Rozgrywki: 2019/20 - Ekstraliga: Regularny
15:01 2 min. Michael Kolarz #33 Trzymanie przeciwnika
39:22 2 min. Denis Akimoto #59 Przeszkadzanie
43:46 2 min. Patryk Wajda #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:15 2 min. Mateusz Michalski #69 Wysoko uniesiony kij
57:09 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
Koniec meczu
60 min - Strzela Komorski, odbija Rahm
59 min - Murray zjeżdża do boksu
59 min - Czas bierze tyski szkoleniowiec
58 min - Ależ gapiostwo gospodarzy, sześciu na lodzie
57 min - Tyszanie atakują, lecz dobrze w defensywie gra Gieksa
55 min - Mroczkowski z bliska, ale zbyt lekko
53 min - Franssila strzela z klepy! Odbija Murray parkanem
50 min - GOOOL! Ależ bramka! Mroczkowski przymierzył i oddał strzał w samo okienko bramki! Jeszcze będą emocje w satelicie!
50 min - Michalski ukarany, tyszanie przed kolejną szansą
49 min - Klimienko oddaje mocny strzał z nadgarstka, ale odbija Rahm
48 min - Strzał Ciury z czerwonej linii, Rahm zbija do boku
48 min - Walczą tyszanie, ale póki co nic z tego nie wynika
47 min - Strzał Kotlorza, ale zbyt słaby, żeby pokonać Rahma
46 min - Katowice grają w 5
45 min - Tyszanie mają problem z założeniem zamka, co chwila krążek wychodzi za niebieską i akcje muszą tworzyć od nowa
44 min - Pierwsze wykluczenie dla gospodarzy
42 min - Tyszanie w pełnym zestawieniu
41 min - Świetna okazja Cimzara, ale lepszy okazał się Murray
41 min - Zaczynamy trzecią odsłonę! Galant wywalczył krążek dla swojej ekipy!

Koniec II tercji
40 min - Tuż przed końcem II tercji Akimoto odesłany na ławkę kar
38 min - GOOOL! Wajda oddaje techniczny strzał! Krążek odbija się od poprzeczki i wpada do bramki!
37 min - GOOOL! 3-2! Samobój, Kolarz niefortunnie dokłada kija i guma wpada do bramki, Gol zapisany na konto Turtiainena!
35 min - Witecki świetnie balansem ciała wymanewrował Rahma! Strzał w samo okienko!
34 min - Krążek w katowickiej bramce! Jednak sędziowie nie uznali bramki Jefimienki, po konsultacji z sędziami stolikowymi
31 min - GOOOL! Katowiczanie poszli za ciosem! Kolusz strzela technicznie tuż pod poprzeczke! 2:1!
29 min - GOOOL! Turtiainen podaje wzdłuż bramki do Devecki, ten strzela tuż przy słupku i doprowadza do wyrównania!
28 min - Strzał Pasiuta świetnie broni Murray!
27 min - Klimienko strzela w okolice okienka, ale broni Rahm
25 min - Cimzar oko w oko z Murrayem, ale strzał w sam środek bramkarza
25 min - Strzał Kotlorza z ostrego kąta, ale dobrze broni Rahm
22 min - Strzał Cimzara, ale świetnie broni Murray
21 min - Zaczynamy drugą tercję! Krążek trafia do gospodarzy!

Koniec I tercji
20 min - Kolarz przewraca Da Costę, ale obeszło się bez bójki
19 min - Szczechura zagrywa wzdłuż bramki do Cichego, ten oddaje strzał, ale wprost w bramkarza
18 min - Koniec kary, tyszanie się wybronili
16 min - Turtiainen oddaje strzał, Murray odbija, krążek zawisł w powietrzu, ale całą sytuację wyjaśnił Kotlorz
16 min - Kara dla Kolarza, katowiczanie przed szansą
15 min - GOOOL! Szczechura zagrał do Cichego, a ten oddał strzał w długi róg i pokonał Rahma!
14 min - Błąd Kotlorza, podał do Da Costy, na szczęście dla swojej drużyny bez konsekwencji
11 min - Franssila dostaje krążek, ale nie trafia do pustej bramki!
8 min - Da Costa przejmuje bezpański krążek i ma obok siebie dwóch kolegów, ale świetnie interweniuje Kotlorz!
7 min - Dobra, szybka akcja gości. Witecki oddaje groźny strzał, ale bramkarz zdoał obronić
7 min - Strzał Bryka, broni Rahm
7 min - Katowiczanie nie ustają w atakach, tyszanie póki co dobrze się bronią
5 min - Makkonen z backhandu, ale odbija Murray
5 min - Zamieszanie pod tyską bramką! Przytomnie zachował się Pociecha, który oddalił zagrożenie
4 min - Da Costa objeżdża bramkę i krążek po jego strzale odbija się od słupka!
3 min - Lekki strzał Novajovskyego z niebieskiej, ale Rahm broni bez problemu
2 min - Niepewna gra tyszan. Turtiainen przejmuje krążek i oddaje mocny strzał, ale pewnie łapie Murray!
1 min - Zaczynamy! Pierwszy krążek dla gości!

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/oferta/hokejowy-niezbednik-kibica-2019-20-gratis-8502661060

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723