Rozgrywki: 2019/20 - Ekstraliga: Regularny
0:1 k. (0:0, 0:0, 0:0, d. 0:0, k. 1:2) Zakończony
0:1 Władisław Jełakow #66 Karny decydujący 65:00
11:39 2 min. Jegor Rożkow #43 Zahaczenie
23:03 2 min. Mateusz Michalski #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:29 2 min. Oskar Lehmann #3 Przeszkadzanie
51:57 2 min. Oskar Lehmann #3 Trzymanie przeciwnika
53:46 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
Koniec dogrywki. O wyniku zdecydują rzuty karne! Jako pierwsi strzelać będą katowiczanie.
65 min - Starzyński położył bramkarza, ale zgubił krążek!
65 min - Franssila znów bliski strzelenia bramki! Znów dobrze broni gdański golkiper!
64 min - Rożkow strzela z dobrej pozycji! Z problemami Rahm!
63 min - Turtainen strzela w krótki róg! Chyba myślał, że jest bramka bo podniósł ręce, ale Fuczik pokazuje, że wyłapał to uderzenie!
63 min - Franssila z bliska! Obok bramki!
62 min - Ależ fantastycznie broni Fuczik! Dzięki niemu Gdańsk nadal w grze!
61 min - Wznowienie w dogrywce wygrywa Polodna

Koniec trzeciej tercji, będziemy mieli dogrywkę!
59 min - Franssila strzela z niebieskiej, dobrze broni Fuczik
58 min - Makkonen pod bramkę do Jaśkiewicza! Ten bez namysłu uderza, ale wprost w bramkarza!
56 min - Gdańszczanie w pełnym składzie!
56 min - Turtiainen! Nad bramką
55 min - Marzec sam w kontrataku oddaje strzał, ale czujny Rahm
55 min - Do gry wraca Lehmann
54 min - Gdańsk w opałach na własne życzenie. Będą grali w 5 na 3. Powód? Grali w szóstkę!
54 min - Michalski chyba chciał wjechać z krążkiem do bramki, ale nie udało im się to
52 min - Katowiczanie znów będą grali w przewadze
49 min - Michalski objechał bramkę, ale jego strzał broni Fuczik
47 min - Coraz mocniej atakują gospodarze
45 min - Nieporozumienie Lehmanna z Fuczikiem, w pobliżu był jeszcze Rajamaki, ale obrońcy wyjaśniają sytuację
44 min - Strzał Stebera, ale odbija Rahm
43 min - Rajamaki z bliska próbował zaskoczyć bramkarza, ale ten nie dał się zaskoczyć
42 min - Strzał Wajdy z niebieskiej, Fuczik niepewnie
41 min - Strzał z nadgarstka w wykonaniu Mateusza Michalskiego, ale Fuczik na posterunku
41 min - Polodna wznawia grę w trzeciej tercji!

Koniec II tercji. Nadal bez bramek, ale mecz trzyma w napięciu.
40 min - Strzał Uskiego łapie Fuczik
39 min - Da Costa zmienia trajektorię lotu krążka, po strzale Wajdy, minimalnie obok bramki
37 min - Cakajik z grymasem bólu na twarzy zjechał do boksu, po starciu przy bandzie
36 min - Uski próbował zaskoczyć bramkarza strzałem w krótki róg, ale ta próba była zbyt lekka
35 min - Da Costa oddaje strzał z klepy, Fuczik przekonany, że ma krążek, ale ten minimalnie mija bramkę!
34 min - Stasiewicz blisko bramki, ale Wajda ofiarnie się rzuca i bierze strzał na siebie
32 min - Drużyna gości w pełnym zestawieniu
31 min - Heroiczna postawa gdańskiej defensywy, bronią ze wszystkich sił
30 min - Ukarany Lehmann i teraz przed szansą gospodarze
29 min - Krężołek wyjeżdża z kontrą po błędzie gdańszczan, oddaje strzał, ale Fuczik łapie krążek, który był już niemal na linii bramkowej!
27 min - Oblężenie gdańskiej bramki, ale świetnie sobie radzą obrońcy gości
26 min - Michalski mógł dać prowadzenie strzałem z bliskiej odległości, ale fantastycznie broni Fuczik!
26 min - Katowiczanie już grają w pięciu
25 min - Polodna minimalnie przestrzelił w dobrej okazji!
25 min - Havlik strzela, a krążek odbija się od kija jednego z obrońców, ale Rahm czujny nie daje sobie strzelić
24 min - Szansa dla gości, będą grali w przewadze
21 min - Kolusz pognał samotnie na bramkę, ale jego strzał bez problemu odbija Fuczik
21 min - Kolusz wygrywa pierwsze wznowienie w drugiej tercji

Koniec I tercji. Póki co bezbramkowy remis.
19 min - Strzał Da Costy, broni parkanem Fuczik
17 min - Cimzar do Uskiego przed bramkę! Broni Fuczik!
15 min - Uski mocno z niebieskiej, ale krążek mija bramkę
14 min - Goście w pełnym zestawieniu
13 min - Dobrze w defensywie gdańszczanie, na niewiele pozwalają drużynie gospodarzy
12 min - Da Costa sam przed bramką, ale przy zwodach zgubił krążek
9 min - Marzec wjechał pod bramkę, do krążka dopadł jeszcze Danieluk, ale wprost w golkipera
8 min - Rożkow w kierunku zasłoniętego bramkarza gospodarzy, a ten z trudem broni
8 min - Strzał Vitka, ale zbyt długo się do niego zbierał, łatwo broni Rahm
7 min - Strzał Wajdy z niebieskiej, ale bez problemu łapie gdański bramkarz
7 min - Błąd Pastryka, nie przyjął krążka i przejął go Turtainen, ale skutecznie broni Fuczik
5 min - To mogła być fatalna decyzja Roberta Długiego, katowiczanin przewrócił się na krążku, a ten podniósł rękę chcąc ukarać Josefa Vitka, lecz po konsultacjach kara nie została nałożona
4 min - Zamieszanie pod katowicką bramką, ale bez groźnego strzału
2 min - Krężołek dostaje krążek przed bramkę, ale nie zdołał go opanować
1 min - Zaczynamy! Pierwszy krążek wygrywa Polodna!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj