3:1 Peter Tabaček #55 ( Sebastian Kowalówka #12 ) 5/5 32:13
09:17 2 min. Aleksiej Trandin #87 Spowodowanie upadku przeciwnika
15:54 2 min. Patryk Malicki #20 Zahaczenie
20:43 2 min. Andrej Themár #88 Uderzanie kijem
26:02 2 min. Janne Laakkonen #62 Zahaczenie
39:10 2 min. Iiro Vehmanen #60 Przeszkadzanie
44:13 2 min. Tomasz Malasiński #89 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:52 2 min. Iiro Vehmanen #60 Atak kijem trzymanym oburącz
58:54 2 min. Jakub Šaur #33 Atak kijem trzymanym oburącz
59:37 2 min. Juha Kiilholma #28 Uderzanie kijem
- Koniec Meczu 3-1. Awans do półfinału Tauronu KH GKS Katowice.
- 60 min. - Niepotrzebny faul Saura pod bramką gospodarzy. Zaraz Kilholma i gospodarze 5 na 3 przez 23 sekundy.
- 60 min. - Bezuska z bliska dobija strzał, na posterunku Lindskoug.
- 59 min. - Półtorej minuty do końca meczu, do boksu zjechał Michal Fikrt.
- 58 min. - O czas poprosił trener Unii Oświęcim Witold Magiera.
- 57 min. - Podanie przed bramkę, tam Łopuski ale prosto w bramkarza.
- 56 min. - Kara dla Unii za rzucenie na bandę dla Vehmanena.
- 55 min. - Trzy groźne strzały Unitów! Kilholma, Tabacek i łapie Lindskoug.
- 52 min. - Z nadgarstka Kilholma próbował zza bulika zaskoczyć Lindskouga, ale ten spokojnie łapie.
- 51 min. - Rohtla po podaniu Strzyżowskiego uderza obok bramki.
- 49 min. - Spod bandy Trandin, odbija Lindskoug. Unia ciśnie, ale widać, że ostatkiem już sił.
- 48 min. - Uderzenie Saura, odbija parkanem bramkarz gospodarzy.
- 47 min. - Trandin z bulika, pewnie łapie Lindskoug.
- 46 min. - Niewykorzystana przewaga gości.
- 44 min. - Malasiński sfaulował Saura i druga przewaga w tym meczu gości.
- 43 min. - Szarża Gruszki, ale powstrzymany przez obrońcę i mrozi gumę Lindskoug.
- 42 min. - Spod niebieskiej Cakajik odbija Fikrt, dobitka Wronki obok bramki.
- 41 min. - Mocny strzał z bulika Fraszki odbija Fikrt.

- Koniec II tercji. Strzały: 17-12.
- 39 min. - Fraszko objechał bramkę, miał dobre podanie na pustą bramkę do Wronki ale ... Vehmanen specjalnie poruszył bramkę i trafia na ławkę kar.
- 39 min. - Uderzenie Wronki z bulika, odbija Fikrt.
- 38 min. - Mocny strzał Jyrkkio, ale barkiem odbija Fikrt.
- 37 min. - Uderzał Rohtla, ale odbija Fikrt i guma mija bramkę.
- 37 min. - Faul Saura na Malasińskim, który próbował kontrować w sytuacji 2 na 1.
- 36 min. - Ponownie świetnie się uwolnił Fraszko, ale ponownie nie udało mu się pokonać Fikrta który odbija barkiem!
- 36 min. - Fraszka wjechał w tercje rywala, odbija Fikrt - od razu kontra Trandina i jego strzał łapie Lindskoug.
- 35 min. - Jaszyn wjechał przed bramkę, jego uderzenie odbija Fikrt, ale spalony w polu bramkowym.
- 34 min. - Kontuzja pod bandą Jassa, który został przyciśnięty przez przeciwnika gdy upadał na lód, trzyma się za nadgarstek.
- 33 min. - GOL! 3-1! Wygrane wznowienie gości pod bramką Lindskouga, popędził Sebastian Kowalówka, zagrał pod bramkę tam czyhał Tabacek, którego pierwszy strzał odbił ale przy dobitce bez szans.
- 32 min. - Od razu po wznowieniu sam na sam Malasiński, ale nie zdołał pokonać Fikrta!
- 32 min. - GOL! 3-0! Wronka przejął gumę na niebieskiej po złym wybiciu przez Paszka, wjechał na przeciw Fikrta i uderzył w okienko,
- 31 min. - Jyrkkio z ostrego kąta ale nad bramką.
- 30 min. - Gruszka zza obrońcy, odbija Lindskoug, nowotarżanin efektownie wywinął koziołka na lodzie.
- 30 min. - Krążek odbił się od bandy wyszedł przed bramkę a tam Fraszko z bliska uderzył ale Fikrt nie dał się pokonać!
- 29 min. - Dobrze gospodarze w osłabieniu, przetrzymali próbę ataku gości.
- 27 min. - Świetna sytuacja Przygodzkiego, ale uderzył nad poprzeczką!
- 26 min. - W przewadze po raz pierwszy w tym meczu goście. Na ławce kar Laakkonen.
- 25 min. - Fraszko uwolnił się od przeciwnika, ruszył w stronę bulika, jego strzał ponad bramką po odbiciu przez Fikrta.
- 24 min. - W tercje wjechał Jass, mocny strzał jednak łapie bez kłopoty Fikrt.
- 23 min. - Dobrze wybronili się goście.
- 22 min. - Cakajik z okolicy bulika, łapie Fikrt.
- 21 min. - Na ławkę kar siada Themar. Gospodarze trzeci raz w przewadze.

- 20 min. - Koniec I tercji. Strzały: 18-4.
- 19 min. - Spokojna gra w ostatnich minutach gospodarzy.
- 17 min. - Na razie Unici dobrze bronią się w osłabieniu.
- 16 min. - Pod bramką gości faulowany Malasiński przez Malickiego i ponownie gospodarze zagrają w przewadze.
- 16 min. - GOL! 2-0! Laakkonen z bulika pod bramkę do Rohtli, ten uderzył z pierwszego krążka i pokonał Fikrta!
- 14 min. - Kontra Unii dwóch na dwóch podanie do Themara i ten trafia prosto w Lindskouga.
- 12 min. - Pasiut walczy za bramką Fikrta, rozgrywka do Wronki, ale spalony w polu bramkowym.
- 10 min. - GOL! 1-0! Laakkonen pod bramkę spod bandy próbował dograć do Malasińskiego, tam Saur dostawia kija i zaskakuje swojego bramkarza!
- 10 min. - Podanie przed bramkę, ale broni Fikrt.
- 9 min. - Przewaga gospodarzy, na ławce kar Trandin.
- 7 min. - Pasiut podał przed bramkę, ale odbija najpierw Fikrt a później obrońcy gości poza tercje.
- 6 min. - W odpowiedzi Łopuski, ale zablokowany.
- 6 min. - Podanie za bramki, Przygodzki popchany przez Jyrkkio do bramki - przerwa w grze i guma wycofana do tercji neutralnej.
- 5 min. - Fraszko sam na sam, ale broni Fikrt! Krążek ląduje po łapaczce nad bramką!
- 5 min. - Z niebieskiej wrzutka Unii ale zablokowany.
- 4 min. - Wanat próbował objechać bramkę, uderzył z backhandu ale trafił w bok bramki.
- 2 min. - Lindskoug odbija strzał Unity.
- 2 min. - Wronka upada po starciu z Gruszką, jęk na trybunach ale bez kary.
- 1 min. - Zaczynamy!