Rozgrywki: 2018/19 - Ekstraliga: Play-off
2019-04-09
18:15
Play-Off / Finał
0:1 Aleksiej Jefimienko #21 ( Michael Kolarz #33, John Murray #31 ) 5/5 08:24
0:2 Michael Cichy #78 ( Alexander Szczechura #8, Gleb Klimienko #15 ) (+1) 5/4 22:26
0:3 Filip Komorski #5 ( Michael Cichy #78, Bartłomiej Pociecha #67 ) (+1) 5/4 26:21
Koniec. Stan rywalizacji 2:2
60. min - Michnow mógł zdobyć piątego gola.
59. min - Głośny doping tyskich kibiców roznosi się po krakowskim lodowisku.
58. min - Krakowianie szukają honorowego gola.
57. min - GOOOL! 0:4! Galant przyjął na golenia strzał Czarnaoka. Później najszybciej dojechał do odbitego krążka i umieścił go w siatce.
56. min - Cracovia ponownie bez bramkarza. Nie ma w tym nic dziwnego, bo nie mają już nic do stracenia.
54. min - Gramy w pełnych składach.
53. min - Ofiarnie i bardzo dobrze bronią się tyszanie.
52. min - Rudolf Rohaczek wycofuje bramkarza. Cracovia zagra w przewadze 6 na 4.
52. min - Przerwa na czyszczenie lodu.
52. min - Sędziowie przeoczyli fakt, iż Kamiński podniósł kask z lodu zamiast od razu udać się do boksu.
52. min - Kara dla Galanta za atak na Kamińskim?
51. min - To był najsłabszy okres gry w przewadze w wykonaniu tyszan.
50. min - Bepierszcz! Mógł zdobyć gola podczas gry w liczebnym osłabieniu.
49. min - Będą kary. Kapica wędruje na przymusową dwuminutową odsiadkę.
49. min - Kamiński starł się z Galantem. Obędzie bez kar.
49. min - Groźna wrzutka Jeżka. Broni Murray.
48. min - Kontra tyszan! Galant w sytuacji sam na sam z Koprzivą. Nie ma czwartego gola, wszak środkowy czwartej formacji gości przestrzelił.
47. min - Bepierszcz zagrał zza bramki. Bramkarz GKS-u nakrył gumę rakiem.
46. min - Jachym! Potężnie uderzył spod linii niebieskiej.
46. min - Kapica uderzył po dograniu Drzewieckiego! Broni Murray.
45. min - Galant! Koprziva zdążył złączyć parkany.
45. min - Szvec! Broni Murray.
44. min - Dobrze bronią się tyszanie. Zamykają dostęp do własnej tercji.
43. min - Coraz większa przewaga w posiadaniu krążka zawodników Cracovii. Póki co nie ma to przełożenia na gole.
42. min - Krakowianie oprócz walki z tyszanami toczą też pojedynek z czasem. Muszą w ciągu niespełna 18 minut odrobić trzybramkową stratę
41. min - Czarnaok ma pretensję do sędziów, że nie ukarali Komorskiego za próbę wymuszenia faulu.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Vachovec! Miał dzisiaj dwie świetne okazje, w trzeciej też nie dał rady Murrayowi.
39. min - Patryk Kogut gra dzisiaj jako siódmy defensor.
38. min - Turtiainen! Ładnie zmylił defensora gości, ale uderzył niecelnie.
38. min - To mogła być ryzykowna strata Pociechy. W porę pomogli mu koledzy i zatrzymali kontrujących krakowian.
37. min - Górny podłączył się do akcji ofensywnej. Dobre dogranie Jefimienki! Niewiele zabrakło do zdobycia czwartego gola.
36. min - Olaf Bizacki zatrzymał Tvrdonia.
35. min - Przerwa na czyszczenie lodu.
35. min - Gościński! Nie miał do kogo zagrać, zjechał do środka i wypalił z nadgarstka. Koprziva dobrze broni.
34. min - Oglądamy dobry, szybki mecz. Nie brakuje też twardych starć.
33. min - Szvec z nadgarstka. Krążek ląduje na... bocznej siatce.
33. min - Pełne składy!
33. min - Ciura świetnie blokuje szarżującego Tvrdonia.
32. min - Słabo wygląda ta gra w przewadze w wykonaniu Cracovii.
32. min - Tvrdoń starał się zmieścić gumę między słupkiem a parkanem Murraya. Golkiper tyszan świetnie interweniuje.
31. min - Cracovia gra w przewadze, a Jachym popełnia szkolny błąd na niebieskiej. Nie utrzymał krążka.
31. min - Będą kary.
31. min - Bepierszcz! Sytuacja sam na sam z Murrayem. Góra bramkarz GKS-u.
30. min - Turtiainen wzdłuż bramki do Kapicy! Pusta bramka, ale skrzydłowy Cracovii nie trafia w krążek.
29. min - Akcja za akcję, dobre tempo tego spotkania.
28. min - Kilka soczystych bodiczków. Za to lubimy hokej.
28. min - Rozkręcają się tyszanie. Kolejne ataki suną na krakowską bramkę.
27. min - GOOOL! 0:3! Komorski znakomicie dobija z bekhendu! Koprziva mógł tylko wyciągnąć gumę z siatki
27. min - Cichy wjechał z krążkiem przed bramkę. Oddał strzał, błyskawicznie dobił. Koprziva broni!
26. min - Będzie kara dla Cracovii.
24. min - Jeśli Cracovia chce powalczyć w tym meczu musi solidnie zabrać się do roboty.
23. min - GOOOL! 0:2! Ładna wymiana podań Klimienki i Szczechury. Alex zagrał wzdłuż bramki do Cichego, a ten pakuje gumę do siatki
22. min - Krążek wędruje jak po sznurku. Cichy nieczysto trafił w krążek.
22. min - Tyszanie w przewadze.
22. min - Sykora się rozpędzał, ale był faulowany przez Jeżka.
21. min - Teraz dobra interwencja Murraya. Uderzał Bepierszcz.
21. min - Uderzenie Pociechy! Koprziva broni to uderzenie.

20. min - Uderzenie Jeziorskiego! Zablokowane.
19. min - Przycisnęli krakowianie. Kolejna dobra akcja Bepierszcza i Vachovca. Pierwszy oddal strzał, bramkarz gości interweniował, ale dobitka czeskiego środkowego znów nie najlepsza.
18. min - Błąd na niebieskiej w wykonaniu tyszan. Drzewiecki w sytuacji sam na sam, ale górą Murray.
17. min - Galant jest już na lodzie.
17. min - Csamango! Uderzył z pierwszego krążka. Broni Murray.
16. min - Ostro zaatakowany Vachovec. Czyste zagranie i krążek wybity z tercji.
16. min - Potężny kocioł pod krakowską bramką. Czarnaok uderzał, dobijać próbowali Turtiainen i Kalinowski.
15. min - Cracovia w przewadze. Krążek wędruje jak po sznurku.
15. min - Ładnie zastawiał się Tvrdoń. Galant dopuścił się faulu.
14. min - Krakowianie szukają swoich szans w kontratakach.
12. min - Widać, ze tyszanie grają dzisiaj agresywniej. Starają się jak najmniej grać we własnej tercji.
11. min - Power break.
11. min - Solowa akcja Mateusza Bepierszcza. Wjechał między Kolarza i Cichego, następnie uderzył z nadgarstka. Murray zdążył złączyć parkany.
10. min - Cichy wygrał wznowienie, Sykora uderzył z pierwszego krążka.
9. min - GOOOL! 0:1! Jefimienko uderzył z wysokości prawego bulika i zaskoczył Koprzivę.
9. min - Koronkowa akcja Cracovii. Guma wędrowała jak po sznurku. Uderzenie Bepierszcza lub próba mocnego zagrania do Vachovca i słupek uratował Murraya.
8. min - Tvrdoń! Zakręcił Pociechą, uderzył z bekhendu, ale Murray złapał krążek. Krakowski napastnik trącił kijem golkipera tyszan. Pretensje "Jaśka Murarza" w kierunku sędziów jak najbardziej uzasadnione.
7. min - Gramy w pełnych składach.
7. min - Klimienko! Guma po jego uderzeniu podbita i wyłapana przez Koprzivę.
7. min - Soczyście uderzał Sykora! Wynik pozostaje bez zmian.
6. min - Na razie szybko operują krążkiem tyszanie. Sporo ruchu.
6. min - Kara dla Tvrdonia. Tyszanie w przewadze.
5. min - Na razie wyrównane spotkanie oglądamy w Krakowie.
3. min - Szybkie tempo, sporo się dzieje.
2. min - Czarnaok wrzucił krążek, gumę próbował trącić Szvec. Broni tyski golkiper.
2. min - Tvrdon sprawdził czujność Murraya.
1. min - Klimienko! Dobijał krążek z niemal zerowego kąta. Poprzeczka uratowała krakowian.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Koprziva i Murray.