III runda / 28. kolejka
0:1 Vlastimil Bilčík #55 ( Petr Polodna #11 ) 5/5 05:21
0:2 Szymon Marzec #71 ( Tomasz Pastryk #68 ) 5/5 05:50
0:3 Aleksandr Gołowin #77 ( Jan Steber #24, Petr Polodna #11 ) (+2) 5/3 13:11
1:3 Tomasz Kozłowski #18 ( Michał Bernacki #10, Wiaczesław Triasunow #44 ) 5/5 19:32
58:36 2 min. Michał Czernik #34 Spowodowanie upadku przeciwnika
59 min- Jeszcze kara dla Czernika, co dzisiaj wyprawiają sędziowie?! Poniżej słów krytyki.
58 min- Jeszcze kara dla Sikory, która już definitywnie przekreśla szanse Zagłębia.
57 min- Sosnowiec w pełnym składzie.
56 min- Marzec w doskonałej okazji nie trafił w krążek! Mógł skompletować hat tricka, ale nic z tego.
55 min- Steber sam na sam...broni Czernik! Ale goście grają w przewadze po karze Charouska.
54 min- Nahunko próbował z bliska, ale dobrze przypilnował krótkiego rogu Fuczik.
52 min- Kropnął spod niebieskiej Bilczik, ale nad poprzeczką.
49 min- Już umiejętnie bronią się przyjezdni. Postawili zasieki przez które trudno się przedrzeć .
47 min- Na Zimowym wynik wciąż bez zmian. Coraz bliżej zwycięstwa gdańszczanie.
44 min- Nie odpuszczają gospodarze, próbują jeszcze nawiązać kontakt z Lotosem, ale dobrze w destrukcji goście.
42 min- Groźnie pod bramką Fuczika, jeszcze mała przepychanka, ale sędziowie przerywają.
41 min- Zaczynamy trzecią tercję.

40 min- Marzec był sam na sam w osłabieniu! Znów na bekhend, ale Czernik fenomenalnie broni!
39 min- Faulował Pesta i szansa przed Zagłębiem.
36 min- Gospodarze w pełnym składzie. Gdańszczanie nie oddali strzału podczas gry w tej przewadze.
34 min- Dobra akcja Polodny, mogła być bramka, ale faulował Cunik i Lotos zagra w przewadze.
33 min- Mało atrakcyjny mecz w Sosnowcu.
31 min- Ofiarnie zablokował strzał Lehmann, padł na lód. Gra przerwana. Po chwili obrońca Lotosu, o własnych siłach, udał się do boksu.
31 min- Próbują gospodarze, ale brakuje dokładności i skuteczności.
30 min- Nieporadni w przewadze sosnowiczanie. Trener Kozłowski pozmieniał formacje, ale nie daje to efektu. Dużo chaosu i błędów po stronie gospodarzy.
28 min- Kara dla Lehmanna.
27 min- Oriechin przejął krążek w tercji gości, oddał groźny strzał, ale czujny i skoncentrowany jest Fuczik i odbił gumę.
26 min- Zagłębie już w pełnym składzie. Brakowało strzałów w tej przewadze Lotosu. Czas dla drużyny Zagłębia.
25 min - Stoklasa zatrudnił Fuczika podczas gry w osłabieniu, ten pewnie broni.
24 min- Kara dla Kaluży i Lotos w przewadze.
23 min- Teraz Marzec! Jaskólski wybija krążek zmierzający do pustej bramki!
22 min- I już 1:4! Błąd Radziszewskiego za bramką, przejął gumę Marzec i dograł do Pesty, a ten pakuje krążek w pustej sieci! Czernik zmienia Radziszewskiego.
21 min- Strzelał Vitek, ale prosto w bramkarza.
21 min- Wznawiamy mecz.

20 min- 1:3! Kozłowski nieco rehabilituje się za złapaną wcześniej karę i po dobitce pokonuje Fuczika. Strzelali wcześniej Triasunow i Bernacki, ale to kapitan Zagłębia trafił do siatki!
16 min- Mało emocji w Sosnowcu. Zagłębie na razie zupełnie bez pomysłu na zagrożenie bramce Fuczika.
14 min- GOOL 0:3! No i jest kolejna bramka. Radziszewski leżał na lodzie, Marzec wygrzebał krążek spod jego parkana i umieścił w pustej bramce!
13 min- Teraz Kozłowski faulował i Gdańsk zagra 5/3!
12 min- Radziszewski uderzył napastnika gości i jeden z jego kolegów odsiedzi za niego dwuminutową karę.
10 min- Z pełnego zamachu Charousek, ale spokojnie odbił Fuczik.
8 min- Okrzyki z trybun, aby obudzili się gospodarze.
7 min- Sędziowie skorygowali strzelca pierwszej bramki.
6 min- Już 0:2! Marzec wjechał do tercji i odkupił swoje winy za złapaną karę! Radziszewski pokonany już po raz drugi w ciągu 29 sekund!
6 min- GOOL 0:1! Bilczik wrzucił na bramkę, tam Polodna zmienił tor lotu krążka i Gdańsk na prowadzeniu!
6 min- Bezsilne Zagłębie w przewagach i goście w
5 min- Szukał Karczocha podania do Oriechina...dobrze blokuje obrona Lotosu.
4 min- Teraz Marzec ląduje na ławce kar. Znów Zagłębie w przewadze.
3 min- Wrócił na lód Szurowski.
3 min- Kontra Gdańska...strzelał Stasiewicz i na raty broni Radziszewski.
2 min- Nie mogą założyć zamka gospodarze.
1 min- Kara dla Szurowskiego.
1 min- Garszyn! Groźny strzał, ale broni Fuczik.
1 min- Gramy! Pierwsze wznowienie dla Gdańska.

Tylko DZISIAJ Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-hokejowego-niezbednika-kibica
#34 Michał Czernik B 0 0.00 15 15 0 0 0 0 100.00 38:18 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 4 11.06 17 17 0 0 0 0 76.47 21:42 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0