6:1 Damian Ginda ( Karol Biłas, Maciej Witan ) (+1) 5/4 53:55
08:42 2 min. Bartosz Wołoszyk Spowodowanie upadku przeciwnika
22:26 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
38:35 2 min. Kacper Niedźwiecki Uderzanie kijem
38:35 10 min. Kacper Niedźwiecki Kara za niesportowe zachowanie 10min
56:11 2 min. Bartosz Florczak Atak kijem trzymanym oburącz
58:16 2 min. Kacper Niedźwiecki Ostrość
59:20 2 min. Bartosz Wołoszyk Opóźnianie gry
KONIEC MECZU!
- 59 min. - Sanoczanie przed szansą, bedą grali w przewadze
- 54 min. - GOL! 6-1! Ginda w przewadze i mamy szóstego gola!
- 53 min. - Dwie doskonałe sytuacje sanoczan, ale Witan i Bukowski nie zdołali pokonać Kuźnickiego.
- 50 min. - Kontra gości, w sytuacji sam na sam Igor Smal, łapie gumę do łapaczki Wojciechowski!
- 49 min. - Kuczek trafia na ławkę kar.
- 46 min. - Filipek w poprzeczkę a do pustej bramki nie zdołał krążka dobić Bukowski, trafił obok słupka.
- 43 min. - Szansa dla Bukowskiego ale zablokowany.

- Koniec II tercji
- 40 min. - Witan przeprowadził indywidualną akcję, ale nie dał się pokonać Kuźnicki.
- 39 min. - Faul Niedźwieckiego, plus 10 minut za niesportowe zachowanie
- 38 min. - GOL! 5-1! Jest pierwsza bramka dla gości! Mocarski oszukał Wojciechowskiego!
- 37 min. - Mocarski z nadgarstka, dobrze Wojciechowski przycisnął pachą krążek do ciała.
- 36 min. - Filipek do Bukowskiego, ten z bliska sam przed bramkarzem ale nie zdołał go pokonać.
- 35 min. - Gra się uspokoiła, więcej przy krążku gospodarze.
- 31 min. - Sam na sam Szymon Fus, ale z backhandu obok bramki.
- 30 min. - Po piątym puszczonym golu za Solińskiego wchodzi Kuźnicki.
- 30 min. - GOL! 5-0! Witan wcisnął gumę zza bramki!
- 28 min. - Uderzenie Dobosza odbija Soliński. Stoczniowiec wyraźnie pogodzony z przebiegu meczu, atakują cały czas gospodarze
- 25 min. - GOL! 4-0! Fatalny błąd gości podczas zmiany! Czterech pojechało do boksu gdy krążek był na linii czerwonej! Trzech na jednego i gol!
- 24 min. - GOL! 3-0! Mocny strzał Biłasa ląduje w bramce Stoczniowca!
- 23 min. - Przewaga gospodarzy, kara dla gości za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 22 min. - Ponownie gospodarze przed szansą zdobycia gola, Witan po buliku do Dobosza, jego mocny strzał łapie Soliński
- 21 min. - Świetna okazja Filipka, ale nie zdołał pokonać z bliska bramkarza.

- Koniec I tercji
- 18 min. - Podanie przed bramkę, sam Witan ale z pierwszego krążka prosto w bramkarza!
- 18 min. - Dobosz uderza w poprzeczkę!
- 17 min. - Filipek na szybkości minął rywala, wjechał przed bramkę ale końcówką parkanu ratuje sytuacje bramkową Soliński.
- 16 min. - Smal ruszył lewą stronę, ale zbyt lekko z nadgarstka i łapie Wojciechowski.
- 14 min. - Ponownie groźnie pod bramką gospodarzy, ale Mocarski nie znalazł sposobu na bramkarza.
- 14 min. - Z bliska Wołoszyk, lecz łapie Wojciechowski.
- 12 min. - GOL! 2-0! Ogromne zamieszanie pod bramką Stoczniowca, trzecia dobitka znalazła drogę do bramki. Strzelcem Bukowski!
- 11 min. - Indywidualna akcja Bukowskiego, minął obrońce ale w sytuacji sam na sam trafił prosto w łapaczkę Solińskiego.
- 10 min. - Kara dla Stoczniowca, na ławce Wołoszyk.
- 9 min. - Mocarski z nadgarstka, odbija Wojciechowski.
- 8 min. - Sanoczanie stworzyli kolejną sytuację, ale uderzenie obok słupka
- 7 min. - Akcja gospodarzy, podanie pod bramkę, uderzył Miccoli, broni Soliński.
- 5 min. - Uderzenie Holowczanskiego, odbija Wojciechowski.
- 1 min. - GOL! 1-0! Kontra sanoczan 3 na 1 , do pustej bramki gumę Filipkowi wystawił Bukowski i szybkie prowadzenie gospodarzy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723
Kacper Myrdak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Kacper Wojciechowski B 1 1.00 20 20 0 0 0 0 95.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0