06:11 2 min. Samu Suominen #55 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:25 2 min. Samu Suominen #55 Przeszkadzanie
21:42 2 min. Kacper Guzik #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:15 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:22 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
37:10 2 min. Maciej Sulka #76 Wysoko uniesiony kij
41:53 2 min. Matej Cunik #74 Wysoko uniesiony kij
46:06 2 min. Dylan Willick #11 Podcięcie
54:43 2 min. Marek Kaluža #16 Atak kijem trzymanym oburącz
57:33 2 min. Kamil Charousek #8 Atak łokciem
60 min. – Jeszcze Kamienieu spod niebieskiej. Dwa razy Siuty próbował. Podhale pozwala czasowi upłynąć. Koniec meczu. Wyraźne zwycięstwo Podhala. 6 do 2. Dziękujemy za uwagę.
60 min. – Dziubiński bliski pokonania Czernika po podaniu Jencika zza bramki.
59 min. – Valentino ze Svecem dwójkowo rozgrywali. Później Valentino sam pociągnął z nadgarstka.
58 min. – Guzik uderzył z prawego skrzydła, Czernik broni, ale będzie jeszcze jedno wykluczenie dla gości. Za uderzenie łokciem.
57 min. – Nahunko szarżował w tercji Podhala, sosnowiczanie honorowo walczą.
56 min. - Gol dla Podhala! Valentino uspokoił grę w zamku. Zagrał mocne crossowe podanie do Nattinena, a ten pokonał Czernika. 6:2.
56 min. – Willick uderzał tuż po wznowieniu.
55 min. – Triasunow zbyt ambitnie we własnej tercji. Przekroczył przepisy. Kara dla gości.
54 min. – Dużo gry w strefie neutralnej.
52 min. – Zagłębie pressuje, Szarotki rozbijają ataki gości, sami nie specjalnie siląc się w konstruowaniu. Prowadzą trzema bramkami.
51 min. – Kozłowski Bernacki i Butsenko kręcą w tercji Podhala.
50 min. – Nahunko dynamicznie szarżował w tercji Podhala, ale obrońcy spokojnie gaszą zapędy gości.
49 min. – Neupauer sam przed bramką, za nisko podniósł, nie pokonał Czernika.
48 min. – Oriechin do Kaluży, strzał, krążek pętał się pod bramką Podhala, ale nikt z gości go nie dobił do bramki.
47 min. – Będzie kara dla Podhala. Willick. Nie wie za co.
47 min. – Kozłowski uderzył, Odrobny sparował, jeszcze Butsenko czaił się na dobitkę.
46 min. – Okres dobrej gry Zagłębia, Garszyn bardzo aktywny.
46 min. – Triasunow wrzucał na bramkę, Odrobny nakrył bezpański krążek przed swoimi wrotami.
45 min. – Różański dobrze wypatrzył Siutego i zagrał lobem. Ale Siuty w asyście obrońcy.
44 min. – Kozłowski w kontrze uderzył zza zasłony obrońcy.
43 min. – Podhale nie spieszy się z rozegraniem akcji. Jencik do Neupauera, ale bez zagrożenia pod bramką.
42 min. – Valentino do Mrugały, Nattinen to próbował strącać, Będzie kara dla gości. Butsenko.
41 min. – Stoklasa bez namysłu po wjeździe do tercji uderzył, Odrobny na posterunku.
Zaczynamy III tercję.
Koniec II tercji. Dużo bramek. Pewne prowadzenie Podhala, ale mamy jeszcze trzecią odsłonę.
40 min. - Gol dla Zagłębia! Karczocha finalizuje akcję swojej drużyny, strzelając w prawy górny róg bramki Odrobnego. Zmniejsza rozmiary prowadzenia gospodarzy. 5:2.
39 min. – Podhale nie daje pograć sosnowiczanom. Nawet w osłabieniu Górale górą.
38 min. – Sygnalizacja kary dla Podhala. Sulka odpocznie 2 minuty.
37 min. – Guzik z ostrego kąta górą, ponad bramką.
36 min. – Zmiana bramkarza w ekipie gości. Wchodzi Michał Czernik.
36 min. - Gol dla Podhala! Neupauer finalizuje okres wyraźnej przewagi gospodarzy. Zagłębie bierze czas. 5:1
34 min. - Gol dla Podhala! Już w równych składach Radziszewski w końcu kapituluje. Strzelał Mrugała spod niebieskiej. Willick nie wiem czy nie strącił tego w okienko. 4:1.
34 min. – Neupauer, Willick, Nattinen, bombardowanie bramki Zagłębia, pokazuje teraz swój kunszt Radziszewski.
33 min. – Dziubiński po wymianie krążka z Neupauerem huknął ze środka. Wcześniej Svec do Nattinena wzdłuż bramki
32 min. – Willick dostał dobrą gumę od Valentino, ale nie trafił w krążek.
32 min. – Znowu sześciu zawodników gości na lodzie. Będzie kara. Nie pomagają sobie.
30 min. – Guzik dynamicznie wjeżdżał do tercji gości, ale sędziowie odgwizdali spalonego.
29 min. - Gol dla Podhala! Nowotarżanie chwilę poprawili skuteczność pod bramką Radzika. Dziubiński wpycha krążek do pustej bramki. 3:1 dla Podhala.
29 min. – Svec wywalczył krążek za bramką, ale dogranie nie do końca precyzyjne.
28 min. – Svec najeżdżał na podanie zza bramki Jencika. Tylko jęk zawodu na trybunach.
28 min. – Różański wjeżdżając do tercji gości zostawił na niebieskiej Seedowi, Bomba Kanadyjczyka trafiła w rękę Oriechina. To musiało boleć.
26 min. - Gol dla Podhala! Dziubiński zrehabilitował się za poprzednią akcję. po podaniu Jencika przed bramką przełożył na backhand i mięciutko do słupka wsadził krążek do bramki. 2:1 dla Podhala.
26 min. – Dziubiński dopadł do bezpańskiego krążka na wprost bramki, ale nie zdołał umieścić go w siatce.
25 min. – Będzie wykluczenie dla Zagłębia. Sześciu na lodzie.
25 min. – Becenko najeżdżał na bramkę już po końcu kary Guzika. Odrobny świetnym refleksem się wykazał.
24 min. – Podhale umiejętnie wybija sosnowiczan z uderzenia.
23 min. – Oriechin sam, przekładał krążek na patce kija i wjechał przed bramkę. Nie ma gola.
22 min. – Guzik powędruje na ławkę kar.
22 min. – Svec z ostrego kąta mierzył w okienko, Radziszewski czujnie.
21 min. – Tyczyński wjechał przed bramkę i świetnie podał do Cunika. Cunik dwa razy próbował. Jeszcze Garszyn z niebieskiej. Groźnie pod bramką Podhala.
Rozpoczynamy II tercję.
Koniec I tercji. 1:1. Bramka dla Podhala jednak zapisana Seedowi. Przerwa.
20 min. – Jeszcze Oriechin indywidualnie próbował szczęścia, ale Odrobny mrozi krążek.
19 min. - Gol dla Podhala! Szybkie wyrównanie. Pettersson strąca przed bramką wrzutkę Seeda z niebieskiej. 1:1.
18 min. - Gol dla Zagłębia. Goście szybko wykorzystują przewagę. Kaluża finalizuje akcję Zagłębia mocnym strzałem z między bulików. Bez asysty zawodników gospodarzy. 0:1
18 min. - Suominen został zablokowany, jego strzał, i mogła pójść kontra. Zablokował zawodnika Zagłębia bez krążka i został odesłany na 2 minuty.
17 min. - Pettersson po podaniu Nattinena próbował szczęścia przed bramką gości.
16 min. - Strzał Sulki nad bramką, po przejęciu krążka w tercji gości przez Nattinena.
15 min. - Jaskólski uderzał zza obrońcy, Wiedźmin przytula krążek do piersi.
14 min. - Wysoki pressing Podhala, Valentino bliski wywalczenia krążka.
13 min. - Tyczyński z lewego skrzydła mocno w krótki róg. Odrobny broni.
12 min. - Stoklasa ze środka huknął bez zastanowienia minimalnie obok bramki, wcześniej sam rozprowadził tę akcję.
11 min. - Stojek wywalczył krążek w tercji Podhala i najeżdżał z ostrego kąta na bramkę Odrobnego.
10 min. - Oriechin i Butsenko próbowali w dwójkę rozmontować obronę Podhala.
9 min. - Cunik uderzał po podaniu Salamona w końcówce przewagi gości.
8 min. - Neupauer czaił się pod bramką Radziszewskiego.
7 min. - Suominen slalomem wjechał do tercji Zagłębia, ale zagrał w tej akcji faul. Siły na lodzie będą wyrównane.
6 min. - Valentino, Nattinen i Pettersson w pięknej trójkowej akcji rozmontowali obronę Zagłębia, jeszcze Nattinen ponownie uderzał, nie ma gola, ale będzie kara dla Zagłębia.
5 min.- Garszyn zza bramki do Oriechina, strzał w boczną siatkę, w odpowiedzi Dziubiński do Neupauera, strzał na w pół z powietrza, paruje lewą ręką Radziszewski.
4 min. - Bomba Suominena obok bramki huknęła w bandę.
4 min. - Triasunow spod niebieskiej, Nahunko strącał przed bramką, krążek nad pleksą.
3 min. - Petersson pociągnął z nadgarstka z prawego skrzydła, efektownie do raka łapie Radziszewski.
2 min. - Chaloupka złapał krążek na niebieskiej, Różański próbował dogrywać do Dziubińskiego. Aktywnie gospodarze od samego początku.
1 min. - Ofensywne wejście Seeda. Podhale zamyka Zagłębie. Strzał Seeda po podaniu zza bramki Jencika, broni Radziszewski.
Zaczynamy. W bramce Zagłębia Rafał Radziszewski w bramce Szarotek Przemysław Odrobny.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz BONUS od STS całkiem za darmo! ----- >>>> Kliknij Tutaj a otrzymasz BONUS