20:59 2 min. Kyle Campbell #71 Spóźniony atak ciałem
23:05 2 min. Niko Tuhkanen #10 Zahaczenie
25:41 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:42 2 min. Olaf Bizacki #12 Atak kijem trzymanym oburącz
45:01 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
48:00 2 min. Tomáš Franek #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:56 2 min. Dylan Willick #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:05 2 min. Maciej Sulka #76 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec meczu. Podhale po walce musi uznać wyższość tyszan, przynajmniej w tym meczu. Dziękujemy za uwagę.
60 min. – Dla gospodarzy chyba lepiej, że to spotkanie się już kończy, choć intryga była do 55 minuty.
59 min. – Cichy do Szczechury w kontrze 2 na 1, ale Odrobny nie daje się zaskoczyć. W sumie dzisiaj robił co mógł.
58 min. – Gracze z Tychów jeszcze próbują podwyższyć rezultat.
57 min. – Wynik nie oddaje tego co się działo przez zdecydowaną większość meczu. Wyrównany bój.
56 min. – Zeszło powietrze z Podhala, ale walczą przed własną publicznością.
55 min. - Gol dla GKS. Podhale wycofało bramkarza. Komorski lokuje krążek w pustej bramce. 5:0 dla GKS.
55 min. – Podanie wzdłuż całej tercji Podhala Cichego do Szczechury, strzał z pierwszego krążka ląduje w siatce Szarotek. 4:0 dla gości.
54 min. – Sulka wędruje na ławkę kar za podcięcie. Nie pomagają sobie gospodarze.
53 min. – Sulka stracił krążek, Witecki wyszedł sam na sam, przełożył Odrobnego, ale Wiedźmin efektownie łapie krążek do raka.
52 min. – Bomba Cichego z prawego skrzydła w słupek. Podawał Jeronau.
51 min. – Rzeszutko, Klimienko i strzał Novajovskiego, ale nad pleksą.
50 min. – Sygnalizacja kolejnej kary dla Podhala.
50 min. – Gol dla GKS! Jeronau uderzał, rykoszet od bramkarza, nie wiem czy Mroczkowski to dobił. 3:0 dla GKS. Bramka strzelona w przewadze.
49 min. – Zamek drużyny z Tychów, Novajovski uderzał raz po raz.
48 min. – Będzie kara dla Franka.
48 min. – Jafimienka z Komorskim dwójkowo rozegrali, ale Campbell dobrze zagrał w obronie.
47 min. – Potworny kocioł pod bramką Murraya, pusta bramka, kładą się tyszanie, nikt nie wepchnął krążka do bramki z graczy Szarotek.
46 min. – Willick z bliska próbował pod parkanem po lodzie z obrotu.
45 min. – Znowu sześciu tyszan na lodzie, będzie wykluczenie i szansa dla Podhala w przewadze.
44 min. – Pettersson dogrywał do Suominena, ten minął się z krążkiem, po chwili Neupauer zza obrońcy strzelał.
43 min. – Valentino przestrzelił w świetnej okazji, trójką, czwórką wychodzili gospodarze. Nie mają dzisiaj szczęścia pod bramką.
42 min. – Ciura spod niebieskiej, upadł Odrobnemu krążek na lód, ale nikt z tyszan nie zdołał dobić.
42 min. – Pettersson przed szansą z drugiej strony lodu, Murray skrócił kąt i nie pozwolił dobić.
41 min. – Jeziorski z prawego skrzydła mierzył w krótki róg nad parkanem.
Rozpoczynamy III tercję. Goście prowadzą 2:0. Podhale ma 20 minut, żeby zmienić niekorzystny dla siebie wynik.
Koniec II tercji. Doskonały mecz. Podhale gra, ale nie może napocząć Murraya. Przerwa.
40 min. – Komorski wychodził lewym skrzydłem, ale na spalonym. Krążek podawany górą.
39 min. – Nattinen po podaniu Willicka, za chwilę Svec z najbliższej odległości po lodzie, cuda się dzieją. Nie ma gola.
39 min. – Svec po podaniu Seeda natychmiast uderzył, Murray zdążył się przemieścić.
38 min. – Neupauer dwa razy uderzał z lewego bulika Murraya, nie ma bramki.
37 min. – Bizacki wprowadza niepotrzebną agresję. Będzie odesłany na ławkę kar. Tylko czemu wznowienie w tercji neutralnej? Nie podoba się to kibicom.
37 min. – Jencik bez zastanowienia po crossowym podaniu Sveca, ale dostawił parkan Murray.
37 min. –Nattinen strącał strzał Chaloupki, ale znowu krążek minimalnie mija bramkę Murraya.
36 min. – Suominen stracił w tercji neutralnej, trójkowej akcji nie sfinalizował Bagiński.
35 min. – Tym razem tyzanie wyrzucili krążek na uwolnienie. Podhale próbuje zmienić losy tego pojedynku.
34 min. – Groźnie pod bramką Wiedźmina. Galant tam szarżował.
33 min. – Jencik z Willickiem wychodzili z kontrą pod koniec kary. Podanie lekko niedokładne, ale gwizdek, spalony.
32 min. – Podhale jak na razie rozbija ataki tyszan.
31 min. – Szybka gra bez przerw, z jednej tercji do drugiej, w końcu gwizdek. Uwolnienie tyszan. I będzie kara dla gospodarzy.
30 min. – Mrugała nie przejął dobrego podania na środek przy wjeździe do tercji gości.
29 min. – Pierwsza formacja tyszan przycisnęła, ostrzeliwana bramka Odrobnego.
28 min. - Kolejna szansa Neupauera, ale cuda wyprawia Murray.
27 min. – Znowu kontra gości w osłabieniu, Witecki dogrywał w akcji 2 na 1 do Kotlorza, ale nie ma gola.
26 min. – Ale będzie kolejna szansa w przewadze dla Podhala. Sześciu tyszan na lodzie.
26 min. – Po końcu kary Pettersson na raty, słupek ratuje tyszan. Jeszcze Dziubiński uderza ze środka, nie ma gola, coś nieprawdopodobnego.
25 min. – Jeszcze raz podobne rozegranie tym razem Neupauer po lodzie, parkanem broni Murray.
25 min. – Jencik Pettersson Neupauer, świetnie rozegrana akcja. Ciura przyjął mocny strzał w twarz.
24 min. – Jafimienka miał w osłabieniu szansę, sam przed Odrobnym, Wiedźmin efektownie łapie do raka.
24 min. –Będzie kara dla gości. Tuhkanen odpocznie 2 minuty.
23 min. – Groźny strzał Rzeszutki, poprawiał z niebieskiej Novajovski.
23 min. – Chaloupka próbował z zerowego kąta zmieścić w krótki róg.
22 min. – Valentino z Dziubińskim, ale Kanadyjczyk chyba nie do końca miał pomysł jak rozegrać tę akcję.
21 min. – Jafimienka dał popis umiejętności technicznych w tercji neutralnej. Chwilę potem groźnie pod bramką po dograniu Komorskiego.
21 min. – Gramy 4 na 4.
Rozpoczynamy II tercję przy stanie 2:0 dla gości.
20 min. – Kocioł pod bramką GKS. Zawodnicy mają sobie coś do wyjaśnienia. Będą pierwsze wykluczenia w tym meczu.
20 min. – Dziubiński miał wyśmienitą szansę na zmniejszenie rozmiarów porażki, ale najpierw nie trafił w krążek, a przy poprawce przestrzelił.
19 min. – Znowu Willick szaleje pod bramką GKS.
18 min. – Olaf Bizacki próbował z backhandu.
17 min. – Będzie to jeszcze analizowane na wideo, bo była ruszona bramka.
17 min. – Gol dla GKS! Seed zgubił na niebieskiej. Kontra Szczechury z Cichym, ten ostatni lokuje krążek pod poprzeczką. GKS punktuje jak wytrawny bokser. 2:0.
16 min. – Pettersson dostał dobre podanie na prawym buliku. Wypalił od razu, ale nie ma gola.
15 min. – Tyszanie wywalczyli krążek w tercji Podhala, Tuhkanen uderzył spod niebieskiej. Po wznowieniu Komorski próbował objechać Odrobnego.
15 min. - Kolejna próba Willicka po kółeczku ze środka. Murray czujny.
14 min. - Wyjście z kontrą tyszan, kąśliwy strzał Pociechy, jeszcze próba zamka. Będzie wznowienie pod bramką Wiedźmina.
13 min. - Jeszcze Słowakiewicz pociągnął z nadgarstka ze środka, w trójkowej akcji czwartego ataku.
13 min. - Bomba Chaloupki trafia w poprzeczkę.
12 min. – Szybki hokej, zmiany w locie.
11 min. – Dziubiński wprowadził do tercji GKS, ale walkę w rogu wygrywają tyzanie.
10 min. – Willick zakręcił w tercji gości i sam uderzył z rogu.
9 min. – Słowakiewicz miał dwie świetne szanse przed bramką Murraya. Nie trafił.
9 min. – Po dobrym początku Podhala, bramka GKS podcięła gospodarzom skrzydła.
8 min. – Neupauer szarżował na bramkę gości.
7 min. - Gola dla GKS! Walka w rogu tercji obronnej Szarotek. Rzeszutko wymanewrował obronę i bramkarza i posłał krążek po lodzie do bramki. 1:0 da gości.
6 min. - Suominen złapał krążek na niebieskiej po rollingu gości i uderzał z prawego kąta pod poprzeczkę.
5 min. - Dziubiński ze środka o mało nie skierował skaczącego krążka do bramki. Jeszcze kocioł pod bramką Murraya. Seed po wznowieniu od razu uderzył.
4 min. - Willick długo utrzymywał się przy krążku, Jencik zamykał akcję, strzał po lodzie bez problemu Murray.
3 min. - Valentino do Słowakiewicza, dynamiczna akcja czwartego ataku.
2 min. - Campbell uderzał pod poprzeczkę, ale bez problemu chwyta Murray.
2 min. - W odpowiedzi Galant po drugiej stronie lodu postraszył z backhandu.
1 min. - Jencik wycofał do Sveca. Bomba ponad bramką.
Zaczynamy. W bramce GKS Murray. W bramce Podhala Odrobny.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Szarotki podejmują Mistrza Polski - GKS Tychy.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-
#25 Błażej Kapica B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 4 4.01 25 25 0 0 0 0 84.00 59:47 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0