10:42 10 min. Filip Wielkiewicz #86 Kara za niesportowe zachowanie 10min
10:42 20 min. Maksim Kamienkow #71 Kara meczu za niesportowe zachowanie
19:22 2 min. Jan Walter #9 Atak kijem trzymanym oburącz
22:13 2 min. Tomáš Pařízek #25 Atak kijem trzymanym oburącz
29:49 2 min. Jarosław Różański #7 Ostrość
29:49 10 min. Marcin Wiśniewski #13 Kara za niesportowe zachowanie 10min
29:49 2 min. Marcin Wiśniewski #13 Atak z tyłu
33:43 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:12 2 min. Krzysztof Zapała #19 Trzymanie przeciwnika
48:20 2 min. Dmytro Demjaniuk #18 Atak łokciem
59:59 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:59 2 min. Kacper Guzik #10 Spóźniony atak ciałem
60 min. – Świetny mecz. Dużo walki, dużo dobrego hokeja. Koniec. 3:2 w serii dla Podhala.
59 min. –Jedną zabójczą piątką torunianom trudniej o wygraną, ale trzeba przyznać że walczą jak równy z równym.
58 min. – Gol dla Podhala! Wypad gospodarzy pod bramkę rywali zakończył się pięknym strzałem z backhandu w okienko obrońcy – Oskara Jaśkiewicza!
57 min. – Podhale dobrze rozbija ataki gości.
56 min. - Mrugała do Hovinena. Strzał atomowy spod niebieskiej. Nic.
56 min. – Zieliński w nogi obrońców.
55 min. – Jaśkiewicz uderzał z niebieskiej.
54 min. – Różański z backhandu próbował w okienko. Chwilę później Koski miał szanse sprzed bramki.
53 min. – Zapała huknął z ostrego kąta.
52 min. – Karczocha wyjeżdżał przed bramkę Odrobnego. Mrozi Wiedźmin. Groźnie to wyglądało.
51 min – Dużo się działo w tej przewadze z jednej i z drugiej strony, ale nie ma zmiany wyniku.
50 min. – Garszyn miał dwie okazje w kontrze, sam przed Odrobnym.
50 min. – Hovinen huknął bramkarz wypluł, ale nie ma dobitki.
49 min. – Kara dla gości tym razem.
48 min. – Gol dla Energi. Dobrze rozegrany zamek. Trachanow po podaniu zza bramki Garszyna po lodzie pokonuje Odrobnego.
48 min. – Zapała za trzymanie powędruje na ławkę kar.
47 min. – Neupauer wychodził sam na sam, ale gwizdek go powstrzymał. Spalony.
46 min. – Gol dla Podhala! Różański zza bramki do Kolusza. Jego strzał poprawił pod parkanami Spesnego Koski. 3:1
45 min. – Najpierw Neupauer dynamicznie wchodził przed bramkę gości. jego strzał poprawiał Jaśkiewicz, później Kolusz uderzał, Podhalu zależy na rozstrzygnięciu tego meczu na swoją korzyść.
44 min. – Różański Koski i Dziubiński rozegrali świetną koronkową akcję, zabrakło szczęścia w wykończeniu.
43 min. – Zapała zagrał do Moksunena, ale ten spalił. Ostrożnie z atakami jedni i drudzy.
42 min. – Demianiuk bliski przejęcia krążka przed bramką Odrobnego.
41 min. – Tolvanen do Koskiego. Koski wjechał do tercji torunian i pociągnął z nadgarstka. Broni Spesny. Bomba Koskiego sprzed bramki. Nie ma gola.
Rozpoczynamy III tercję.
40 min. – Dziubiński aktywny w końcówce tercji. Miał dwie szanse w trudnych sytuacjach. Koniec tercji, jeszcze coś zawodnicy sobie wyjaśniają poszarpując się przy tym.
40 min. – Bardzo dobra tercja. Bardzo dobry mecz. Wynik ciągle na styku zapowiada emocje w trzeciej odsłonie.
39 min. – Zapała Tolvanen Guzik, ale sędzia odgwizdał spalonego.
38 min. – Michalski do Mrugały zza bramki, ten strzela na raty.
37 min. – Sammalmaa wywalczył krążek w tercji gości, mierzył w okienko krótkiego rogu. SPesny czujny.
36 min. – Gol dla Torunia! W końcu rosyjska piątka dopięła swego. Spokojne rozegranie pod bramką Odrobnego. Finalizuje Garszyn.
35 min. – Goście próbują wjechać do tercji Podhala, ale Szarotki umiejętnie wybijają ich z rytmu.
34 min. – Jaworski Jakub wyszedł sam na sam, ale przeniósł nad poprzeczką. Będzie kara dla Podhala.
33 min. – Koski z Siutym, walka przed bramką między bulikami, udaje się gościom wystrzelić.
32 min. – Sammalma w pełnej jeździe pod poprzeczkę, broni Spesny.
32 min. – Garszyn próbował sam rozwiązać akcję pod bramką Podhala. Ale strzał nad bramką.
31 min. – 4 na 4. Wymiana ciosów z obu stron, więcej miejsca na lodzie.
30 min. – Koski do Różańskiego. Strzał obok bramki. Poturbowany Sammalmaa, sygnalizacja kary. Ostro na lodzie. Pięści poszły w ruch.
29 min. – Parizek strzela. Nie ma gola. Dziubiński wybija. Jeszcze zamieszanie za bramką Spesnego w osłabieniu Podhala.
28 min. – Energa wprowadziła w końcu krążek do tercji rywala. Strzał Mianciuka zblokowany, w siatce nad pleksą.
27 min. - Będzie kara dla gospodarzy. Szansa na powrót do meczu.
27 min. – Dwójkowa akcja Neupauera z Koluszem. Strzał tego ostatniego minimalnie mija górny róg bramki Spesnego.
26 min. – Dobre podanie do Dołęgi na niebieską z tercji obronnej, ale napastnik Energi spalił.
25 min. – Naparło strzelał z ostrego kąta. Odrobny broni.
24 min. - Zapała do Suominena między buliki. Strzał Fina chwyta bramkarz.
23 min. – Gol dla Podhala! Dziubiński świetnie rozegrał z Sammalmą przy bandzie. Ten drugi zagrał do Kolusza, który umieścił krążek w pustej bramce!
23 min. – Będzie kara na Zapale. Przewrócony środkowy Podhala. Parizek odpocznie 2 minuty.
22 min. – Koski do Sammalmy. Złamał się kij napastnika Podhala i nic z tego strzału nie wyszło.
21 min. – 1:21 przewagi Podhala, jeżeli nie padnie wcześniej bramka dla gospodarzy.
Zaczynamy II tercję.
20 min. – Koski wzdłuż bramki zagrał do Sammalmy, a ten minimalnie minął się z krążkiem naciskany przez obrońcę. Jeszcze Kolusz opanował krążek na niebieskiej linii i wrzucał na bramkę. Złapał Spesny.
20 min. – Siuty zakręcił obrońcą i został sfaulowany. Będzie kara dla gości.
19 min. – Neupauer świetnie do Michalskiego, ale pod bramką zabrakło zimnej krwi.
18 min. – Torunianie próbują się odgryzać, ale obrońcy Podhala czujni.
17 min. - Znowu Worwa z Neupauerem mieli szansę i zagrozili bramce Spesnego rozklepując obronę, ale tym razem bez gola.
16 min. – Mrugała huknął z dystansu. Obok bramki.
16 min. – Oriechin zagrywał przed bramkę, ale jego partnerzy dobrze blokowani przez obrońców Szarotek.
15 min. – Gol dla Podhala! Neupauer dobił strzał Worwy. Pod poprzeczkę. Pewnie. Bramkarz bez szans.
14 min. - Zapała miał okazję, ale niedokładnie zagrał do partnera.
13 min. – Gra głównie w środkowej strefie, emocje trochę opadły.
12 min. – Sammalma strącał strzał Hovinena przed bramką, ale Spesny nie dał się przestrzelić.
11 min. - Bójka Wielkiewicza z Kamienkowem. Będą wykluczenia.
10 min. - Oriechin o mały włos nie przejął bezpańskiego krążka pod bramką Wiedźmina.
9 min. - Dziubiński sam ze środka, odbija Spesny, jeszcze Kolusz miał położonego bramkarza, ale nie zmieścił krążka w siatce.
8 min. - Olszewski próbował od zakrystii.
7 min. - Świetny strzał Zielińskiego łapaczką odbija Odrobny.
7 min. - Dobrze bronią Górale niesieni dopingiem z trybun.
6 min. - Podhale w osłabieniu, nadmierna ilość graczy na lodzie była.
5 min. - Oriechin w długi róg nisko, Odrobny w szpagacie broni parkanem.
4 min. - Różański próbował sam wyjechać zza bramki, ale wypchnięty przez obrońców.
3 min. - Świetne podanie do Naparły przez całe lodowisko na niebieską, ale ten nie opanował krążka.
2 min. - Garszyn indywidualnie, ale w gąszcz obrońców.
1 min. - Neupauer z Guzikiem i z Wielkiewiczem wyszli w pierwszym ataku.
Zaczynamy.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tatryski Podhale Nowy Targ - KH Energa Toruń. Ćwierćfinał play off. Stan rywalizacji do czterech zwycięstw - 2:2.