00:38 2 min. Jakub Witecki #66 Spóźniony atak ciałem
10:15 2 min. Patryk Matusik #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:28 2 min. Alaksandr Jeronau #29 Przeszkadzanie
22:29 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:25 2 min. Māris Jass #3 Uderzanie kijem
42:37 2 min. Māris Jass #3 Trzymanie przeciwnika
45:53 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Wysoko uniesiony kij
45:53 2 min. Jan Sołtys #7 Uderzanie kijem
53:56 2 min. Artem Iossafov #71 Uderzanie kijem
57 min - GOOOL! Jakub Witecki precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza tuż przy słupku!
56 min - Ofensywa JKH, ale bez efektów
53 min - GOOOL! 2:5! Jeziorski podwyższa wynik spotkania!
50 min - Mocny strzał Pasia, ale Murray dobrze broni parkanem
47 min - Murray zachowuje zimną krew i łapie kolejny strzał
45 min - GOOOL! Martin Kasperlik pokonuje Murraya strzałem z backhandu!
44 min - GOOOL! Akimoto zdobywa bramkę!
43 min - Kontra Tyszan! Jeziorski przytrzymywany w sytuacji sam na sam, ale do końca chciał wcisnąć krążek jedną ręką! Jass na ławce kar
43 min - Jass uderza w słupek!
42 min - Gospodarze grają w pełnym zestawieniu
41 min - Rozpoczynamy III tercję meczu! Wznawia Rothla!

39 min - Iossafov strzela w poprzeczkę!
38 min - Pociecha strzela tuż nad lodem, Raszka zbija do boku
38 min - Ciura z niebieskiej, bez problemu broni Raszka
36 min - Komorski atakuje Jassa bez krążka, według sędziów było to czyste zagranie
30 min - GOOOL! 1:3! Adam Bagiński wykorzystuje dobre podanie Witeckiego i strzela do pustej bramki Raszki!
28 min - GOOOL! 1:2! Fatalny w skutkach błąd obrony gospodarzy! Jeziorski przejmuje krążek i bez zastanowienia podaje do Klimienki, który dobił strzał do pustej bramki!
26 min - Novajovsky z niebieskiej, łatwo broni Raszka
25 min - Gimiński strzela, ale dobrze ustawiony Murray łapie krążek
24 min - Zakotłowało się pod bramką Murraya po strzale Radzieńczaka, ale obrońcy skutecznie wybijają krążek z tercji
23 min - Bagiński w akcji z Jeziorskim, Jezior oddaje strzał, ale broni Raszka
21 min - Jeronau na ławce, o jednego więcej gra JKH
21 min - Druga tercja! Wznawiają gospodarze!

20 min - Szmatula zmienia tor lotu krążka, ale dobrze reaguje Raszka
20 min - Mecz się zaostrza, wydaje się iż sędziowie nie panują nad meczem
19 min - Kibice wyrażają dezaprobatę wobec dzisiejszych poczynań sędziów
18 min - Strzały Cichego i Bagińskiego broni Raszka
16 min - Tyszanie przez kolejne dwie minuty będą grali w przewadze
15 min - GOOOL! 1:1! Szybka odpowiedź tyszan! Po szybkim kontrataku, bramkę zdobył Bartłomiej Pociecha z najbliższej odległości!
13 min - GOOOL! 1:0! Ospała gra tyszan w defensywie, Wałęga oddał strzał, który odbił Murray, ale wprost pod nogi Michałowskiego i zdobył bramke!
13 min - Kolejna przewaga gości niewykorzystana
12 min - Strzał Novajovskyego z nadgarstka, Raszka odbił i zakotłowało się pod bramką, ale obrońcy wybijają
11 min - Komorski miał dużo miejsca, chciał strzelić pomiędzy parkany Raszki, ale ten wyczuł jego intencje
11 min - Goście znów w przewadze
11 min - Ależ akcja Kasperlika! Zamieszał tyską obroną po czym podał do Urbanowicza, lecz ten nie trafił w bramkę!
10 min - Oba zespoły grają w pełnych zestawieniach
10 min - Goście chcą wejść z krążkiem do bramki, póki co bez efektów
8 min - Tyszanie będą grali w przewadze
8 min - Niepewna gra w obronie tyszan, Nalewajka dobrze uderzył, ale Murray ratuje kolegów
6 min - Tyszanie zakładają zamek, ale ich gra jest zbyt statyczna i nie potrafią znaleźć sposobu na obronę gospodarzy
5 min - Zamieszanie pod bramką Murraya! Urbanowicz upadł na tyskiego golkipera, dobijał Michałowski, ale Murray wystawił parkan w ostatniej chwili, mistrz Polski wychodzi z opresji
5 min - Strzał Urbanowicza, ale krążek po kiju szybuje nad bramką
3 min - Tyszanie wytrzymali osłabienie
3 min - Wrzutka Matusika, ale nikt nie zdołał zbić krążka, Murray łapie
2 min - Strzał Pasia z ostrego kąta, odbija Murray
1 min - Pierwsze wykluczenie dla tyszan, JKH w przewadze
1 min - Zaczynamy! Krążek wygrywa Komorski!

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html