20:54 2 min. Ladislav Havlík #22 Ostrość
21:49 2 min. Aleksandr Gołowin #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:25 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Rzucenie na bandę
26:35 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Ostrość
36:41 5 min. Ladislav Havlík #22 Atak z tyłu
36:41 20 min. Ladislav Havlík #22 Kara meczu za niesportowe zachowanie
43:49 2 min. Kamil Wałęga #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:24 2 min. Martin Kasperlík #82 Uderzanie kijem
49:57 2 min. Vlastimil Bilčík #55 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:08 2 min. Dominik Paś #14 Wysoko uniesiony kij
- Koniec Meczu! Ależ emocje w trzeciej tercji!
- 60 min. - GOL! 3-4! COŚ niesamowitego, Pastryk uderzył z czerwonej spod bandy i zaskoczył fatalnie interweniującego Davida Marka, który zaspał w bramce!
- 58 min. - Mocny strzał Polodny odbija Marek.
- 55 min. - GOL! 3-3! Tieslukiewicz do Rożkowa, ten niepilnowany uderzył z klepy ze środka na wysokości bulików i przebił Davida Marka!
- 53 min. - Po strzale Pastryka z pierwszego krążka, zamieszanie pod bramką ale wygarnia gumę spod gąszczu łyżew David Marek.
- 51 min. - Paś niepotrzebnie fauluje rywala i siły się wyrównują.
- 50 min. - Bilcik trafia na ławkę kar.
- 48 min. - Spod niebieskiej uderzył Pastryk, łapie do raka Marek.
- 47 min. - Z niebieskiej mocno Jass i spokojnie łapie Fucik.
- 46 min. - Dobrze wybronili się z tego osłabienia gospodarze.
- 45 min. - Mocny strzał Vitka z ostrego kąta efektownie broni Marek.
- 45 min. - Dwie kary dla JKH i przez 1:25 gdańszczanie zagrają w podwójnej przewadze, trener Marek Ziętara poprosił o czas.
- 44 min. - GOL! 3-2! Polodna z bliska! i mamy bramkę kontaktową!
- 43 min. - GOL! 3-1! Rożkow przed Markiem, uderzył po krótkim rogu gdzie bramkarz nie domkną słupka i przepuścił gumę!
- 41 min. - GOL! 3-0! Paś pod bramkę, kija dołożył Urbanowicz zaskakując Fucika.

- 40 min. - Dwukrotnie Jarosz, ale obok bramki.
- 39 min. - Dobrze bronią się goście w ostatnich minutach w osłabieniu!
- 36 min. - Głową o bandę uderzył Łukasz Nalewajka, którego spychał Havlika. Kara meczu dla obrońcy z Gdańska.
- 36 min. - Uderzenie Pasia sprzed bulika, łapie pewnie do raka Fucik.
- 34 min. - Vitek wzdłuż bramki, ale z bliska Bilcik obok słupka!
- 30 min. - Uderzenie Tieslukiewicza zablokowane.
- 28 min. - GOL! 2-0! Kontra gospodarzy, świetnie Jabornik wypuścił Kasperlika, ten wjechał z obrońcą na plecach przed Fucika i wpakował gumę do bramki!
- 25 min. - Goście fatalnie w przewadze, nawet prokurując szanse dla JKH do zdobycia bramki w osłabieniu.
- 24 min. - Kara dla Urbanowicza i po raz trzeci w przewadze PKH Gdańsk.
- 22 min. - GOL! 1-0! Szybkie wykorzystanie przewagi przez JKH. Jabornik mocno z pierwszego krążka, Fucik odbija ale z bliska dobija gumę Kostek - zdobywając pierwszą bramkę w sezonie.
- 21 min. - Gołowin faulował Jassa pod bandą i przewaga gospodarzy 4 na 3.
- 20 min. - Urbanowicz miał coś do wyjaśnianie Havlikowi, ale ten nie dał się sprowokować, obaj trafiają na ławkę kar.

- 19 min. - Strzał z dwóch metrów i łapie Marek.
- 18 min. - Kara dla Pasia, goście ponownie w przewadze.
- 16 min. - Steber z backhandu z bulika, łapie Marek.
- 16 min. - Gołowin bez zastanowieniu po podaniu Rożkowa, i nad poprzeczką.
- 13 min. - Tym razem strzał Pelaczyk, zamieszanie pod bramką i wyjaśniają obrońcy.
- 12 min. - Uderzenie Jabornika z okolicy niebieskiej, mrozi w parkanach Fucik.
- 11 min. - Próba jakiejś akcji gości, ale skończyło się na walce pod bandą i bez strzału.
- 10 min. - Niecelnie uderzał z bulika Urbanowicz.
- 10 min. - Henri Auvinen spod bandy, odbija Fucik
- 9 min. - Jarosz nie trafił w krążek przy próbie uderzenia.
- 8 min. - Świetna sytuacja dla Ł. Nalewajki, ale gdy miał przed sobą pustą bramkę uderzył z backhandu w poprzeczkę.
- 8 min. - Danieluk przed bramką, ale uderzył niecelnie.
- 7 min. - Strzał Vitka z pierwszego krążka z okolicy bulika ale odbija Marek.
- 6 min. - Kontra gospodarzy, Urbanowicz z nadgarstka, odbija Fucik.
- 5 min. - Kara dla Kostka, goście w przewadze.
- 4 min. - Danieluk z daleka, ale bardzo niecelnie.
- 3 min. - Pechowa interwencja Fucika po strzale Kasperlika, krążek dziwnie się odbił i toczył się do bramki ale czeski bramkarz wybił go w ostatniej chwili sprzed linii bramkowej!
- 2 min. - Pelaczyk spod bandy, łapie gumę Fucik.
- 1 min. - Groźny strzał z niebieskiej obrońcy gości, odbija parkanem David Marek.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> Kliknij Tutaj