1:3 Grzegorz Pasiut #18 ( Janne Laakkonen #62 ) 5/5 34:44
01:46 2 min. Filip Starzyński #26 Uderzanie kijem
06:09 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Natarcie
06:09 2 min. Oskar Krawczyk #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:33 2 min. Bartosz Fraszko #17 Wysoko uniesiony kij
38:09 2 min. Jesse Rohtla #11 Przeszkadzanie
45:15 2 min. Oskar Jaśkiewicz #24 Atak kijem trzymanym oburącz
47:46 2 min. Marek Strzyżowski #80 Uderzanie kijem
56:09 2 min. Marek Strzyżowski #80 Zahaczenie
60 min. - Koniec meczu. Decydujące starcie o brąz odbędzie się w Katowicach.
59 min. -Pożegnalny występ Podhala przed własną publicznością raczej nieudany, ale brązowe medale jeszcze nie rozdane.
58 min. - Gol dla GKS! Tolvanen stracił krążek na niebieskiej i Malasiński dopełnia formalności i strzałem do pustaka kończy ten mecz.
57 min. - Oblężenie bramki GKS, strzelali Sammalmaa dwukrotnie i Hovinen. Katowiczanie wychodzą obronną ręką. Uwolnienie. Odrobny wraca.
57 min. - Kara dla Strzyżowskiego za zahaczanie. Podhale bez bramkarza.
57 min. - Strzyżowski był sam przed bramką po podaniu Malasińskiego, ale miał za mało czasu i miejsca by wymyślić coś na Odrobnego.
56 min. - Kolusz uderzył z niebieskiej, broni Lindskoug. Wcześniej złapał jego podanie przed bramkę.
55 min. - GKS trzyma Podhale z daleka od swojej bramki.
53 min. - Malasiński zastawiał się przed bramką, oddał strzał, Odrobny broni.
52 min. - Jaśkiewicz z dystansu, obok bramki.
51 min. - Może halny zawieje. Napór Podhala. Suominen z ostrego kąta. Lindskoug zamyka krótki róg.
50 min. - Wielkiewicz bliski przejęcia krążka w strefie neutralnej, ale katowiczanie nie odpuszczają.
49 min. - Zapała najeżdżał na bramkę i ze środka dograł do Guzika. Strzał broni Lindskoug.
48 min. - Podhalanie wychodzili 3 na 2, ale Worwa nie opanował dobrze podania od Dziubińskiego i spalony. Będzie kara dla gości. Strzyżowski za uderzanie.
48 min. - Koniec kary Jaśkiewicza.
47 min. - Tuhkanen z niebieskiej nad bramką.
47 min. - Laakkonen strzela w spojenie.
46 min. - Kolusz z Jaśkiewiczem, ale chyba zbyt koronkowo.
45 min. - Strzyżowski z Jaszynem znowu próbowali rozmontować obronę Podhala.
44 min. - Strzał Hovinena, ale w nogi obrońcy, za długo zwlekał.
43 min. - Wronka już na lodzie, indywidualna akcja, wyjeżdżał przed bramkę, ale zakleszczony.
43 min. - Strzyżowski przed szansą po akcji z Jaszynem.
42 min. - Suominen przegrał pojedynek szybkościowy z Laakkonenem i mogło być groźnie pod bramką Podhala.
41 min. - Wronka zjechał do boksu po zwarciu z Dziubińskim na środku.
Rozpoczynamy III tercję.
40 min. – Końcówka tej przewagi gospodarzy jednak bez przekonania. Koniec II tercji.
39 min. – Napór Podhala, strzelali Guzik i Jaśkiewicz. Dobry zamek w wykonaniu gospodarzy.
38 min. – Moisio rozgrywał z Dziubińskim. Agresywna obrona GKS. Będzie wykluczenie dla gości.
37 min. – Rykoszet po wrzutce Suominena trafia w kask Lindskouga.
36 min. - Michalski dogrywał przed bramkę, Kolusz zamykał akcję, ale nie dotknął krążka.
35 min. - Ale za to jest piękny gol dla GKS. Strzał z nadgarstka w okienko, z bliska. Pasiut.
35 min. - Piruet Moisio, ale nie ma kary.
34 min. - Guzik świetnie wycofał do Jaśkiewicza, atomowy strzał. Nie ma gola.
34 min. - Fraszko próbował od zakrystii.
34 min. - Strzał Guzika po kiju obrońcy ląduje w siatce nad pleksą.
33 min. - Źle dogrywał Moisio w ataku i poszła kontra GKS.
32 min. - Zapała zagrywał zza bramki do Michalskiego, ale podanie nie dotarło. Uwolnienie. Wybili katowiczanie.
31 min. - Zapała uderzył potężnie z dużym zamachem, w pełnym biegu, ale bramkarz obronił.
29 min. – Zapała świetnie do Michalskiego przed bramką, jechali 2 na 1, ale Michalski zablokowany przez Jaszyna.
29 min. – Suominen dynamicznie wjeżdżał lewym skrzydłem i oddał mocny strzał. Lindskoug przykrył krótki róg.
28 min. – Strącany krążek po wrzutce z boku Fraszki i znowu było groźnie pod bramką Podhala.
27 min. - Gol dla GKS. Laakkonen najprzytomniej zachował się pod bramką Odrobnego i w zamieszaniu umieścił krążek w siatce.
26 min. – Wielkiewicz bezpardonowo zaatakowany przy bandzie.
25 min. – GKS próbuje zagrozić bramce Odrobnego, ale dobra obronna gra całego zespołu Podhala.
24 min. – Wielkiewicz wjechał do tercji gości zagrał na środek do Tolvanena, ale strzał nie dochodzi do celu.
24 min. – Pasiut próbował przebić Odrobnego.
23 min. – 2 na 1 Jaszyn ze Strzyżowskim, ale nie dograł do partnera.
23 min. – Michalski do Kolusza, ale strzał nie dochodzi do bramki
22 min. – Okres chaotycznej gry. Jednak chyba stawka spotkania nie satysfakcjonuje ani jednych, ani drugich.
21 min. – Różański sprzed bramki z półobrotu. Obok.
Zaczynamy II tercję.
20 min. - Jeszcze kocioł pod bramką Podhala. Ale wynik w tej tercji już się nie zmieni. 1:1. Koniec pierwszej tercji.
20 min. - Gol dla GKS. Błąd w obronie Podhala. Wronka zagrał zza bramki do Rohtli, a ten ze środka, z bliska nie miał problemów z umieszczeniem krążka w lewym rogu bramki Odrobnego.
19 min. - Starzyński mierzył z prawego kąta pod porzeczkę. Odrobny przyciska gumę do klatki piersiowej.
19 min. - Devecka ze środka natychmiastowy strzał po wznowieniu, później przewaga GKS w tercji Szarotek. Podhale wybija na uwolnienie.
18 min. - Zapała z lewego bulika Lindskouga sprawdził jego czujność.
17 min. - Jaśkiewicz kręcił kółeczka w tercji GKS, ale zagrożenia bramki nie było. Chwilę później Wronka z drugiej strony podobnie, Odrobny broni parkanami jego strzał na bramkę.
16 min. - Koniec kary, Neupauer nie doszedł do krążka w tercji gości, a pachniało sytuacją sam na sam.
15 min - Hovinen strzela po podaniu zza bramki Kolusza.
14 min. – Jaśkiewicz spod niebieskiej, chwyta w łapaczkę Lindskoug.
14 min. - Wielkiewicz wywalczył krążek w tercji neutralnej i popędził w stronę bramki, sfaulowany. Wysoki kij. Kara dla gości.
13 min. - Laakkonen zostawił krążek Pasiutowi, groźny strzał w górny róg odbija Odrobny.
12 min. - Guzik ze środka strzela po wygranym przez Neupauera wznowieniu.
11 min. - Wronka przed szansą, ze środka, blisko bramki Odrobnego, interweniuje bramkarz i obrońcy.
11 min. - Różański sprytnie przy bandzie do Worwy, ten blokowany.
10 min. - Neupauer na skrzydło do Guzika, strzał napastnika Podhala odbija Lindskoug.
9 min. - Tomasik na niebieskiej do Tuhkanena. Strzał, Odrobny paruje odbijaczką.
8 min. - Rohtla bliski szczęścia pod bramką Wiedźmina. Napór GKS.
8 min. - Devecka miał dwie szanse, mocne strzały, obok bramki. Podawał Wronka.
8 min. - Michalski trafia w poprzeczkę.
7 min. - Jest też kara dla Neupauera za natarcie. Chwilę po sygnalizacji kary za faul na nim.
7 min. - Neupauer wychodził sam na sam po podaniu od Wielkiewicza. Faulowany. Będzie kara dla gości.
6 min. - Devecka strzelał, Strzyżowski przeszkadzał bramkarzowi, zasłaniając pole gry.
5 min. - Wronka do Wanackiego na niebieską, strzał tego ostatniego broni Odrobny.
5 min. - Gol dla Podhala! Moisio wyjechał sam na sam z bramkarzem i strzelił nad jego prawym parkanem.
4 min. - Tolvanen wrzucał na bramkę, Dziubiński poprawiał z nadgarstka.
4 min. - Kontra katowiczan, strzelał Rohtla.
3 min. - Sędzia liniowy sygnalizuje, że 6 na lodzie w drużynie Podhala. Konsultacja z głównymi. Nie ma wykluczenia.
3 min. - Sammalmaa sam wprowadził krążek do tercji i uderzał na bramkę. Broni Lindskoug.
2 min. - Będzie pierwsze wykluczenie. Dla gości. Za uderzanie kijem.
1 min. - Pasiut agresywnie przy bandzie, Devecka wrzucał na bramkę, Zapała zasłania ten strzał i likwiduje zagrożenie.
Zaczynamy.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Mecz o trzecie miejsce. Tatryski Podhale Nowy Targ - Tauron KH GKS Katowice. Stan rywalizacji do dwóch zwycięstw 1:0.