1:0 Alexander Szczechura #8 ( Michael Cichy #78, Gleb Klimienko #15 ) 5/5 53:53
01:44 5 min. Bartosz Ciura #6 Rzucenie na bandę
01:44 20 min. Bartosz Ciura #6 Kara za niesportowe zachowanie 10min
27:35 2 min. Alexander Szczechura #8 Zahaczenie
28:56 10 min. John Murray #31 Kara za niesportowe zachowanie 10min
34:12 2 min. Damian Piotrowicz #32 Atak kijem trzymanym oburącz
43:32 2 min. Alaksandr Jeronau #29 Spowodowanie upadku przeciwnika
45:24 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Zahaczenie
57:12 2 min. Martin Przygodzki #11 Zahaczenie
60 min - Szczechura trafia w słupek przy strzale do pustej bramki!
59 min - Saunders w boksie
59 min - Zupancic poprosił o czas
57 min - Witecki sam przed bramką, lecz nie potrafi skierować krążka do bramki!
54 min - GOOOL! 1:0! Szczechura otwiera wynik spotkania, a na tafli lądują pluszowe misie!
52 min - Kowalówka z bliska w słupek!
50 min - Blisko zdobycia gola tyszanie, lecz krążek nie chciał wlecieć do bramki, zatrzymał się na linii
47 min - Strzał Novajovskyego pewnie wyłapany przez Saundersa
46 min - W pełnym zestawieniu tyszanie
46 min - Tym razem fauluje Kowalówka
44 min - Jeronau fauluje i Unia w przewadze
43 min - Akimoto strzela, Saunders łapie
41 min - Rozpoczynamy trzecią tercję

40 min - Komorski oddaje strzał wprost w bramkarza gości
40 min - Klimienko objechał bramkę i oddał strzał tuż nad bramką
39 min - Pretnar z niebieskiej, poprawia Kowalówka, ale bez efektu
37 min - W zamieszaniu pod bramką gości, Cichy mógł otworzyć wynik, ale nie strzela w idealnej sytuacji!
36 min - Dobra przewage rozegrana przez gospodarzy. Novajovsky oddał strzał bez przyjęcia, ale dobrze interweniuje Saunders
35 min - Kontrowersyjna kara dla Piotrowicza i tyszanie będą grali w przewadze
33 min - Dobre okazje Galanta i Gościńskiego, lecz żaden z nich nie znalazł sposobu na Saundersa
33 min - Komorski zza bramki chciał wcisnąć krążek do bramki, ale czujny pozostał Saunders
30 min - Strzał Mroczkowskiego! Tuż obok bramki!
29 min - Witecki zahaczany. Bez reakcji sędziego
29. min - Murray zrzucił maskę, raka i odbijakę.
29. min - Kowalówka! Boczna siatka
28. min - Szczechura zahaczył Zatkę.
28. min - Krążek po uderzeniu Akimoto trafił Malickiego w twarz. Gra przerwana. Napastnik Unii broczy krwią.
27. min - Jefimienko! Ładnie sprzed obrońcy pociągnął z nadgarstka. Saunders świetnie interweniuje.
26. min - Mecz nabiera rumieńców.
25. min - Szczechura! Uderzył z pełnego zamachu, ale Saunders świetnie interweniował.
24. min - Kowalówka uderzył po podaniu Kalana. Broni Murray.
23. min - Nieco ożywił nam się ten mecz.
21. min - Wrzutka Novajovskiego, przekierowanie Komorskiego. Broni Saunders. "Komora" chyba chciał sprowokować oświęcimskiego bramkarza

20. min - Luża! Uderzył, bo widział, że Murray nie jest zbyt dobrze ustawiony. Wprost w golkipera GKS-u.
19. min - Wanat dostał podanie od Protasenji, ale nie zdołał pokonać Murraya.
18. min - Unia stara się szukać okazji do kontr. W pierwszej kolejności chcą zabezpieczyć dostęp do własnej bramki.
17. min - Tyszanie starają się kończyć każdą akcję strzałem. Kolejna próba Cichego.
16. min - Klimienko z Jefimienką oszukali defensorów. Ten drugi w dobrej okazji nie zdołał oddać strzału.
15. min - Sporo niedokładności w szeregach obu ekip.
14. min - Kotlorz wrzucił krążek z niebieskiej, próba przekierowania przez Szczechurę. Wynik pozostaje bez zmian.
13. min - Rzadki obrazek w meczach GKS-u. Cztery uwolnienia z rzędu w wykonaniu zawodników mistrza Polski. Nie wiem, czy minęło pół minuty.
12. min - Trzeszczą bandy. Spotkanie nabiera rumieńców.
11. min - Kontra tyszan. Cichy uderzył, ale Saunders zdołał obronić jego strzał.
10. min - Pretnar z niebieskiej, gumę przekierowywał Koblar. Nie ma gola.
9. min - Dobre, twarde spotkanie oglądamy w Tychach.
7. min - Tyszanie obronili się.
6. min - Groźniejsze są wypady tyszan niż gra w przewadze oświęcimian.
5. min - Oświęcimianie beznadziejnie rozgrywali przewagę.
4. min - Kontra Bagińskiego. Saunders broni jego strzał.
3. min - Biało-niebiescy na razie nie potrafią porządnie założyć zamka.
2. min - Kara meczu dla Ciury, który ostro potraktował Protasnenję.
1. min - Kogut! Miał dobrą okazje, ale Saunders zdążył z interwencją.
1. min - Tyszanie od razu ruszyli do przodu. Dobrą okazję miał Jefimienko.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Murray i Saunders.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-