2019-12-01
18:00
III runda / 27. kolejka
0:1 Tomi Leivo #82 ( Filip Drzewiecki #84, Mateusz Rompkowski #97 ) 5/5 01:44
0:2 Maciej Kruczek #26 ( Bartłomiej Bychawski #91, Michal Vachovec #69 ) 5/5 07:09
54:37 2 min. Sebastian Brynkus #71 Uderzanie kijem
60 min. - 23 sekundy do końca.
60 min. - Podhale bez bramkarza. Zamek. Wystrzelony krążek. Uwolnienie. Czas dla gospodarzy.
59 min. - Jencik z prawego bulika. Krążek trafia w poprzeczkę.
58 min. - Sulka wrzucał na bramkę. Parkanem odbija Kopriva.
57 min. - Nattinen próbował z ostrego kąta finalizować zamek, nie ma gola. Koniec kary.
56 min. – Pettersson dogrywał do Jencika przed bramką, nie ma strzału, nie ma gola.
55 min. - Będzie kara dla Brynkusa, będzie szansa dla Podhala.
54 min. – Leivo z Drzewieckim, Pettersson przejmował wystrzelony krążek, ale przed czerwoną linią, będzie uwolnienie.
53 min. – Jencik z najbliższej odległości. Krążek nad pleksą.
52 min. – Ostra walka przy bandach. Podhale ma coraz mniej czasu na doprowadzenie do wyrównania.
51 min. – Strzał Dziubińskiego broni bramkarz gości.
50 min. – Jezek dobijał strzał sprzed bramki, przetoczył się obok.
49 min. – Będzie obustronne wykluczenie.
49 min. – Świetna interwencja Odrobnego po strzale Vachovca.
48 min. – Dobrze rozgrywany zamek. Strzał Tvrdona, Odrobny mrozi, latały tam kije gości.
47 min. – Będzie kara dla Dziubińskiego za atak bez krążka.
46 min. – Svec zagrywał do Valentino, Kanadyjczyk nie przejął krążka.
45 min. – Pettersson po podaniu Siutego miał świetną szansę, ale przestrzelił.
44 min. – Teraz napór Cracovii, Leivo po lodzie między parkany, które zwiera Odrobny, dobitkę ze środka paruje obijaczką.
43 min. - Gol dla Podhala! W końcu. Willick miał czas żeby dokładnie dograć przed bramkę do Jencika. W odsłonięty prawy róg bramki. 2:1.
42 min. – Siuty nie przedarł się środkiem, Cracovia skasowała akcję czwartego ataku Podhala.
41 min. – Neupauer sam wdarł się przed bramkę, uderzył, broni Kopriva, Jencik dobijał, jeszcze bomba Suominena, pięknie złapana do raka przez bramkarza Cracovii.
Rozpoczynamy III tercję. Jeszcze minuta przewagi Podhala, jeżeli nie padnie dla nich bramka.
40 min. – Valentino do Nattinena, ten na środek do Willicka, ale nie ma strzału. Koniec tercji, przenosi tę przewagę Podhala na trzecią odsłonę. Ta tercja bez bramek. Przerwa.
40 min. – Svec kropnął w bezpański krążek z prawego bulika. Broni Kopriva.
39 min. – Dziubiński do Nattinena przed bramkę, ten blokowany przez Kapicę, ale nieprzepisowo. Będzie kara dla gości.
39 min. – Dziubiński dogrywał przed bramkę, nie skończył tego Valentino.
38 min. – Bomba tuż po wygranym buliku. Kopriva broni na raty.
37 min. – Teraz Cracovia przeważa, raz po raz tworząc zagrożenie pod bramką Szarotek.
36 min. – Drzewiecki sam przedzierał się przed bramkę Odrobnego. Chwilę później strzał z bliska Bahenskyego łapie do raka, efektownie, Wiedźmin.
35 min. – Willick przed bramką w doskonałej sytuacji dogrywał jeszcze do Jencika. Niecelnie. Może niepotrzebnie chciał się podzielić…
34 min. – Neupauer Różański i Pettersson w trójkowej akcji przerwanej gwizdkiem. Uwolnienie.
33 min. – Podhale przetrzymało osłabienie, ale Chaloupka nie zagra przez 10 minut.
32 min. – Jachym do Bychawskiego. Mocny strzał. Nie ma gola.
31 min. – Będzie kara dla Podhala. Leży któryś z zawodników Cracovii po starciu przy bandzie.
31 min. – Guzik wywalczył krążek w tercji Pasów, ale ta akcja się nie rozwinęła dobrze dla Podhala.
30 min. – Jencik wycofał do Sulki, potężna bomba, Podhale lepiej wygląda w tej tercji.
29 min. – Bepierszcz już mijał obrońcę, ale nie wyszedł na czystą pozycję.
28 min. – Wysoki pressing Podhala. Cracovia z niego wychodzi, ale już nie z takim spokojem jak w I tercji.
27 min. –Willick zakręcił w tercji gości, zagrał na bramkę do Jencika, ale wyszedł krążek za niebieską.
26 min. - Bahensky wjeżdżał sam na środek i zza obrońcy uderzył. Wiedźmin broni.
25 min. - Jencik uderzył z prawego skrzydła, Kopriva nie widział krążka, który spadł mu przy parkanie, ale koledzy z drużyny pomogli.
24 min. - Kamienieu wstrzelił, Pettersson nie przejął, Podhale zmieniało formacje.
23 min. – Dwójkowa akcja Drzewiecki – Leivo, groźnie pod bramka Podhala.
22 min. – Seed spod niebieskiej, lewym parkanem broni Kopriva.
21 min. – Neupauer strącał strzał Sulki, ale krążek mija bramkę gości.
Rozpoczynamy II tercję.
20 min. - Dziubiński z Różańskim jeszcze zawalczyli w tercji Cracovii, ale goście spokojnie, z zimną krwią rozbijają próby nowotarżan. Koniec I tercji. 2:0 dla Cracovii.
19 min. - Niefrasobliwie Podhale w obronie, Kruczek ofensywnym wejściem mógł napsuć krwi gospodarzom kolejny raz w tym meczu.
18 min. – Svec nie trafił do odsłoniętego rogu bramki po dobrym rozegraniu Szarotek.
17 min. – Niemrawa ta przewaga Podhala. Mrugała huknął na jej koniec.
16 min. - Siuty przed bramkę do Nattinena przy sygnalizacji kary dla gości. Gwizdek.
15 min. - Bahensky uderzał z prawego bulika Odrobnego, ale w bramkarza.
14 min. - Vachovec schodził do środka, zahaczony wysokim kijem, sędziowie nie przerywają.
13 min. - Słowakiewicz urywał się prawą flanką, przejął Siuty i zagrał do Mrugały, ten uderzył z niebieskiej. Broni Kopriva.
12 min. - Gajor z prawego skrzydła uderzał kąśliwie po lodzie, ale obok bramki.
11 min. – Svec się urywał, podcinany, później atakowany ciałem. Gwizdki milczą.
9 min. – Gajor bliski przejęcia krążka w strefie Podhala, ale Szarotki się bronią.
8 min. - Gol dla gości! Kruczek finalizuje akcję Cracovii. Jest 2:0.
7 min. - Seed po podaniu Różańskiego uderzał spod niebieskiej. Obok.
6 min. - Dziubiński z bliska przestrzelił. Tylko jęk zawodu na trybunach.
5 min. - Guzik wrzucił do tercji gości, Słowakiewicz mu odegrał, strzał Guzika obok bramki.
4 min. – Podhale jak by nie wiedziało, że ten mecz się już zaczął, dużo chaosu w poczynaniach gospodarzy.
3 min. - Jezek ze środka mocno uderzył i trafił w prawy słupek bramki Wiedźmina.
2 min. - Gol dla Cracovii! Szybkie otwarcie, najazd z lewego skrzydła kończy się precyzyjnym strzałem w lewy róg bramki. 1:0 dla gości.
1 min. - Jezek strącał przed bramką krążek przy wprowadzeniu do tercji Podhala, później zagrywał przed bramkę.
Zaczynamy. W bramce Podhala Przemysław Odrobny, w bramce Cracovii Miroslav Kopriva.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Derby Małopolski. Podhale zagra z Comarch Cracovią.

Black Weekend! Tylko DZISIAJ Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-hokejowego-niezbednika-kibica

Hej! Korzystamy z Twisto, Tobie też może się spodobać! Spróbuj, a otrzymasz 50 PLN w prezencie całkiem za darmo! Fajnie, co? Zarejestruj się a dostaniesz darmową kartę, którą zrobisz zakupy tak samo jak kartą kredytową. Przez 45 dni nie są naliczane żadne procenty od wykorzystanego limitu! Może jesteś kilka dni przed wypłatą a brakuje nagle środków? Możesz skorzystać z przyznanego limitu a później oddać tyle samo bez żadnych prowizji! To nowość. Codziennie rejestruje się ponad 3 tys. ludzi. ----- >>>> Kliknij Tutaj a otrzymasz darmowe 50 zł na zakupy!