13:45 2 min. Maciej Kruczek #26 Atak kijem trzymanym oburącz
23:02 2 min. Łukasz Kamiński #8 Spóźniony atak ciałem
27:01 2 min. Damian Kapica #95 Spóźniony atak ciałem
27:55 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Uderzanie kijem
27:55 2 min. Jussi Makkonen #25 Uderzanie kijem
28:35 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:52 2 min. Kamil Kalinowski #10 Ostrość
29:52 2 min. Filip Starzyński #26 Trzymanie kija przeciwnika
39:36 2 min. Kamil Kalinowski #10 Zahaczenie
44:14 2 min. Martin Čakajík #24 Przeszkadzanie
48:05 2 min. Dušan Devečka #19 Przeszkadzanie
- Kibice będą świadkami konkursu rzutów karnych składającego się z pięciu serii.

- Koniec dogrywki, będziemy mieli rzuty karne!
- 65 min. - Damian Kapica sam na sam, ale nie zdołał wykorzystać tej okazji! Już minął Rahma, ale nie zdołał z ostrego kąta ulokować gumy w bramce!
- 64 min. - Kontra Cracovii 2 na 1, ale podania Bepierszcza nie zdołał dokładnie opanować Bychawski.
- 63 min. - Makkonen niepilnowany oddał mocny strzał ale Kopriva broni.
- 63 min. - Uderzenie Da Costy, który wjechał przed bramkę ale trafił prosto w klatkę Koprivy.
- 62 min. - Teraz katowiczanie w tercji rywala, ale bez strzału.
- 61 min. - Bepierszcz próbował minąć rywala, ale dobrze obrońca.
- Zaczynamy 5 minutową dogrywkę 3 na 3.

- 60 min. - Będziemy mieli dogrywkę.
- 59 min. - Czy czeka nas dogrywka? Minuta do końca regulaminowego czasu gry. Czas dla Rudolfa Rohacka.
- 58 min. - Katowiczanie w tercji rywala, ale bez strzału.
- 57 min. - Kapica przy krążku co rusz napędza ataki Cracovii, ale katowiczanie nie pozwalają na oddanie strzału.
- 56 min. - Barta z ostrego kąta ale na posterunku Rahm.
- 55 min. - Uderzenie Brynkusa i łapie bramkarz gości.
- 54 min. - Mikula z dwóch metrów, ale odbija Rahm.
- 53 min. - Kapica mocno w bandę wbił Rajamakiego.
- 52 min. - Mocny strzał nad poprzeczką Rajamakiego.
- 51 min. - Gajor zatrzymał szarże Rajamakiego.
- 50 min. - Ależ oblężenie bramki Rahma! Gula uderzał trzykrotnie! Po pierwszym strzale ogromne zamieszanie i blisko aby krążek wpadł do siatki, lecz ofiarnie Rahm i nie ma gola!
- 48 min. - Na niebieskiej przewrócony Vachovec przez Deveckę i gospodarze ponownie w przewadze.
- 47 min. - Mocny strzał z bulika Makkonena, broni Kopriva!
- 46 min. - Katowice bardzo mocno przycisnęły! Krążek skakał obok bramki Koprivy i niewiele brakło aby goście szybko odpowiedzieli golem!
- 45 min. - GOL 2-2! Piękna akcja Damiana Kapicy, który przejechał całe lodowisko, wjechał przed obrońce - jego strzał Rahm próbował zatrzymać ale najechał Mikula i wpakował gumę do bramki!
- 44 min. - Na ławkę kar siada Cakajik, gospodarze w przewadze.
- 44 min. - Cimzar zza bramki, ale Da Costa będąc na przeciw bramki nie trafił w gumę!
- 42 min. - Jezek z niebieskiej, ale spalony w polu bramkowym.
- 42 min. - Gospodarze wybronili się skutecznie z osłabienia.
- 41 min. - Z niebieskiej Devecka, odbija Kopriva a z bliska dobitka Turtiainena również obroniona przez bramkarza "Pasów".

- 40 min. - Kalinowski na 24 sekundy przed końcem otrzymał karę mniejszą.
- 38 min. - Bepierszcz do Kalinowskiego, ale ten powstrzymywany prze obrońce, oddaje strzał z backhandu! Rahm na posterunku.
- 37 min. - Krążek przed bramką, tam próbował Bryniczka ale niedokładnie i z backhandu nie trafił w bramkę!
- 36 min. - Mocno zza bulika Vachovec, ale Rahm na posterunku.
- 35 min. - Kalinowski do Barty, ale ten uderzył nad poprzeczką!
- 34 min. - Zamieszanie pod bramką Koprivy, ale ten mrozi krążek. Zawodnicy jeszcze się po przepychali ale bez kar.
- 31 min. - Kontra 2 na 1 katowiczan, ale świetnie Rompowski przecina podanie Turtiainena.
- 31 min. - Mocny strzał Mikuli, odbija Rahm.
- 30 min. - Na ławkę kar siada Starzyński i Kalinowski.
- 30 min. - Groźny strzał z dwóch metrów Rompkowskiego ale Rahm parkanem zatrzymuje krążek lecący przy krótkim słupku.
- 29 min. - Pasiut fauluje Mikule i Cracovia gra w przewadze.
- 28 min. - Pod bramką Koprivy Bychawski z Makkonenem mieli sobie coś do wyjaśnienia i obaj trafiają na ławkę kar.
- 28 min. - Da Costa zaatakował rywala nieprzepisowo i składy na lodzie się wyrównują.
- 27 min. - Kolejna kara dla Cracovii, przewaga gości. Kapica zaatakował ciałem Wajdę za bramką Rahma.
- 27 min. - Wajda wrzucił gumę pod bramkę, zasłonięty Kopriva i guma odbiła się prawie zaskakując bramkarza.
- 26 min. - Kolusz do Franssili, ale Kopriva odbija gumę do boku.
- 25 min. - GOL! 1-2! Paszek z dwóch metrów mocnym strzałem przebił Koprivę.
- 24 min. - Ponownie Devecka, ale tym razem Kopriva odbija gumę parkanem.
- 23 min. - Spod niebieskiej Devecka, ale obok słupka.
- 23 min. - Kara dla Cracovii, spóźniony atak ciałem Kamińskiego.
- 22 min. - Z bulika Starzyński, ale pewnie do raka łapie Kopriva.

- Koniec I tercji.
- 19 min. - Sporo ostrej walki przy bandach.
- 18 min. - Kopriva broni strzał Starzyńskiego z trzech metrów.
- 17 min. - Kalinowski dostał podanie przed bramkę, ale nieczysto trafił w gumę.
- 15 min. - Uderzenie Lahde, zamiesza pod bramką Koprivy, ale ten wychodzi zwycięsko z tej sytuacji.
- 14 min. - Kruczek na ławce kar, tym razem katowiczanie w przewadze.
- 12 min. - GOL! 1-1! Z niebieskiej Rompkowski, gumę odbija Rahm, Kapica w kierunku bramki, ale krążek nie wpada do bramki... ale dobija z bliska Vachovec!
- 10 min. - Strzał Kruczka odbija Rahm.
- 9 min. - Na ławkę kar siada Makkonen, w przewadze gospodarze.
- 8 min. - GOL! 0-1! Krążek zatrzymał się zza bramką na łyżwie sędziego, przejął gumę Pasiut zagrał przed bramkę a tam najechał Franssila i bez problemu wpakował gumę do bramki!
- 7 min. - Atakują katowiczanie, lecz krążek po rykoszecie wylądował poza taflą.
- 6 min. - Bepierszcz z okolicy bulika, ale parkanem odbija Rahm.
- 5 min. - Świetna okazja gości, ale Kopriva leżąc broni groźna sytuacje!
- 4 min. - Da Costa zza obrońcy z nadgarstka, ale Kopriva dobrze odbija parkanem do boku.
- 3 min. - Poruszona bramka Koprivy i mamy przerwę w grze.
- 2 min. - Groźna akcja katowiczan, ale na posterunku Kopriva.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/oferta/hokejowy-niezbednik-kibica-2019-20-gratis-8502661060