4:1 (1:0, 0:1, 3:0) Zakończony
2019-09-27
18:00
I runda / 5. kolejka
1:0 Anatolij Protasenja #16 ( Aleksiej Trandin #87, Peter Bezuška #4 ) (+1) 5/4 12:36
Koniec.
60. min - GOOOL! 4:1! Protasenja wykorzystał sytuację sam na sam z Radziszewskim. Hat trick rosłego zawodnika
59. min - GOOOL! 3:1! Themar umieszcza gumę w pustej bramce
59. min - Radziszewski opuścił swój posterunek
59. min - Oriechin pociągnął z nadgarstka. Saunders łapie krążek do raka.
58. min - Czas dla Zagłębia.
57. min - Widac, że Protasenja nie boi się oddać strzału. Szuka hat tricka.
56. min - Czas powoli pracuje na korzyść biało-niebieskich.
55. min - Kaluża uderzeniem z niebieskiej sprawdził czujność Saundersa.
54. min - Krótko mówiąc - nie jest to najlepszy mecz w wykonaniu obu ekip.
53. min - Nahunko wjechał do oświęcimskiej tercji. Uderzył, Saunders odbił gumę.
53. min - Gramy w pełnych składach.
52. min - Zagłębie ładnie się broni.
51. min - Pod bramką pojawił się Zatko. Uderzył, ale Radziszewski zdołał odbić krążek.
51. min - Prentar z niebieskiej! Potężnie, ale niecelnie.
51. min - Kowalówka objechał bramkę, ale został podcięty. Za winnego tego zdarzenia został uznany Radziszewski, który nie zgadza się z decyzjami sędziów.
50. min - Radziszewski nie daje się pokonać.
49. min - Ale oświęcimianie słabo grają dziś w przewadze.
48. min - Kara dla Horzelskiego. Oświęcimianie przed szansą przesądzenia o losach spotkania.
47. min - GOOOL! 2:1! Bezuszka dograł do Protasenji, a ten będąc przed Radziszewskim pokonał go na raty.
46. min - Błąd Wanata, ale Garszyn uderzył wprost w Saundersa.
45. min - Słaboń! Ładnie się przedarł, starał się zmieścić gumę pod pachą Saundersa. Nie ma gola.
44. min - Pretnar uruchomił Themara. Ten wjechał do sosnowieckiej tercji i uderzył z nadgarstka. Minimalnie niecelnie
43. min - Drobna wymiana uprzejmości na linii niebieskiej. Obyło się bez kar.
42. min - Początek ostatniej odsłony taki sam jak w dwóch poprzednich. Szarpana gra.
41. min - Bezuszka wjechał do tercji. Uderzył z pełnego zamachu, ale Radziszewski złapał krążek do raka.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

Oficjalnie pożegnano Petera Tabaczka! Owacja na stojąco, pamiątkowa koszulka - tak to mniej więcej wyglądało.

39. min - Słaboń do Tomasza Kozłowskiego! Nie ma bramki!
38. min - Gramy w pełnych składach.
38. min - Oświęcimianie założyli zamek. Niemniej kąśliwych strzałów brak.
37. min - Uderzał Protasenja. Broni Radziszewski.
36. min - Kara dla Triasunowa.
35. min - Nahunko! Wjechał do tercji, pociągnął z nadgarstka. Saunders łapie gumę do raka.
33. min - Przygodzki do Kowalówki! Ten przeniósł krążek nad poprzeczką.
32. min - Sosnowiczanie są szybsi od biało-niebieskich
31. min - Mocno rozkojarzeni są dzisiaj oświęcimianie. Liczba prostych błędów po prostu powala.
31. min - Themar szuka miejsca na strzał. Niecelna próba.
30. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
29. min - Wanat do Protasenji! Nie ma gola. Białorusin z czeskim paszportem mógł mieć już w tym spotkaniu hat tricka.
28. min - Salamon! Instynktownie broni Saunders! Ogromny młyn pod jego bramką. Oświęcimianie wyjaśniają.
27. min - "Benek" z "Radzikiem" wylądowali w bramce. Gra przerwana.
27. min - Przygodzki zagrał wzdłuż bramki do podłączającego się Patryka Noworyty. Uderzenie oświęcimskiego defensora niecelne.
27. min - Kalan uderzał od zakrystii. Wielu kibiców widziało krążek w siatce. Radziszewski zdołał zamrozić krążek.
26. min - Kocioł pod sosnowiecką bramką. Uderzać próbowali Wanat i Protasenja. Nie ma gola.
26. min - Krzemień uderzył z pełnego zamachu. Radziszewski obronił jego strzał.
25. min - Protasenja dobre podanie wzdłuż bramki. Nikt nie zamknął tej akcji.
24. min - Oświęcimianie popełniają sporo prostych błędów.
23. min - GOOOL! 1:1! Wygrane wznowienie Karczochy, strzał Garszyna. Mamy remis
22. min - Kotłuje się pod oświęcimską bramką.
22. min - Luza uderzył z przestrzeni międzybulikowej. Broni "Radzik".
21. min - Przygodzki w sytuacji sam na sam z Radziszewskim! Poprzeczka ratuje sosnowieckiego bramkarza.
21. min - Strzał Charouska, ale dobrze broni Saunders.

20. min - Biało-niebiescy starają się utrzymać prowadzenie do syreny obwieszczającej koniec pierwszej odsłony.
19. min - Sosnowiczanie szukają swoich szans. Oświęcimianie przedłużyli zmianę i mają problem z wybiciem krążka z tercji.
18. min - Cunik ładnie wjechał do oświęcimskiej tercji. Starał się znaleźć miejsce między parkanami Saundersa. Kanadyjski golkiper w porę je złączył.
17. min - Koblar! Starał się sprytnie uderzyć, ale "Radzik" obronił jego strzał.
16. min - Spora szarpanina wywiązała się pod sosnowiecką bramką. Kar nie będzie.
16. min - Zatko ładnie przedarł się przez zasieki obronne sosnowiczan. Uderzył, ale Radziszewski zdołał odbić ten strzał.
15. min - Cunik z nadgarstka, ale broni bramkarz Unii.
14. min - Charousek z niebieskiej! Broni Saunders.
13. min - GOOOL! 1:0! Trandin wzdłuż bramki do Protasenji, a ten potężnym strzałem pokonuje Radziszewskiego
12. min - Jeszcze raz Pretnar. Jego strzał starał się przekierować Wanacki.
12. min - Bomba Pretnara z niebieskiej! Broni Radziszewski.
11. min - Kara dla Sikory. Unia ponownie w przewadze.
11. min - Krążek tańczy w polu bramkowym Radziszewskiego! Nie ma gola.
10. min - Bucenko jest już na lodzie.
9. min - Słabo przewagę rozgrywają biało-niebiescy. Praktycznie nie zagrozili.
8. min - Unia zagra w przewadze. Na ławkę kar wędruje Bucenko.
8. min - Malicki wjechał lewym skrzydłem i uderzył z nadgarstka. Radziszewski broni.
7. min - Wanat idealnie zagrał do Protasenji, ale ten - stojąc przed Radziszewskim - nie trafił czysto w krążek. Takie sytuacje trzeba wykorzystywać.
6. min - Twardy mecz oglądamy w Oświęcimiu. Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
5. min - Kalan popisał się ładnym rajdem. Minął trzech rywali, ale nie zdołał
5. min - Uderzenie Stoklasy! Broni oświęcimski bramkarz.
5. min - Themar sprytnie zawinął z nadgarstka. Radziszewski broni ten strzał.
4. min - Clarke Saunders stara się grać kijem, ale na razie czyni to tak, że wielu oświęcimskim kibicom podnosi się ciśnienie.
3. min - Uderzenie Jakuba Saura! Broni "Radzik".
2. min - Wrzutka z niebieskiej w wykonaniu Zatki, próba zmiany kierunku lotu krążka. Radziszewski był na posterunku.
2. min - Na razie obie strony bez celnego strzału.
1. min - Zaczynamy! Pierwszy bulik dla Zagłębia.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

#4 Peter Bezuška LO 0 2 1 1 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#8 Krzysztof Dudkiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Luka Kalan ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Gregor Koblar LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Patrik Luža PO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Patryk Malicki PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Miłosz Noworyta PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Patryk Noworyta LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Klemen Pretnar PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Anatolij Protasenja LS 3 0 0 0 3 0 0 0 0 0 2 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.02 38 38 0 0 0 0 92.11 59:39 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0