34:11 2 min. Andrij Michnow #8 Przeszkadzanie
37:11 2 min. Oskar Jaśkiewicz #24 Trzymanie przeciwnika
44:36 2 min. Witalij Lalka #18 Trzymanie przeciwnika
45:08 2 min. Danyło Skrypeć #13 Przeszkadzanie
47:02 2 min. Filip Komorski #5 Ostrość
47:02 2 min. Alan Łyszczarczyk #11 Ostrość
59:52 2 min. Filipp Pangiełow-Jułdaszew #28 Trzymanie przeciwnika
Koniec meczu! Po dwóch dniach jesteśmy liderem grupy.
60. min - Jeszcze kara dla ukraińskiego obrońcy.
59. min - Ukraińcy chcą jeszcze zmniejszyć straty. Murray jest czujny.
58. min - Tempo spotkania wyraźnie opadło.
57. min - Teraz Michalski, ale bez efektu bramkowego.
56. min - Neupauer! Djaczenko na posterunku.
55. min - Michnow starał się zaskoczyć Murraya uderzeniem od zakrystii. Nie ma gola.
54. min - Ładna akcja naszego zespołu. Kapica wycofał na niebieską linię do Wajdy, ten od razu uderzył. Kocioł pod ukraińską bramką. Djaczenko mrozi gumę.
52. min - Spokojne tempo tego spotkania.
51. min - Kontra biało-czerwonych. Djaczenko czujnie broni uderzenie Gościńskiego.
50. min - Niesygnalizowany strzał Neupauera! Minimalnie niecelne.
49. min - GOOOL! 7:3! Ukraińcy zmniejszają straty. Babyniec uderzył w krótki róg.
48. min - Zagramy w osłabieniu.
48. min - Mała szarpanina pod bandą. Łyszczarczyk z Lałką i Komorski z Nimenką.
47. min - Jak rozgrywamy tę przewagę? Metoda tysiąca podań.
47. min - Michnow ukradł wiele cennych sekund.
46. min - Kolusz potężnie! Broni Dkjaczenko.
46. min - Będzie podwójna przewaga. Faulowany był Domogała.
45. min - Malasiński, Domogała! Nie ma gola. Gumę mrozi Diaczenko.
45. min - Lałka fauluje Komorskiego. Zagramy w przewadze.
43. min - Nie rezygnują biało-czerwoni z prób podwyższenia wyniku.
42. min - GOOOL! 7:2! Samobójczy gol Ukraińców, a konkretnie Romanenki. Trafienie zapisane na konto Kapicy.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę,

40. min - Jaśkiewicz wraca na lód.
38. min - Ukraińcy założyli zamek, ale na razie nie mają możliwości, by oddać strzał.
38. min - Kara dla Jaśkiewicza za trzymanie. Mamy okazję na to, by poćwiczyć grę w osłabieniu.
37. min - Ofiarnie Marzec, który zablokował strzał Czedraka.
36. min - Koniec kary. Ukraina w pełnym zestawieniu.
36. min - Djaczenko obronił uderzenie Łyszczarczyka.
35. min - Strata na niebieskiej linii. Hawrik był sam na sam z "Jaśkiem Murarzem". Efektowna interwencja rakiem.
35. min - Kara dla Michnowa.
34. min - Kostek popełnił błąd w swojej tercji i stracił krążek. Michnow sytuacja sam na sam z bramkarzem! Broni Murray.
32. min - Malasiński strzelił z pierwszego. Świetnym refleksem popisał się Djaczenko.
30. min - Kontrolujemy wynik spotkania.
29. min - Kolusz do Jaśkiewicza, ale ten w świetnej okazji pudłuje.
28. min - GOOOL! 6:2! Komorski podwyższa prowadzenie
28. min - Zmiana bramkarza w ekipie Ukrainy. Ohandżanjan opuszcza swój posterunek, a w jego miejsce wchodzi Djaczenko.
28. min - GOOOL! 5:2! Kto podwyższył prowadzenie? Tak, to Damian Kapica. Tym razem oddał strzał z zerowego kąta
27. min - GOOOL! 4:2! Lałka przymierzył w okienko. John Murray bez szans
25. min - Atakowali Ukraińcy, ale świetnie w destrukcji wykazał się Patryk Wajda.
24. min - GOOOL! 4:1! Kapica wykazał się przytomnością umysłu. Przejechał z krążkiem, przymierzył. Guma w siatce
24. min - Staramy się iść za ciosem.
23. min - GOOOL! 3:1! Jaśkiewicz huknął spod niebieskiej, gumę do ukraińskiej bramki przekierował Domogała. Mamy trzeciego gola dla naszego zespołu.
23. min - Rozpędzają się biało-czerwoni. Robi się coraz groźniej pod ukraińską bramką.
22. min - Bryk! Minimalnie przestrzelił.
21. min - Szanse Wronki i Dziubińskiego! Wynik pozostaje bez zmian.

20. min - GOOOL! 2:1! Łyszczarczyk idealnie dograł do Kapicy. Ten złapał Ohandżanjana na przemieszczeniu. Krążek ląduje w okienku bramki
19. min - Mereżko! Dobrze interweniuje Murray.
18. min - GOOOL! 1:1! Tołstuszko doprowadza do wyrównania. Ładnie podłączył się do akcji ofensywnej i odnalazł przed naszą bramką
18. min - Dziubiński ucierpiał pod bandą. Podnosi się z lodu, chyba wszystko z nim w porządku.
17. min - Ukraińcy chcą szybko odpowiedzieć. Czedrak! Minimalnie niecelnie.
16. min - GOOOL! 1:0! Wronka rozpędził się na lewym skrzydle, zagrał wzdłuż bramki do Kapicy. Ten uderzył z nadgarstka, guma odbiła się od defensora Ukrainy i wpadła do siatki
16. min - Rozkręcają się Ukraińcy. Coraz groźniejsze akcje w ich wykonaniu.
15. min - Komorski do Jeziorskiego, ale młody napastnik GKS-u Tychy nie zdołał podnieść krążka.
14. min - Kapica z prawego bulika uderzył w kierunku długiego rogu. Minimalnie niecelnie!
13. min - Kolusz potężnie z niebieskiej! Nie ma gola. Zabrakło zawodnika, który by dobił.
12. min - Gdy na lodzie jest drugi atak Ukrainy Lałka-Mazur-Michnow, wtedy pod naszą bramką jest najgroźniej.
11. min - Gościński z lewego skrzydła! Broni Ohandżanjan.
10. min - Wrzutka Kolusza z niebieskiej, ale ukraiński golkiper nie dał się zaskoczyć.
9. min - Dwie udane interwencje Johna Murraya. Raz uderzał Lałka, raz Michnow.
8. min - Słychać polski doping.
7. min - Wrzutka z niebieskiej Ciury. Ohandżanjan na posterunku.
6. min - Wronka wjechał do tercji, dograł do podłączającego się do akcji Wajdy. Uderzenie polskiego defensora zablokowane.
5. min - Sporo walki pod bandami.
5. min - Dobry forechecking w wykonaniu naszego zespołu. Ukraińcy mają problem, by zawiązać akcję.
4. min - Jaśkiewicz uderzył z niebieskiej. Ohandżanjan odbił krążek, a następnie obronił dobitkę Łyszczarczyka.
3. min - Znów z dobrej strony pokazał się "Dziubek". Tym razem szukał uderzenia zza bramki.
3. min - Dziubiński z prawego bulika! Niecelnie.
2. min - Obie ekipy jak na razie bez kąśliwego strzału.
2. min - Na razie oba zespoły nie forsują tempa. Starają się grać uważnie w destrukcji.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Murray i Ohandżanjan.

#25 Adam Domogała PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Mateusz Gościński PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Oskar Jaśkiewicz LO 0 1 1 0 1 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0