14:18 2 min. Jesse Jyrkkiö #10 Uderzanie kijem
26:01 4 min. Maciej Urbanowicz #93 Ostrość
26:01 4 min. Štěpán Csamangó #94 Ostrość
26:01 4 min. Michal Vachovec #69 Ostrość
26:01 4 min. Bartłomiej Bychawski #91 Ostrość
30:04 2 min. Jesse Rohtla #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:58 2 min. Mateusz Bepierszcz #24 Atak kijem trzymanym oburącz
45:58 2 min. Bartosz Fraszko #17 Uderzanie kijem
59:33 2 min. Dušan Devečka #19 Przeszkadzanie
Koniec. Stan rywalizacji 3:1 dla Cracovii
60. min - Bardzo źle tę akcję rozegrali krakowianie. Guma opuściła katowicką tercję.
60. min - Kara dla Deveczki. Cracovia będzie miała okazję przez 27 sekund grać w 6 na 4.
60. min - Czas dla Tauronu KH GKS-u Katowice.
59. min - Zygmunt! Dostał dobre podanie od Csamango, ale nie zdołał pokonać Lindskouga.
59. min - Cracovia bez bramkarza.
59. min - Urbanowicz przechwycił krążek i uderzył z bekhendu. Broni Lindskoug.
59. min - Tvrdoń do Szveca, ale ten został zablokowany.
58. min - Czas dla Cracovii.
58. min - Bepierszcz, Czarnaok uderzali, a potem pod krakowską bramką wytworzył się ogromny kocioł.
57. min - Wrzutka Kruczka. Krążek podskoczył przed Lindskougiem. Będzie bulik w katowickiej tercji.
56. min - Czas zaczyna pracować na korzyść katowiczan.
55. min - Csamango wrzucił krążek na bramkę. Zarobił bulik.
54. min - Katowiczanie już w czwórkę starają się blokować dostęp do własnej tercji.
53. min - "Pasy" potrzebują szybkiego gola.
52. min - Zygmunt od jakiegoś czasu występuje w pierwszej formacji. Zastąpił w niej Kaspra Bryniczkę.
52. min - Szvec z bekhendu. Bramkarz GieKSy na posterunku.
51. min - Bepierszcz zostawił gumę Vachovcowi. Ten uderzył z nadgarstka. Gdzie jest krążek? W raku Lindskouga!
51. min - Ofiarnie interweniował Noworyta.
51. min - Przerwa na czyszczenie lodu.
50. min - Pasiut zagrywał do Malasińskiego, ale to podanie kijem przerwał Koprziva.
50. min - Spotkanie wyraźnie nabrało rumieńców.
49. min - Bepierszcz do Csamango, uderzenie rosłego Czecha, ale końcówką parkana gumę sparował Lindskoug.
48. min - Podopieczni Rudolfa Rohaczka idą za ciosem. Coraz groźniej pod katowicką bramką.
48 min - GOOL! 2:3! GOOOL! Wymiana krążka między Drzewieckim a Zygmuntem! Ten drugi pokonuje Lindskouga
47. min - Coraz groźniejsi są krakowianie.
46. min - Obustronne wykluczenie: Fraszko i Bepierszcz. Zagramy po czterech w polu.
46. min - Szukają kontaktowego gola krakowianie, ale w ich akcjach brakuje jakości.
45. min - Laakkonen wypatrzył Jassa i zagrał mu gumę. Uderzenie łotewskiego defensora jednak niecelne.
44. min - Krakowianie mogli doprowadzić do wyrównania.
44. min - Csamango! Jak on tego nie strzelił? Ofiarnie Wronka z Lindskougiem i nie ma gola.
43. min - Ładnie o krążek powalczył Maciej Urbanowicz!
42. min - Szvec powinien zdobyć drugiego gola dla Cracovii. Sytuację miał świetną, ale nie zdołał pokonać katowickiego golkipera. Dobre dogranie Domogały.
42. min - Tvrdoń! Broni Lindskoug.
41. min - Zablokowane uderzenie Kruczka, poprawka Kapicy również.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Deveczka! Broni Koprziva
40. min - Sawicki dwukrotnie próbował zaskoczyć krakowskiego golkipera. Wynik pozostaje bez zmian.
40. min - Duża nerwowość w obu ekipach.
39. min - Łopuski! Broni Koprziva.
39. min - Nadzieje krakowian odżyły.
39. min - GOOOL! 1:3! Bychawski wrzucił gumę spod linii niebieskiej, a zasłonięty Lindskoug wpuścił gumę do siatki
38. min - Domogała! Znów świetnie broi Lindskoug.
37. min - Szvec! Wydawało się, że po jego strzale krążek trafi do siatki. Lindskoug zdążył dosunąć parkan.
36. min - Coraz mocniej i zacieklej atakują krakowianie.
36. min - Damian Kapica kąśliwie z nadgarstka. Broni Lindskoug, który złapał gumę do raka.
35. min - Power break.
34. min - GOOOL! 0:3! Urbanowicz jak Chuck Norris uderzył z półobrotu i zaskoczył Koprzivę
33. min - Jyrkkio podjął decyzję o oddaniu strzału. Broni Koprziva.
32. min - Vachovec! Doskonałe uderzenie z prawego bulika, jednak Lindskoug jest dziś świetnie dysponowany.
32. min - Błąd Rompkowskiego, przed szansą Starzyński, ale znakomicie broni Koprziva. Złapał krążek do raka.
31. min - Jeżek! Potężne uderzenie z korytarza między bulikami. Broni Koprziva.
31. min - Rohtla sfaulował Drzewieckiego. Przewaga Cracovii.
29. min - Jyrrkio! Uderzył nad krakowską bramką.
28. min - Coraz więcej wrzutek na bramkę Koprzivy.
27. min - Fraszko sunął na krakowską bramkę, ale Koprziva trącił krążek.
27. min - Gramy!
27. min - Tymczasem na ławce kar Bychawski, Vachovec, Csamango po stronie Cracovii oraz Jaszyn, Czakajik i Urbanowicz ze stron Tauronu KH GKS-u Katowice.
27. min - Pięści poszły w ruch. Będą kary. Starli się Urbanowicz z Csamango i Vachovec z Jaszynem.
26. min - Dobrze funkcjonuje organizacja gry w Tauronie KH GKS-ie Katowice.
25. min - Csamango! Mocno, ale niecelnie.
24. min - Mocny atak ciałem Bepierszcza.
24. min - Krakowianie próbują się odgryźć. Na razie Lindskoug jest jak skała.
23. min - GOOOL! 0:2! Bramka zaliczona. Sawicki był wepchnięty na Koprzivę przez Bychawskiego. Prawidłowa decyzja sędziów
23. min - Krążek znalazł się w krakowskiej bramce po raz drugi. Deveczka do Fraszki, a ten pakuje gumę do pustej bramki. Sędziowie na razie nie zaliczyli tego gola. Będą oglądać zapis wideo.
22. min - Fatalny błąd katowickiej defensywy. Szvec w sytuacji sam na sam z Lindskougiem. Po serii zwodów chciał zmieścić gumę między parkanami
21. min - Katowiczanie mocno zaczęli. Chcą zdobyć drugiego gola.

20. min - Bychawski z niebieskiej! Broni Lindskoug.
19. min - Ruszyli krakowianie do ataku. Mocno kotłuje się pod katowicką bramką.
18. min - Lindskoug wyśmienicie obronił uderzenie Domogały! Podawał zza bramki Tvrdoń.
18. min - Tvrdoń do Domogały! Przestrzelił.
17. min - GOOOL! 0:1! Urbanowicz zakręcił pirueta, nieszablonowo dograł do Czakajika, który musiał trafić do siatki
17. min - Gramy w pełnych składach.
16. min - Katowiczanie zamknięci przez krakowian. Lindskoug jest jednak dziś bardzo dobrze dysponowany.
15. min - Będzie pierwsza kara. Jyrkkio faulował Vachovca.
14. min - Teraz Pasiut z Łopuskim zagrozili krakowskiej bramce. Wynik pozostaje bez zmian.
13. min - Rohtla po objechaniu bramki dograł do Strzyżowskiego, a ten uderzył z pełnego zamachu. Krakowski bramkarz znów dobre interweniuje.
12. min - Fraszko! Broni Koprziva.
12. min - Wronka wjechał do tercji, zostawił gumę Wanackiemu, ale strzał
11. min - Świetnie zachował się Damian Kapica, który wygrał pojedynek jeden i starał się zza bramki dograć do Bepierszcza. Jeden z katowickich defensorów podbił "Bepiemu" kij.
10. min - Sporo walki przy bandach.
9. min - Wronka kąśliwie! Broni Koprziva.
8. min - Damian Kapica do Bepierszcza! Broni Lindskoug.
7. min - Na razie oba zespoły popełniają sporo prostych błędów. Chyba ranga tego spotkania im się udziela.
6. min - Pasiut! Starał się wyczekać Koprzivę i gdy padnie na parkany uderzyć pod poprzeczkę. Tymczasem to czeski bramkarz wyczekał polskiego środkowego.
5. min - Jyrkkio! Broni Koprziva, choć był zasłonięty.
5. min - Na razie aktywniejsi są gospodarze. Adam Domogała sprzed obrońcy, ale Lindskoug broni.
4. min - Kolejne interwencje szwedzkiego golkipera GieKSy. Uderzali Rompkowski i Drzewiecki.
3. min - Jeszcze raz Damian Kapica, ale Lindskoug na posterunku.
3. min - Kapica uderzył z okolic lewego bulika. Broni Lindskoug.
2. min - Na razie spokojnie rozpoczęły dwa zespoły.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Koprziva i Lindskoug. Czy "Pasy" postawią ostatni krok i awansują do finału?