03:13 2 min. Michał Naróg #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:49 2 min. Władisław Jełakow #66 Opóźnianie gry
13:54 2 min. Szymon Marzec #71 Przeszkadzanie
25:08 2 min. Filip Stoklasa #90 Wysoko uniesiony kij
35:56 10 min. Marek Kaluža #16 Kara za niesportowe zachowanie 10min
35:56 2 min. Marek Kaluža #16 Atak z tyłu
49:54 2 min. Mateusz Danieluk #29 Przeszkadzanie
58:12 2 min. Filip Stoklasa #90 Uderzanie kijem
59:20 2 min. Jegor Rożkow #43 Natarcie
Koniec meczu. Trzy punkty wędrują na konto Zagłębia.
60. min - Krążek tańczył na linii bramkowej Zagłębia. Nie ma gola.
60. min - Trener Marek Ziętara wycofuje bramkarza.
60. min - Gramy po czterech w polu.
60. min - Pięści poszły w ruch. Horzelski z Rożkowem wymienili kilka ciosów. Wcześniej Rosjanin przewinił.
60. min - Kotłuje się pod bramką Radziszewskiego.
59. min - Czas dla gości. Marek Ziętara przekazuje swoim podopiecznym cenne wskazówki.
59. min - Kara dla Zagłębia. Filip Stoklasa nieprzepisowo podbił kij Krasowskija.
58. min - Goście szukają wyrównującego gola.
57. min - Marzec podał do Smala, a ten z przestrzeni między bulikami uderzył na bramkę Zagłębia. Broni Radziszewski.
56. min - Kaluża! Jego uderzenie z problemami broni Studziński.
54. min - Sikora! Zdecydował się na strzał z ostrego kąta. Broni Studziński.
53. min - Gdańszczanie w pełnym składzie.
52. min - Salamon! Zdecydował się na indywidualną szarżę i jego strzał obronił Studziński. Gdyby dograł wzdłuż bramki do Tomasza Kozłowskiego mielibyśmy piątego gola dla Zagłębia.
51. min - Kontra gdańszczan. Steber wzdłuż bramki do Vitka, ale ten nieczysto trafił w krążek.
50. min - Danieluk wędruje na ławkę kar.
48. min - Oriechin! Jak on tego nie strzelił? Zmarnował świetną szansę na piątego gola.
46. min - Kozłowski! Uderzył z pełnego zamachu, ale Studziński broni.
44. min - Gdańszczanie w pogoni za czwartym golem.
43. min - Bolesne zderzenie Stasiewicza ze Słaboniem. Obaj długo leżeli na lodzie i opuścili taflę przy pomocy masażystów.
42. min - GOOOL! 4:3! Jełakow popisał się fantastycznym uderzeniem z nadgarstka.
41. min - GOOOL! 4:2! Sędzia wskazuje na środek tafli. Filip Stolasa autorem czwartego gola
41. min - Krążek znalazł się w gdańskiej bramce po raz czwarty. Będzie analiza wideo.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Ekipa z Gdańska nie rezygnuje. Zależy im na tym, by jeszcze przed przerwą doprowadzić do wyrównania.
39. min - Gramy w pełnych składach.
38. min - Sosnowiczanie wybijają krążek z własnej tercji i tym samym oddalają zagrożenie.
37. min - Podopieczni Marka Ziętary szukają wyrównującego gola.
36. min - Kaluża ukarany za atak z tyłu z automatu 2+10.
36. min - Stasiewicz wbity w bandę. Ręka sędziego w górze. Oznacza to, że będzie kara.
35. min - Czas dla Zagłębia.
35. min - GOOOL! 3:2! Mamy kontaktowego gola dla Lotosu PKH Gdańsk!
34. min - Kara dla Zagłębia. Marek Kaluża odpocznie przez dwie minuty.
33. min - Napór gości rośnie.
32. min - Radziszewski broni strzał Stasiewicza.
31. min - Sosnowiczanie zbyt mocno się wycofali. Od dobrych kilku minut nie wykreowali żadnej akcji.
30. min - Po golu Gołowina ekipa z Gdańska gra z większym zębem.
29. min - Rożkow! Niecelne uderzenie filigranowego Rosjanina.
28. min - Rozkręcają się goście.
27. min - GOOOL! 3:1! Gdańszczanie wykorzystują okres gry w przewadze. Na listę strzelców wpisał się Gołowin.
26. min - Potężne uderzenie Havlika! "Radzik" wyciągnął się jak struna i odbił krążek.
26. min - Uderzenie Popowa, ale Radziszewski jest na posterunku.
26. min - Kara dla Zagłębia.
24. min - Gdańszczanie szukają pierwszego gola. Uderzenie Krasowskija! Broni Radziszewski.
23. min - Sosnowiczanie wycofali się, będą zapewne szukać swoich okazji w kontratakach.
22. min - Uderzenie Karczochy! Broni Studziński.
21. min - Błąd Michała Działy. Szansa dla gdańszczan, ale Radziszewski odbija gumę.

20. min - Tuż przed syreną obwieszczającą koniec pierwszej tercji strzelał Podsiadło. Studziński broni.
19. min - Krążek znalazł się w sosnowieckiej bramce. Ale sędziowie dopatrzyli się spalonego w polu bramkowym.
18. min - Akcja gdańszczan 2 na 1. Radziszewski popisuję się świetną interwencją i zatrzymuje uderzenie Marca.
17. min - Chyba żaden z kibiców nie spodziewał się takiego przebiegu wydarzeń. Trzy bramki to spora zaliczka.
16. min - Zmiana bramkarza w drużynie gości. Za Fuczik wchodzi Studziński.
16. min - GOOOL! 3:0! Sosnowiczanie wykorzystują okres gry w przewadze. Autorem trzeciego gola Damian Słaboń
15. min - Ale podopieczni Marka Ziętary dobrze się bronią.
14. min - Kara dla Marca.
14. min - Niezły mecz oglądamy w Sosnowcu.
13. min - Gdańszczanie dobrze się bronili.
12. min - Słaboń! Kropnął z pełnego zamachu, ale broni Fuczik.
11. min - Kara dla Władisława Jełakowa. Sosnowiczanie znów zagrają w przewadze.
11. min - Podopieczni Marcina Kozłowskiego świetnie rozpoczęli ten mecz.
10. min - GOOOL! 2:0! Oriechin przymierzył z lewego bulika! Fuczik nie zdążył ze skuteczną interwencją
9. min - Radziszewski broni uderzenie z dystansu. Popisał się dobrym refleksem.
8. min - GOOOL! 1:0! Bucenko otwiera wynik spotkania. Uderzył z niemal zerowego kąta. Guma znalazła się w siatce
7. min - Dobrze forecheckingiem grają sosnowiczanie. Gdańszczanie mają problem z zawiązaniem składnej akcji.
6. min - Naróg jest już na lodzie.
5. min - Fuczik na razie jest pewnym punktem swojego zespołu. Dobrze broni.
4. min - Kara dla Michała Naroga. Sosnowiczanie zagrają w przewadze.
3. min - Od samego początku oglądamy dobre widowisko. Szybkie tempo, zadziorność z obu stron.
1. min - Bernacki! Miał dobrą okazję, ale broni Fuczik.
1. min - Zaczynamy.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/oferta/hokejowy-niezbednik-kibica-2019-20-gratis-8502661060

#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.00 66 66 0 0 0 0 95.45 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0