1:0 Jegor Rożkow #43 ( Aleksandr Gołowin #77, Pawieł Popow #25 ) 5/5 19:38
2:0 Jan Steber #24 ( Vlastimil Bilčík #55, Petr Polodna #11 ) 5/5 24:35
2:1 Siemion Garszyn #69 ( Damian Tyczyński #89, Daniił Oriechin #91 ) 5/5 29:22
3:1 Petr Polodna #11 ( Aleksandr Gołowin #77 ) 5/5 47:12
4:1 Ladislav Havlík #22 ( Vlastimil Bilčík #55 ) 5/5
59:25
32:32 2 min. Aleksandr Gołowin #77 Uderzanie kijem
34:13 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:37 2 min. Michał Działo #12 Atak kijem trzymanym oburącz
60 min- 4:1! Havlik z własnej tercji pakuje krążek w pustej bramce!
60 min- Zagłębie już bez bramkarza.
60 min- Vitek sam na sam! Górą Radziszewski!
58 min- Z własnej tercji obronnej strzelał Triasunow i mało zabrakło, żeby Fuczik przepuścił krążek.
57 min- Zagłębie zepchnięte do obrony we własnej tercji. Maleją szansę na korzystny wynik dla przyjezdnych.
55 min- Goście w pełnym składzie.
53 min- Działo, po podaniu Oriechina, przed wielką szansą na kontaktową bramkę. Po chwili obrońca Zagłębia ląduje na karne dwie minuty.
52 min- Zagłębie próbuje zaatakować, ale brakuje dokładności i ich próby dobrze rozbijają gdańszczanie.
50 min- Tieslukiewicz zza obrońcy. Kąśliwe uderzenie i końcówką kija odbija bramkarz Zagłębia!
48 min- GOOL 3:1! Polodna wystrzelił z korytarza między bulikami, krążek odbił się od łopatki kija obrońcy, zmylił Radziszewskiego i wpadł do bramki.
48 min- Havlik ostemplował poprzeczkę.
47 min- Pesta strzelał, próbował zbić krążek z powietrza Pastryk, ale interweniuje Horzelski.
46 min- Cios za cios. Akcja za akcję. Tak wygląda teraz trzecia tercja.
44 min- Rożkow po lodzie. Na raty odbija Radzik.
42 min- Salamon kropnął z klepy. Łapie Fuczik.
41 min- Startujemy z trzecią tercją.

Koniec II tercji. Korekta drugiej bramki dla Gdańska. Strzelcem Steber.
40 min- Steber! Podawał do Vitka i jakimś cudem obronił
38 min- Ależ kocioł pod bramką sosnowiczan! Krążek odbił się gdzieś od pleców Radziszewskiego i zatańczył w polu bramkowym, pełno kijów, ale ostatecznie to obrońca wybija. Powinno być 3:1!
37 min- Zagłębie w pełnym zestawieniu.
37 min- Havlik z niebieskiej! Popisowo do raka wyłapał Radzik, który wyjechał z bramki i skrócił kąt.
36 min- Tieslukiewicz z pełnego zamachu, odbił Radziszewski.
35 min- Lotos teraz w przewadze. Gołowin wyszedł na taflę.
35 min- Kara dla Kozłowskiego.
33 min- Szansa w osłabieniu Jełakowa. Kaskiem odbił Radzik.
33 min- Kara dla Gołowina. Szansa przed Zagłębiem.
32 min- Oriechin zza nóg obrońcy. Odbija Fuczik, próbował dobić Garszyn, ale tylko boczna siatka.
31 min- Kąśliwie Stasiewicz, obronną ręką wyszedł z tego Radziszewski.
30 min- GOOL 2:1! Strzał Oriechina z bekhendu odbija Fuczik, gumę przejął Tyczyński i wystawił Garszynowi do pustaka!
29 min- Triasunow próbował nastrzelić kij Stoklasy. Znowu czujny bramkarz Gdańska.
28 min- Cunik z korytarza między bulikami! Popisowo złapał Fuczik.
27 min- Karczocha! Świetna okazja na kontaktową bramkę, ale Fuczik przypilnował krótkiego słupka.
25 min- GOOL 2:0! Bilczik dostał podanie do strefy międzybuliowej i wystrzelił na dłuższy słupek. Krążek wpadł pod odbijaczką Radziszewskiego!
25 min- Steber w dogodnej okazji...zablokowany.
24 min- Goście zamknięci we własnej tercji.
22 min- Krążek odbity od bandy, wyszedł przed bramkę i Steber powinien był strzelił drugą bramkę.
21 min- Druga tercja rozpoczęta.

Koniec I tercji. Chaotyczna odsłona.
20 min- GOOOL 1:0! Tieslukiewicz podał przed bramkę, a tam był Rożkow i przeniósł krążek nad interweniującym Radzikiem!
20 min- Gospodarze z kontrą 2 na 1, strzelał Vitek i na raty mrozi Radziszewski.
18 min- Nahunko z pełnego zamachu...blokuje obrońca. Po chwili strzelał Działo, krążek gdzieś podbity, Fuczik go nie widział i poprzeczka ratuje Gdańsk!
17 min- Fuczik ze spokojem odbija strzał Stojka i krążek ląduje poza taflą.
16 min- Polodna strzelał, dobijał Havlik...Radziszewski ratuje Zagłębie.
16 min- Działo wrzucił spod niebieskiej. Pracował na bramkarzu Oriechin, ale gdański bramkarz znakomicie dysponowany.
14 min- Marzec strzelił zaraz po wznowieniu. Parkanem odbija do boku Radzik.
13 min- Garszyn z pełnego zamachu. Zdążył się przemieścić bramkarz Lotosu.
13 min- Kozłowski wjechał do tercji i dostał krążek, bez namysłu pociągnął z nadgarstka, ale prosto w Fuczika.
12 min- Dużo chaotycznej gry z obu stron.
10 min- Z niebieskiej strzelał Szurowski, odbił Radziszewski. Było blisko skutecznej dobitki, ale ostatecznie Bernacki wybija na uwolnienie.
8 min- Strzał Popowa, łapie bramkarz gości.
8 min- Dość senny początek spotkania. Bez większego ataku z obu stron.
6 min- Karczocha sytuacyjnie z bulika. Bez problemu odbija gumę gdański bramkarz.
5 min- Krasowskij po lodzie z bekhendu. Parkanem odbił Radziszewski.
3 min- Cunik po lodzie, odbił bramkarz Lotosu i krążek ląduje poza taflą.
2 min- Strzelał Garszyn. Odbija Fuczik.
1 min- Havlik, dobra okazja, ale nad bramką.
1 min- Gramy! Krążek dla gości.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj
#44 Damian Szurowski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Konstantin Tieslukiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Josef Vítek PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#34 Michał Czernik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 3 3.01 44 44 0 0 0 0 93.18 59:50 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0