2:3 k. (0:0, 2:0, 0:2, d. 0:0, k. 0:2) Zakończony
2019-10-01
18:30
II runda / 20. kolejka
1:0 Ondrej Mikula #16 ( Damian Kapica #95, Aleš Ježek #90 ) (+2) 5/3 23:26
2:0 Sebastian Brynkus #71 ( Filip Drzewiecki #84, Adam Domogała #20 ) (+1) 5/4 24:24
2:1 Dariusz Wanat #10 ( Patryk Noworyta #55, Anatolij Protasenja #16 ) 5/5 44:15
Koniec. Będziemy mieli rzuty karne.
65. min - Pasy nie wykorzystały szansy.
65. min - Faul Themara w tercji ataku. Pasy przed genialną szansą na rozstrzygnięcie meczu.
64. min - Mikula! Jak on tego nie strzelił? Saunders leżał, a duża część bramki była odsłonięta. Kanadyjski golkiper rozciągnął się jak długi i nakryl gumę rakiem.
63. min - W dogrywce gospodarze aktywniejsi.
62. min - Jeszcze lepsza okazja dla Pasów. Kapica urwał się prawym skrzydłem, a następnie zagrał wzdłuż bramki do Guli. Doświadczony Czech chybił!
61. min - Kalinowski wypatrzył Jeżka, który miał przed sobą Saundersa. Nie wykorzystał sytuacji sam na sam.
61. min - Zaczynamy dogrywkę.

Mamy dogrywkę.
60. min - Przygodzki wybija na uwolnienie.
59. min - Cracovia jakby opadła z sił. Jest wolniejsza od oświęcimian.
58. min - Unia próbuje iść za ciosem.
57. min - GOOOL! 2:2! Luza z niebieskiej, a tor lotu krążka zmienił Koblar
57. min - Znów problemy z zegarem.
57. min - Teraz zerwał się Themar. Wyprzedził dwóch rywali, uderzył z bekhendu.
56. min - Czas zaczyna pracować na korzyść krakowian. W atakach Unii brakuje jakości.
55. min - Przygodzki! Z łatwością broni Koprziva.
54. min - Kapica pojawił się już na lodzie. Z jego zdrowiem nie jest więc.
53. min - Protasenja dojechał do odbitego krążka. Z rywalem na plecach oddał strzał. Niecelna próba.
53. min - Gula potężnie z niebieskiej. Kapica został trafiony krążkiem w okolice kolana.
51. min - Unia naciska na rywali. Dobry forechecking. Drugie uwolnienie z rzędu w wykonaniu Cracovii.
50. min - Gramy w pełnych składach.
49. min - Bardzo chaotycznie w przewagach grają oświęcimianie.
48. min - Kara dla Bryniczki. Oświęcimianie przed szansą na wyrównanie.
47. min - Unia poczuła krew.
46. min - Wanacki wrzucił krążek, gumę zbijał Koblar. Koprziva jest czujny w bramce.
45. min - GOOOL 2:1! Unia łapie kontakt z rywalem. Wanat z najbliższej odległości pakuje gumę do siatki!
44. min - Coraz groźniejsi są oświęcimianie.
43. min - Uderzenie Zatki! Krążek przemknął między parkanami krakowskiego golkipera i tańczył na linii bramkowej. Obrońcy wicemistrzów Polski w porę zareagowali.
42. min - Protasenja uderzył sprzed obrońcy. Broni Koprziva.
41. min - Koblar nie spodziewał się, że będący w dobrej sytuacji Themar zagra mu krążek, zamiast strzelać.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

40. min - Krzemień uderzył. Koprziva broni
39. min - Cracovia przetrzymała oba osłabienia.
39. min - Zatko potężnie z niebieskiej. Koprziva łapie gumę do raka. Spokojnie i bardzo efektownie.
38. min - Kalinowski jest już na lodzie.
38. min - Dużo podań, mało strzałów.
37. min - Unia przez 84 sekundy zagra w podwójnej przewadze.
37. min - Kolejna kara dla Cracovii. Tym razem za nadmierną liczbę zawodników na lodzie. Problemy z zegarem.
36. min - Kara dla Kalinowskiego. Unia zagra w przewadze.
35. min - Zerwało internet w Krakowie. Kilka opisanych zdarzeń uciekło :)
27. min - Themar z bekhendu, ale broni Koprziva.
26. min - Unia wyraźnie oszołomiona. Piętrzą się kolejne błędy. Wydawało się, że krążek po raz trzeci znalazł się w siatce. Ale najpierw doszło do poruszenia bramki
25. min - GOOOL! 2:0! Brynkus będąc tyłem do bramki uderzył z bekhendu. Saunders był zasłonięty i nie zdołał odbić gumy
24. min - GOOOL! 1:0! Mikula pociągnął z nadgarstka w długi róg i oświęcimski bramkarz mógł tylko wyciągnąć gumę z siatki
24. min - Mikula! Słupek ratuje oświęcimskiego bramkarza.
23. min - Bychawski! Broni Saudners.
23. min - Clarke Saunders potknął się i upadł na "cztery litery". Strzał Gajora wprost w niego.
23. min - Kara dla Saura i krakowianie przez 79 sekund zagrają w podwójnej przewadze.
23. min - Wydawało się, że faulowany był Kalan.
22. min - Gula potężnie z niebieskiej! Broni Saunders.
22. min - Kara dla Unii.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Mamy nadzieję, że będzie ona tak dobra jak końcówka pierwszej.

20. min - Saur! Oddał strzał równo z syreną.
20. min - Kontra Unii, ale strzał Sebastiana Kowalówki zbyt łatwy.
20. min - Gramy w pełnych składach.
19. min - Kotłuje się pod oświęcimską bramką. Pachnie golem dla Cracovii/
18. min - Błąd przy zmianie i kara techniczna dla Unii.
18. min - Kapica ładnie przymierzył z prawego bulika. Świetna interwencja Saundersa.
17. min - Kamiński! Znów bardzo dobrze Saunders.
16. min - Teraz z dobrej strony pokazali się młodzi zawodnicy Cracovii. Strzelał Bezwiński, poprawiał Augustyniak! Saunders musiał się solidnie napocić, by wyjść z tej sytuacji cało.
15. min - Trandin chytrze uderzył z nadgarstka. Koprziva odbił krążek, a S. Kowalówka był blisko dobitki.
14. min - Uderzenie Kalana! Niecelne.
13. min - Tempo meczu jakby odrobinę szybsze.
12. min - Kontra Wanata, ale ofiarna interwencja Guli! Gdyby podanie oświęcimianina doszło do Protasenji mielibyśmy pierwszego gola w tym meczu.
11. min - Kalinowski! Jak on tego nie strzelił. Mógł złapać Saundersa na przemieszczeniu, ale kanadyjski golkiper zdążył się przemieścić. Wcześniej tor lotu krążka zmieniał Dziurdzia.
10. min - Na razie aktywniejsi są goście.
8. min - Przygodzki oddał strzał, kolejny raz z problemami interweniuje krakowski bramkarz.
7. min - Bezuszka wrzucił krążek na bramkę. Koprziva niezbyt pewnie interweniuje.
7. min - Kalinowski z prawego bulika! Broni Saunders.
5. min - Na razie sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
3. min - Saunders niepewnie broni strzał Kapicy.
3. min - Koblar potężnie! Minimalnie niecelnie.
2. min - Protasenja wrzucił gumę na bramkę. Gumę próbował przekierować Krzemień. Bez efektu bramkowego.
1. min - Cracovia rozpoczyna spotkanie od uwolnienia.
1. min - Zaczynamy.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html