29:31 2 min. Andrej Dubinin #98 Atak kijem trzymanym oburącz
36:53 2 min. Anatolij Protasenja #16 Trzymanie przeciwnika
42:40 2 min. Aleksiej Trandin #87 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:11 2 min. Patryk Malicki #20 -
57:02 2 min. Aleksiej Trandin #87 -
Koniec meczu.
60. min - Pusta bramka dla Unii.
58. min - Kara dla Trandina.
57. min - Guma w sosnowieckiej siatce. Sędzia Kryś nie uznaje bramki, bo twierdzi, że Kalan celowo kopnął gumę do siatki. Gwizdy na trybunach.
54. min - Oświęcimianie dużo grają za bramką, dużo wrzutek, ale te sposoby na Zagłębie nie skutkują.
52. min - Kalan przedarł się przez sosnowieckie zasieki obronne. Dogrywał do Koblara, ale ten drugi został zablokowany.
51. min - Sporo niedokładności w szeregach Unii.
50. min - Zagłębie mogło odskoczyć na dwa trafienia. Stoklasa wyjechał na samotne spotkanie z Lipińskim. Pretnar zdążył wyskoczyć z boksu i zablokować jego strzał.
49. min - Oświęcimianie
48. min - Wybronili się oświęcimianie.
47. min - Ofiarnie bronią się biało-niebiescy.
46. min - Kolejna kara dla Unii. Tym razem Malicki wędruje na ławkę kar.
44. min - GOOOL! 4:5! Podanie zza bramki Kozłowskiego. Uderzenie Bucenki.
43. min - Kara dla Trandina. Szansa dla Zagłębia
42. min - Wrzutka z niebieskiej Themara, próba strącenia. Radziszewski nie daje się pokonać.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Protasenja z bulika. Radziszewski złączył parkany.
39. min - Kalan podczas gry w osłabieniu zaatakował forecheckingiem jednego z sosnowieckich defensorów. Do gumy dopadł Koblar, ale krążek po jego strzale zatrzymał się na poprzeczce,
38. min - Luża oddala zagrożenie.
37. min - Jeszcze jedna kara dla Unii. Protasenja.
37. min - Unia wybroniła to osłabienie.
36. min - Zagłębie bez pomysłu na grę.
35. min - Kara dla Kowalówki.
34. min - GOOOL! 4:4! Szybka odpowiedź Zagłębia. Kaluża wpisuje się na listę strzelców
33. min - GOOOL! 4:3! Themar ładnie przedarł się pod bramkę Radziszewskiego i wypalił z nadgarstka
32. min - Unia nie wykorzystuje okresu gry w przewadze.
31. min - Piotrowicz! Dopadł do odbitego krążka, Radziszewski zdołał odbić krążek.
31. min - Sędzia przerywa grę, ale zdaniem zawodników Unii zbyt szybko.
30. min - Pretnar z niebieskiej! Radziszewski na szpagacie łapie krążek.
30. min - Kara dla Dubinina. Szansa dla Unii, by wyjść na prowadzenie.
29. min - Coraz ostrzej grają oba zespoły.
28. min - Trandin nie wykorzystuje rzutu karnego.
28. min - Raszka faulowany przez Działę w sytuacji sam na sam. Rzut karny.
27. min. - Unia chce iść za ciosem.
26. min - GOOOL! 3:3! Trandin uderzeniem z bekhendu zaskoczył Radziszewskiego
25. min - Sebastian Kowalówka do Luki Kalana! Słoweniec uderzył, ale Radziszewski zdążył złączyć parkany.
24. min - GOOOL! 2:3! Wygrany bulik przez Sikorę, od razu strzelił Cunik. Guma zatrzepotała w siatce.
23. min - Leży na lodzie Bernacki. Po ataku oświęcimianina "przydzwonił" w bandę. Również obyło się bez
22. min - Kowalówka rzucony na bandę. Sędziowie nie widzieli w tym zagraniu faulu.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

19. min - GOOOL! 2:2! Odpowiedź Zagłębia. Tomasz Kozłowski w zamieszaniu pokonuje Lipińskiego.
18. min - GOOOL! 2:1! Nie dasz? Stracisz. Błąd Radziszewskiego wykorzystał Prusak.
17. min - Bucenko wzdłuż bramki do Kozłowskiego, ten miał idealną sytuację, ale Lipiński znakomicie się
16. min - GOOOOL! 1:1! Karczocha zagrał zza bramki do Garszyna. Ten pokonał Lipińskiego.
14. min - Obie drużyny nie forsują tempa. Na trybunach nie ma też dopingu.
13. min - Wrzutka Szaura, przekierowanie Piotrowicza. Radziszewski broni.
12. min - Tafla jest sprzątana. Nieco zabawna sytuacja: Jakub Wanacki zabrał największego miśka i porównał go do mierzącego 178 centymetrów Luki Kalana. Był niemal taki jak słoweński środkowy.
12. min - GOOOOL! 1:0! Koblar uderzył, guma przemknęła między parkanami i Zatko dobił gumę za linię bramkową. Miśki lecą na lód
11. min - Kara dla Kozłowskiego. Unia zagra w przewadze.
10. min - Triasunow! Uderzył spod niebieskiej. Lipiński łapie gumę do raka.
10. min - Koblar ładnie się przedzierał, ale nie zdołał oddać strzału.
8. min - Garszyn wjechał do tercji, wystawił gumę Oriechinowi. Ten uderzył, ale Lipiński broni ten strzał.
7. min - Zagłębie schowane za podwójną gardą.
6. min - Pierwsze minuty na razie nie są powalające.
5. min - Wanacki! Potężnie uderzył. Radziszewski broni ten strzał
4. min - Bezuszka! Wrzucił gumę z niebieskiej, tor lotu krążka przeciął Trandin. Było groźnie.
4. min - Pretnar wrzutka z niebieskiej, przekierowanie Kalana. Było groźnie!
3. min - Zagłębie jak na razie nie zagroziło oświęcimskiej bramce.
2. min - Przygodzki uderzył z niebieskiej, był to strzał w stylu spadającego liścia. Mógł zaskoczyć Radziszewskiego.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Lipiński i

Tylko DZISIAJ Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-hokejowego-niezbednika-kibica