18:00
II runda / 17. kolejka
1:0 Richard Jenčík #52 ( Alexander Pettersson #17 ) (+1) 5/4 03:55
2:0 Krystian Dziubiński #61 ( Bartłomiej Neupauer #9 ) (+1) 5/4 28:32
3:0 Richard Jenčík #52 ( Krystian Dziubiński #61, Alexander Pettersson #17 ) (+1) 5/4 30:05
58:31 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
Koniec. Znakomity mecz. Dziękujemy za uwagę.
60 min. - Gol dla Podhala! Svec do Jencika, ten do Franka, krążek jak po sznurku i Podhale zamyka ten mecz w efektowny sposób. 6:1
59 min. – Willick bardzo bliski skutecznego objechania z krążkiem Rahma.
59 min. – Jeszcze będzie kara dla gości. 6 na lodzie. Czyżby Rahm zapomniał zjechać?
59 min. – Znowu oblężenie bramki Podhala, brawa dla gości za ambicję.
58 min. – Strzał Siutego z najbliższej odległości broni prawą ręką Rahm.
57 min. - Gol dla Podhala! Tak to się musiało skończyć. Strata GKS na niebieskiej, Dziubiński wyszedł na pustą bramkę i wjechał do niej, sam tuż po krążku! 5:1.
56 min. – Strzał blisko bramki pustej GKS, ale tylko uwolnienie.
55 min. – Ryzykowny manewr gości, ciągle bez bramkarza i umiejętnie zamykają nowotarżan w ich tercji.
54 min. - Gol dla GKS. Da Costa indywidualnie, wjechał w tercję Podhala i podniósł krążek w lewy górny róg, obok Odrobnego.
54 min. – GKS bez bramkarza. Bomba da Costy. Podhale wychodzi, ale nie ma strzału.
53 min. – Pettersson huknął z prawego skrzydła po podaniu Nattinena.
53 min. – Da Costa wychodził sam na sam z lewego skrzydła, ale nie opanował krążka.
52 min. – Svec zagrywał świetnie przed bramkę do Różańskiego. Różak oddał kilka prób, ale nie przebił Rahma.
51 min. – Zamieszanie pod bramką Rahma po akcji Petterssona. Dobijał Neupauer, ale krążek grzęźnie gdzieś w kotle pod bramką.
50 min. – Podhale uspokojone prowadzeniem, nie forsuje tempa.
49 min. – Katowiczanie uwijają się jak w ukropie, Podhale broni się umiejętnie. Różański podcinany przy wyjściu z tercji. Będzie kara dla gości.
48 min. – Odrobny teraz przytrzymał wynik Podhalu. Franssila nie dobił skutecznie z najbliższej odległości.
47 min. – Pasiut się uaktywnił, ale z jego akcji poszła groźna kontra Jencika i Sveca. Szukali siebie nawzajem.
46 min. – Pasiut strzela minimalnie obok prawego słupka bramki Odrobnego.
45 min. – Makkonen groźnie uderzał w kontrze gości.
44 min. – Da Costa do Jaśkiewicza, Kolusz czaił się przed bramką na dołożenie kija.
43 min. – Kolusz świetnie wycofał do Cakajika, jego strzał Odrobny paruje kijem nad bramkę.
42 min. – Tomasik wjechał za bramkę, zagrał do Wajdy. Strzał obrońcy. Akcja wychowanków Podhala, ale w brawach Katowic.
41 min. – Ta tercja zacznie się od wykluczeń, za zwarcie na koniec I tercji. 4 na 4.
Zaczynamy III tercję.
40 min. - Katowice bez bramkarza. Ogromny kocioł pod bramką Odrobnego. Dźwięczy syrena. Znakomita tercja w wykonaniu Podhala.
40 min. – Świetna indywidualna akcja da Costy, wyjechał zza bramki i podniósł krążek, ale Odrobny wybronił ten strzał.
39 min. – Jencik z ostrego kąta pociągnął z nadgarstka. Rahm przykrył krótki róg.
38 min. – Szansa Różańskiego z ostrego kąta, niewiele obok okienka.
37 min. – GKS próbuje coś ugrać w tym meczu. Trzeszczą bandy.
36 min. - Gol dla Podhala! Nowotarżanie dopięli swego. Świetnie rozgrywają przewagi już od kilku meczy. Nattinen wieńczy dzieło z lewego skrzydła. Kolejna wykorzystana przewaga przez Szarotki. 4:0. Świetna tercja w wykonaniu Podhala.
35 min. – Znakomita gra Podhala w zamku. Neupauer minimalnie chybił po podaniu Dziubińskiego.
34 min. – Cimzar trzy razy w przeciągu kilkunastu sekund uderzał z prawego skrzydła, po dobrze rozgrywanym zamku przez gości. 2 razy Odrobny górą, 1 strzał niecelny.
33 min. – Kara dla Neupauera, chyba zbyt agresywnie w ataku.
32 min. – Dziubiński świetnie wycofał do Sulki ten wrzucił na bramkę, Franek strącał przy lewym słupku bramki Rahma, ale się niewiele minął z bramką.
32 min. – Nattinen zostawił Słowakiewiczowi, niewiele zabrakło do oddania strzału. Dobrze wygląda młody napastnik Szarotek w skandynawskim ataku.
31 min. - Gol dla Podhala!Znowu Dziubiński w roli głównej, tym razem świetnie wyłożył zza bramki krążek Jencikowi. Strzał w górny róg. 3:0 dla Podhala!
30 min. – Kilka szans bramkowych Podhala. Willick i dwa razy Svec.
30 min. – Jeszcze będzie kara dla gości.
29 min. - Gol dla Podhala! Świetna indywidualna akcja Dziubińskiego, wyjechał przed bramkę, przełożył kilka razy krążek na patce i wrzucił go z backhandu pod poprzeczkę. 2:0 dla Podhala. .
28 min. - Dobrze założony zamek, to ostatnio nowotarżanom wychodzi.
27 min. - Seed dogrywał prostopadle do Różańskiego. Weteran Podhala faulowany, będzie przewaga dla gospodarzy.
26 min. - GKS dłuższą chwilę gościł pod bramką Odrobnego, ale klarownych sytuacji na wyrównanie nie ma.
25 min. – Tomasik miał szansę przed bramką Wiedźmina, ale bramkarz Szarotek górą.
24 min. –Kolusz uderzał na bramkę Odrobnego, ale jego strzał zablokowany.
23 min. – Różański świetnie dograł do Wielkiewicza, ale strzał tylko w boczną siatkę.
22 min. –Słowakiewicz wychodził w kontrze Podhala, ale jego strzał zblokowany.
21 min. – GKS nie zdołał doprowadzić do wyrównania w przewadze.
Rozpoczynamy II tercję.
20 min. - Franssila najaktywniejszy w tej przewadze, i w tej tercji w ogóle w drużynie gości, próbował zgrywać do Turtiainena. Resztę akcji Finom przerwała syrena kończąca I tercję.
20 min. - Podhale dobrze w obronie, ale gra się zaostrza. Wrze też na trybunach. Będą kolejne kary. Tym razem obustronne.
19 min. - Będzie kara dla Suominena. Za trzymanie. Walka była fair.
19 min. - Svec miał szansę ze środka uderzyć, ale zbyt ślamazarnie się do tego zbierał.
18 min. - Wielkiewicz przejął krążek, który wydawało się, że nie opuścił strefy obronnej gości, ale zadźwięczał gwizdek informujący o spalonym.
17 min. - Słowakiewicz strącał strzał Seeda, było groźnie pod bramką gości.
16 min. - Błąd Mrugały przy wybiciu krążka, GKS przejmuje krążek w tercji Podhala i po 2 podaniach da Costa miał odsłonięty lewy róg bramki Odrobnego, ale chybił.
15 min. - Nattinen sam ze środka zza obrońcy uderzał, ale Rahm pewnie broni, a chwilę potem mrozi krążek.
14 min. - Czwarty atak Katowic ładnie wprowadził krążek do tercji Podhala, ale na tym zagrożenie się skończyło.
13 min. - Siuty, Wielkiewicz i Różański zrobili trochę wiatru pod bramką gości.
12 min. - Nowotarżanie przetrzymali osłabienie, ale gra się wyrównała.
12 min. - Franssila huknął spod niebieskiej, ale znowu nie było skutecznej dobitki.
11 min. - Katowiczanie założyli zamek. Zamieszanie pod bramką, Odrobny zakrywa rakiem krążek i likwiduje napięcie.
10 min. - Wajda po lodzie z niebieskiej, odbił Odrobny, ale jest sygnalizacja kary dla gospodarzy.
9 min. - Jaśkiewicz potężnie huknął spod niebieskiej, Wiedźmin nie utrzymał krążka przy klatce piersiowej, ale nikt z gości nie dobił.
8 min. - Świetna trójkowa akcja Turtiainen, Makkkonen, Lahde, niewiele zabrakło gościom do wyrównania.
7 min. - Wielkiewicz tuż po wznowieniu dopadł do krążka pod bramką gości, ale nie zdołał wcisnąć go do siatki.
7 min. - Mrugała uderzał spod niebieskiej na bramkę Rahma, ale niezbyt mocno i bramkarz nie miał kłopotów z obroną.
6 min. – Podhale aktywniejsze w tej części gry. I skuteczne.
5 min. – Seed z lewego skrzydła uderzał. Franek poprawiał. Wynik bez zmian.
5 min. - Gol dla Podhala! Świetne zagranie Petterssona zza bramki do Jencika, natychmiastowy strzał Słowaka ląduje w bramce GKS. 1:0
4 min. - Svec do Petterssona i natychmiastowy strzał Szweda, ale krążek po rollingu opuścił strefę ataku Podhala i Michalski pod drugą bramką stanął oko w oko z Odrobnym, ale nie pokonał go.
3 min. - Jencik mierzył w okienko z lewej strony bramki Rahma, przy sygnalizacji kary dla gości. Odrobny zjechał z lodu i Podhale grało w 6 na 5.
2 min. - Po drugiej stronie lodowiska Franssila, próbował coś ugrać, ale zbyt późno dostał podanie od partnera.
2 min. - Szarotki utrzymały krążek, który balansował na linii niebieskiej w tercji gości. Franek pociągnął z nadgarstka. Tylko jęk zawodu na trybunach.
1 min. - Willick po podaniu Seeda z niebieskiej znalazł się przed bramką i uderzał z backhandu.
Zaczynamy.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Podhale podejmuje GKS Katowice.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj