15:13 2 min. Marek Tvrdoň #80 Zahaczenie
18:02 2 min. Filip Starzyński #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:57 2 min. Bartłomiej Bychawski #91 Trzymanie przeciwnika
54:44 2 min. Aleš Ježek #90 Ostrość
54:44 2 min. Teddy Da Costa #77 Ostrość
- Koniec Meczu 4-0.
- 59 min. - Bychawski z daleka, łapie Rahm. Cracovia stara się nie dopuścić gości aby zdobyli honorowego gola i dopuścić aby Kopriva nie utrzymał czystego konta.
- 58 min. - Pod bramką gospodarzy powstrzymany Michalski.
- 55 min. - Pomiędzy boksami starli się Jezek i Da Costa, jednak szybko sędziowie do ich rozdzielili. Mieli jednak nadal coś sobie do powiedzenia. Obaj trafiają na ławkę kar.
- 53 min. - Drzewiecki z ostrego kąta, ale Rahm zatrzymuje gumę.
- 52 min. - Bychawski dopadł do bezpańskiego krążka na niebieskiej i huknął z klepy - prosto w Rahma.
- 51 min. - Salmi spod niebieskiej, lot krążka zmienił Lahde - broni Kopriva.
- 47 min. - Świetne podanie pod bramkę tam Da Costa z metra ale instynktownie Kopriva parkanem za co dostaje gromie brawa od kiibców!
- 45 min. - Kontra Cracovii 2 na 1, ale Bychawski który wyszedł z ławki kar przestrzelił.
- 44 min. - Uderzenie Da Costy, ale bez efektu.
- 42 min. - Sam na sam Michalski, ale nie dał się zaskoczyć Kopriva.
- 41 min. - Do ataku ruszyli goście.

- Koniec II tercji. Strzały w tej odsłonie: 17-12
- 40 min. - Starzyński z trzech metrów, łapie Kopriva i po jego interwencji przepychanki.
- 39 min. - Atakuje Gajor i Pacz, zablokowany ten drugi.
- 38 min. - GOL! 4-0! Vachovec idealnie wyłożył gumę Kapicy a ten uderzył pod poprzeczkę będąc niepilnowanym na wprost Rahma!
- 37 min. - Bychawski z pierwszego krążka, łapie Rahm.
- 37 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Rahma, Tvrdon i Jezek dobijali strzały ale bramkarz gości leżąc broni te strzały!
- 35 min. - Akcja Cimzara, ale spokojnie Kopriva.
- 33 min. - Trzy uwolnienia w krótkim odstępie czasu.
- 32 min. - Salmi w indywidualnej akcji, zza obrońcy uderzył z nadgarska, ale prosto w Koprive który nie popełnił błędu.
- 31 min. - Bepierszcz w uliczkę do Kapicy przed bramkę, ale ten zablokowany przez defensorów.
- 28 min. - GOL! 3-0! Kapica wykłada gumę Vachovcovi a ten pokonał z bliska Rahma!
- 27 min. - Tvrdon z przestrzeni pomiędzy bulikami, odbija odbijaką Rahm.
- 27 min. - Z daleka Cakajik, obok słupka.
- 26 min. - Tomasik praktycznie sam na sam, ale efektownie łapie do raka Kopriva.
- 24 min. - Tvrdon uderzał, ale dobrze Rahm.
- 23 min. - Spięcie pod bramką Koprivy, zawodnicy mieli sobie coś do wyjaśnienia.
- 22 min. - GOL! 2-0! Nowy nabytek Bahensky lokuje gumę w bramce!
- 21 min. - Cracovia rusza do ataku.

- Koniec I tercji. Strzały: 12-9.
- 20 min. - Łapie gumę po strzale Leivo bramkarz gości Rahm.
- 19 min. - Stebih z niebieskiej, zbijał gumę Leivo ale niecelnie.
- 18 min. - Faulował Starzyński i przewaga Cracovii.
- 17 min. - Dwukrotnie Cimzar, ale świetnie Kopriva w bramce!
- 16 min. - Franssila spod niebieskiej, łapie Kopriva.
- 16 min. - Kontra Cracovii, z bliska Vachovec, odbija parkanem Rahm.
- 15 min. - Na ławkę kar siada Tvrdon, w przewadze GieKSa.
- 15 min. - Brynkus zza bulika, odbija Rahm ale z dobitką nie zdążył Bryniczka który najeżdżał na bramkę rywala!
- 13 min. - Kruczek pod bramkę, lot krążka zmienił Vachovec ale obok bramki.
- 11 min. - Akcja Leivo pod bramką, ale został zatrzymany!
- 9 min. - GOL! 1-0! Z ostrego kąta w samo okienko Dawid Musioł zaskakuje Robina Rahma! Lot krążka zmienił jeszcze Ondrej Mikula i jemu została zapisana bramka!
- 7 min. - Kapica indywidualna akcja, ale strzał zbyt lekki i odbija kijem Rahm.
- 7 min. - Makkonen z niebieskiej z nadgarstka, obok bramki.
- 6 min. - Wyjechał Kopriva z ostrego kąta Da Costa ale w boczną siatkę.
- 5 min. - Z bliska Krężołek, odbija Kopriva.
- 5 min. - Chwilę przerwy, ucierpiał sędzia Marczuk.
- 5 min. - Jaśkiewicz w świetnej okazji, ale uderzył niedokładnie i guma minęła bramkę.
- 4 min. - Akcja Cracovii, lecz jeden z napastników się pośpieszył i mamy spalony.
- 3 min. - Mikula po kiju rywala i łapie Rahm.
- 2 min. - Pierwsze minuty spokojne rozgrywanie krążka i konstruowanie akcji.

Black Friday! Niezbędnik Kibica tylko 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-hokejowego-niezbednika-kibica

Hej! Korzystamy z Twisto, Tobie też może się spodobać! Spróbuj, a otrzymasz 50 PLN w prezencie całkiem za darmo! Fajnie, co? Zarejestruj się a dostaniesz darmową kartę, którą zrobisz zakupy tak samo jak kartą kredytową. Przez 45 dni nie są naliczane żadne procenty od wykorzystanego limitu! Może jesteś kilka dni przed wypłatą a brakuje nagle środków? Możesz skorzystać z przyznanego limitu a później oddać tyle samo bez żadnych prowizji! To nowość. Codziennie rejestruje się ponad 3 tys. ludzi. ----- >>>> Kliknij Tutaj a otrzymasz darmowe 50 zł na zakupy!