min. Peter Tabaček #55 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:14 2 min. Dariusz Gruszka #79 Atak kijem trzymanym oburącz
51:03 2 min. Aleksiej Trandin #87 Trzymanie przeciwnika
58:30 2 min. Jesse Jyrkkiö #10 Przeszkadzanie
59:46 2 min. Maciej Urbanowicz #93 Spóźniony atak ciałem
- 60 min. - Trener Unii bierze czas aby uspokoić sytuacje.
- 59 min. - Nerwy puszczają hokeistom z Katowic. Kara dla Jyrkkio a później Urbanowicza.
- 58 min. - GOL! 0-3! Gospodarze chyba zapomnieli, że mają pustą bramkę i wykorzystał to Danecek!
- 57 min. - Lindskoug w boksie, 6 na 5 gospodarze.
- 56 min. - Unia mądrze się broni, nic nie przynoszą ataki gospodarzy!
- 54 min. - Fraszko sam na sam ale nie zdołał pokonał Fikrta!
- 52 min. - GOL! 0-2! Fatalna zmiana przy boksie GiekSY i z kontrą ruszył Themar, sam na sam pokonał Lindskouga strzałem po lodzie!
- 51 min. - Kolejna kara dla gości. GieKSa w przewadze.
- 51 min. - Wronka dostał podanie przed bramkę, ale uderzył obok słupka.
- 48 min. - Jass wjechał kw tercje rywala pomiędzy dwoma obrońcami pod bramką, ale zatrzymany.
- 47 min. - Zamieszanie pod bramką Unii, wybijają obrońcy poza tercje.
- 46 min. - Gospodarze nie mają zbytnio pomysłu na grę w tercji rywala pomimo długiego utrzymywania się przy krążku.
- 44 min. - Pasiut wjechał w tercje rywala, uderzył ze środka rozgrywania bulików z nadgarstka ale prosto w bramkarza.
- 43 min. - Na ławkę kar siada Gruszka, gospodarze w przewadze.
- 42 min. - Na razie spokojne pierwsze minuty tej odsłony.

- Koniec II tercji. Strzały: 13-9.
- 40 min. - Jass pod bramkę, tam krążek przejął Malasiński, próbował wymanewrować Fikrta, ale obok bramki.
- 39 min. - Gospodarze w przewadze, na ławce Tabacek. Jass do Cakajika, ale jego strzał mrozi Fikrt.
- 39 min. - Złe podanie z tercji gospodarzy i uwolnienie. GieKSa na razie bez pomysłu na pokonanie Fikrta i defensywy Unii.
- 38 min. - Pasiut w doskonałej sytuacji nieatakowany, uderzył obok bramki!
- 37 min. - Setka gospodarzy na wyrównanie, leżał na lodzie już Fikrt a mocnym strzałem trafił w niego. Ciałem zaatakowany bez krążka Piotrowicz, leży na lodzie, potrzebował pomocy sztabu aby trafić do boksu.
- 36 min. - GOL! 0-1! Z niebieskiej uderzył Konig, guma odbiła się od Bezuski, tam znalazł się Przygodzki i dobił z bliska do bramki!
- 34 min. - Themar z kontrą, ale bez efektu.
- 33 min. - Wronka pod bramkę, ale tam lot krążka zmienił Malasiński obok bramki.
- 32 min. - Kontra Unii 2 na 1, ale Przygodzki uderza po rykoszecie nad bramką.
- 30 min. - Power Break, przerwa na reklamy - oczywiście, których nie ma w polskim hokeju :)
- 28 min. - Wronka wjechał przed bramkę, ale Fikrt nie dał się oszukać.
- 27 min. - Atakują gospodarze cały czas, jednak krążek mija bramkę Fikrta.
- 27. min - Themar z nadgarstka. Lindskoug broni
- 25 min. - Z trzech metrów Pasiut, odbija jednak Fikrt a obrońcy pomagają wybić gumę.
- 24. min - Koniec kary Wronki. Uderzenie Tabaczka odbija Lindskoug.
- 23. min - Unia fatalnie rozgrywa przewagę. Jej trzecia formacja ma problem, by wjechać do tercji.
- 22 min. - Faul Wronki i Unia w przewadze. Na razie pierwsza minuta pod dobrą defensywą gospodarzy.
- 21. min - Łopuski, broni odbijaką broni Fikrt. Unia wybija na uwolnienie

- Koniec I tercji. Strzały: 12-9.
- 19 min. - Kontra Unii po złym podaniu, uderzenie Paszka po rykoszecie mija bramkę.
- 17 min. - Jaszyn z kontrą, ale bez celnego strzału.
- 16 min. - Fikrt zatrzymuje strzał Starzyńskiego z boku.
- 13 min. - Gospodarze pomimo naporu Unitów wybronili się z podwójnego osłabienia!
- 12 min. - Themar z bliska po dobitce, broni Lindskoug.
- 11 min. - Półtorej minuty podwójnej przewagi Unii Oświęcim. Czy zdołają wykorzystać taką okazje?
- 10 min. - Pasiut, Urbanowicz, Tuhkanen niepokoili Fikrta strzałami, ale ten nie daje się pokonać.
- 8 min. - Sam na sam Malasiński, ale nie daje się oszukać Fikrt. Napastnik GKS chciał gumę posłać pomiędzy parkanami.
- 6 min. - Pasiut z półobrotu, mrozi gumę Fikrt.
- 5 min. - Uderzenie Wronki odbija nad bramkę Fikrt.
- 4 min. - Błąd defensywy gospodarzy i sam na sam Danecek, broni Lindskoug.
- 3 min - Ogromne zamieszanie pod bramką Fikrta, który leżał już na lodzie. Wybijają obrońcy!
- 2 min. - Dwie kary w krótkim odstępie czasu dla Koniga i Maciejewskiego. Ale na ławce siada też Rohtla. Gospodarze 5 na 4!