5:1 Igor Smal #12 ( Krystian Mocarski #21, Michał Naróg #15 ) 5/5 48:01
6:1 Petr Polodna #11 ( Vlastimil Bilčík #55, Josef Vítek #73 ) 5/5 56:28
02:12 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
08:04 2 min. Adrian Chabior II #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:53 2 min. Kara tech. dla drużyny Opóźnianie gry
26:06 2 min. Jan Krasowskij #70 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:38 2 min. Aleksandr Gołowin #77 Wysoko uniesiony kij
35:46 2 min. Michał Zając Zahaczenie
39:21 2 min. Jan Krzyżek Natarcie
39:47 2 min. Konstantin Tieslukiewicz #14 Atak kijem trzymanym oburącz
Spotkanie zakończone.
58 min- Ależ problemy gdańszczan. Kilka znakomitych okazji na drugą bramkę dla Kadry. Fuczik wychodzi obronną ręką.
57 min- GOOL 6:1! Bilczik wzdłuż bramki do Polodny i tak pakuje krążek w siatce. Kontuzja Lipińskiego, chyba coś z mięśniem. Zmiana w bramce gości.
55 min- Nie jest to dobra reklama hokeja w wykonaniu Lotosu. Chyba myślami są już przy piątkowym meczu z GKS-em Tychy.
54 min- Blisko samobójczej bramki gdańszczanie. Dwa razy zabawa pod własną bramką.
52 min- Lipiński kolejny raz ładnie interweniuje. Polodna okradziony z gola.
52 min- Mocarski przed szansą. Barkiem odbił Lipiński.
50 min- Z pełnego zamachu Pelaczyk, dobijał jeszcze Tyczyński. Fuczik kolejny raz ratuje Lotos.
50 min- Zieliński z niebieskiej. Strzał zablokowany.
49 min- GOOL 5:1! Mocarski strącił krążek po strzale Naroga i Lipiński kompletnie zmylony.
48 min- Dobrą minutę byliśmy w tercji gospodarzy, ale nie ma zmiany wyniku.
46 min- Dwa razy Jełakow. Dwa razy broni Lipek.
45 min- Mocno senna atmosfera w Olivii. Mecz bez większych emocji, mimo ambicji gości.
43 min- Mocarski...znów górą Lipiński!
42 min- Oba zespoły w pełnych zestawieniach.
41 min- Początek trzeciej tercji w składach czteroosobowych.

40 min- Gramy 4 na 4.
39 min- Steber sam na sam! Broni Lipiński!
38 min- Naróg w poszukiwaniu dalszego słupka. Minimalnie chybił.
36 min- Zając powędrował na ławkę kar.
36 min- Zając dobijał strzał Wróblewskiego...znów Fuczik ratuje gdański zespół.
34 min- GOOL 4:1! Steber dostał podanie wzdłuż bramki i umieścił krążek w pustej bramce.
33 min- Pelaczyk przewinił pod bandą i gospodarze zagrają w liczebnej przewadze.
33 min- Bizacki z pełnego zamachu, krążek odbił Fuczik na dobre kilka metrów do góry i nie był pewny gdzie jest krążek, a ten o mały włos nie wpadł mu za plecy.
32 min- Jeden z pierwszych strzałów gospodarzy w tej tercji. Pewnie odbija Lipiński.
31 min- Rosjanin wraca na taflę.
29 min. - Gołowin na ławce kar za atak wysokim kijem.
29 min- Lotos w pełnym składzie.
28 min- Kąśliwie Pelaczyk...krążek pod pachą Fuczika.
28 min- Zieliński skasowany przy bandzie przez Havlika.
27 min- Kara dla Krasowkiego.
26 min- Rybak przedarł się, wyszedł sam na sam! Broni Fuczik.
25 min- Dużo chaosu na początku drugiej tercji. Co ciekawe, lepiej prezentują się goście!
25 min- Kolejny strzał broni Lipiński.
23 min- Grali w tercji gości gospodarze, ale nic z tego nie wyszło.
22 min- Pelaczyk pięknie położył obrońcę, wyłożył do pustej Rybakowi, ale ten nie trafia...
21 min- Zaczynamy drugą tercję.

20 min- Kocioł pod bramką Lipińskiego. Bramkarz Unii nakrywa krążek.
19 min- Gramy w pełnych składach.
19 min- Havlik z niebieskiej. Prosto w bramkarza.
17 min- Kara dla Kadry za dwukrotne naruszenie procedury wznowienia.
17 min- Smal z lewego bulika. Odbija nad siebie Lipiński.
16 min- Mocniej przycisnęli przyjezdni i pogubili się gdańszczanie. Trener Ziętara mocno zirytowany, pokrzykuje na swoich podopiecznych.
16 min- Wróblewski sam przed bramkarzem. Strzelił prosto w Fuczika...
12 min- GOOL 3:1! Polodna z ostrego kąta dobija krążek do bramki.
12 min- Zieliński mocno po lodzie, odbija bramkarz gospodarzy.
10 min- Jełakow w doskonałej okazji. Pięknie łapie Lipiński.
10 min- Jarosz z prawego bulika. Odbija Fuczik i krążek poza taflą.
9 min- GOOL 2:1! Marzec pracował na bramkarzu, Vitek strzelił na bramkę i ten trącił kij Marca i zmylił Lipińskiego!
9 min- Gdańsk w przewadze.
7 min- Ładna akcja przyjezdnych, strzałem kończy ją Blanik i mrozi krążek Fuczik.
7 min- Tieslukiewicz prosto w bramkarza.
6 min- GOOL 1:1! Błąd Bizackiego za bramką. Mocarski przed bramkę do Stasiewicza i ten doprowadza do wyrównania.
5 min- GOOL 0:1! Gruźla przejął krążek, goście pojechali trójką na jednego obrońcę. Gruźla sam strzelił z klepy na dalszy słupek i Fuczik bez szans!
5 min- Lotos PKH w pełnym zestawieniu.
5 min- Znowu akcja solowa, ale tym razem dwóch gdańszczan jechało na bramkę Lipińskiego. Górą golkiper gości! Piękna obrona.
4 min- Kąśliwie uderzył Bizacki. Wypluwa krążek Fuczik, ale nie ma dobitki.
3 min- Vitek wyszedł sam na sam! Broni Lipiński!
3 min- Kara dla gospodarzy za sześciu na lodzie.
1 min- Z niebieskiej Krasowskij. Obok słupka.
1 min- Gramy! Pierwszy krążek dla gospodarzy.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html