1:0 Damian Kapica #95 ( Tomi Leivo #82, Tomáš Urban #55 ) 5/5 02:09
1:1 Grzegorz Pasiut #18 ( Marcin Kolusz #20, Jaakko Turtiainen #82 ) 5/5 44:02
2:1 Ondrej Mikula #16 ( Adam Domogała #20, Maciej Kruczek #26 ) 5/5 53:21
04:48 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
11:29 2 min. Kasper Bryniczka #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:19 2 min. Miika Franssila #17 Zahaczenie
44:20 2 min. Oskar Jaśkiewicz #96 Trzymanie przeciwnika
45:58 2 min. Miika Franssila #17 Opóźnianie gry
49:05 2 min. Zdeněk Bahenský #32 Ostrość
49:05 2 min. Patryk Wajda #8 Ostrość
- Koniec Meczu.
- 60 min. - Krakowianie jednak dobrze wybijają gumę, zostało 30 sekund i trener Sarnik poprosił o czas.
- 59 min. - Na ponad minutę przed końcem zjechał do boksu Rahm i katowiczanie z pustą bramką.
- 58 min. - Tvrdon do Bepierszcza, ale ten zbyt wolno i z półobrotu prosto w Rahma.
- 57 min. - Leivo, Gula - ale odbija Rahm.
- 56 min. - Spokojnie krążek szanuje drużyna z Krakowa.
- 53 min. - GOL! 2-1! Domogała do Mikuli ten poprzędził lewą stroną i z okolicy bulika umieścił gumę po długim rogu bramki Rahma!
- 52 min. - Kapica w swoim stylu wjechał przed obrońcę i blisko pokonania Rahma.
- 51 min. - Salmi próbował zaskoczyć Koprive, ten łapie gumę.
- 50 min. - Stebih z bliska, odbija Rahm
- 49 min. - Bepierszcz po wygranym wznowieniu przez Tvrdona od razu uderzył, ale nad bramką.
- 48 min. - Uderzenie w słupek Michalskiego
- 47 min. - Zamieszanie ogromne pod bramką Rahma, ale dwoi się i troi!
- 46 min. - Gospodarze grają w przewadze 5 na 3!
- 46 min. - Uderzenie Kapicy odbija Rahm, dobitka Leivo i nie ma bramki!
- 44 min. - GOL! 1-1! Pasiut utrzymuje passę strzelecką i zdobywa wyrównanie!

- 39 min. - Próba nawiązania akcji Katowic, ale spalony.
- 38 min. - Uderzenie Rompkowskiego z niebieskiej, krążek odbity z bliska dobijał Leivo ale Rahm na posterunku!
- 37 min. - Kara dla katowiczan, na ławkę Franssila.
- 35 min. - Z bulika Bepierszcz, ale prosto w Rahma.
- 34 min. - Kontra 2 na 2, ale katowiczanie zablokowani, mają problemy z dojściem pod bramkę Koprivy.
- 33 min. - Bardzo dobrze w obronie Cracovia, zbyt wiele nie mogą w ataku goście skonstruować.
- 31 min. - Kara dla Stebiha, w przewadze goście.
- 30 min. - Podanie pod bramkę, ale do krążka nie doszedł Tvrdon.
- 29 min. - Z bliska nad bramką uderzył Makkonen.
- 28 min. - Z linii bramowej wybił gumę Maciej Kruczek.
- 23 min. - Kalinowski z Drzewieckim w sytuacji 2 na 1, ale ten drugi z bliska bardzo niecelnie!
- 22 min. - Cały czas atakują gospodarze, uderzał Tvrdon i Bahensky, odbija Rahm.
- 21 min. - Świetna akcja Urbana, który przeprowadził indywidualną akcję, wjechał przed bramkę minął dwóch rywali, ale nie zdołał w ostatniej fazie skierować krążka do bramki, dobrze odbił Rahm, dobitka Leivo i było blisko!

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Kruczek do Bychawskiego wzdłuż niebieskiej, uderzenie z pierwszego krążka i z problemami odbija wychodzący z bramki Rahm.
- 19 min. - Domogała dostał podanie przed bramkę, niepilnowany ale uderzył wysoko nad poprzeczką.
- 19 min. - Uderzenie Damiana Kapicy nad bramką.
- 18 min. - Walka kilku zawodników o krążek pod bandą, trwa to dobrych kilka sekund. Krawczyk z Dąbkowskim i wreszcie gospodarze wyłuskali gumę.
- 16 min. - Makkonen pod bramkę do Cimzara ten sam przed Koprivą, ale trafia z bliska prosto w niego.
- 15 min. - Leivo z ostrego kąta, odbija czujnie Rahm.
- 14 min. - Dwukrotnie gospodarze wybijają gumę z własnej tercji, jeszcze kontra Mikuli ale niedokładnie podał do partnera.
- 13 min. - Uderzał Kolusz, ale szybko wybijają gospodarze ze swojej tercji.
- 12 min. - Kara dla Bryniczki w przewadze goście
- 11 min. - Błąd gospodarzy, strata krążka uderzył Lahde a próbował dobijać Starzyński - mrozi Kopriva.
- 11 min. - Spod bandy wrzucił Bychawski ale to nie mogło zaskoczyć Rahma.
- 10 min. - Rajamaki wzdłuż bramki do Makkonena, ale ten zablokowany przy oddawaniu strzału!
- 9 min. - Uderzenie Starzyńskiego ze spokojem odbija Kopriva.
- 8 min. - Okres chaotycznej gry, sporo niedokładności z obu stron.
- 7 min. - Z okolicy bulika uderzał z nadgarstka Kapica ale spokojnie łapie Rahm.
- 6 min. - Groźnie uderzał Bychawski, zamieszanie pod bramką i wybijają goście poza tercje
- 5 min. - Kara dla Katowice za zbyt dużą ilość graczy na lodzie, odsiaduje Michalski, w przewadze gospodarze.
- 4 min. - Kolejna kontra Cracovii, Kapica na wolnej pozycji w swoim stylu złamał do środka ale został zablokowany! Dobitka Leivo obok słupka!
- 2 min. - GOL! 1-0! Kontra Cracovii, świetnie Leivo tyłem podał krążek do wolnego Damiana Kapicy pod bramkę a ten w oko w oko z Rahmem uderzył pod poprzeczkę!
- 1 min. - Pierwsza groźna sytuacja gości, uderzał Krężołek a zaraz zza bulika poprawił Michalski - pewnie mrozi w parkanach Kopriva.