18:00
V runda / 46. kolejka
1:0 Luka Kalan #93 ( Patrik Luža #24, Sebastian Kowalówka #12 ) (+1) 5/4 24:41
2:0 Aleksiej Trandin #87 ( Jakub Šaur #33, Peter Bezuška #4 ) (+1) 5/4 38:39
2:1 Patryk Krężołek #88 ( Marcin Kolusz #20, Jaakko Turtiainen #82 ) (+1) 5/4 47:05
59:45 2 min. Miika Franssila #17 Zahaczenie
60. min - Koblar jechał z krążkiem na pustą bramkę. Był faulowany i oddał strzał. Decyzja sędziów. Dwie minuty karne dla Franssili. Czy to nie powinien być techniczny gol?
60. min - Unia rozpaczliwie się broni.
59. min - Manewr z wycofaniem bramkarza.
59. min - Trener Sarnik bierze czas.
58. min - Koblar odesłany na ławkę kar. Katowiczanie przez 8 sekund w podwójnej przewadze.
57. min - Sygnalizowana kara dla Koblara.
56. min - Siły się wyrównały. Porseland udaje się na ławkę.
56. min - Kara dla Kalana.
55. min - Ozols z niebieskiej! Niecelny strzał.
54. min - Dobrze broni Saunders.
52. min - Unia na razie stara się głównie bronić. Nastawiona na kontry.
51. min - Cytat z trybun. "Jeśli oświęcimianie to dziś wygrają, to trzeba będzie dać na mszę".
50. min - Goście chcą iść za ciosem.
49. min - Będą jeszcze dzisiaj ogromne emocje.
48. min - GOOOL! 2:1! Kolusz z niebieskiej, gumę przekierował Krężołek. Mamy więc kontaktowego gola.
47. min - Oświęcimianie ofiarnie się bronią.
46. min - Kara dla Koblara. Szansa dla katowiczan.
45. min - Turtiainen wjechał do oświęcimskiej tercji, zakręcił defensorem. Uderzył, ale Saunders popisał się genialną interwencją. Odbijak poszedł w ruch.
45. min - Trzeszczą bandy.
44. min - Ależ agresywnie grają katowiczanie. Oświęcimianie mają problem, by wyjść spod tego pressingu.
43. min - Ozols z Michalskim nie zdołali umieścić gumy w siatce.
42. min - Koblar oddał niesygnalizowany strzał. Kieler chyba jeszcze odbił ten strzał końcówką parkana.
41. min - Dobra interwencja Saundersa, który zatrzymał Makkonena.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Piotrowicz dostał dobre podanie od Przygodzkiego. Uderzył z nadgarstka minimalnie niecelnie.
39. min - Jeden z kibiców zasłabł na trybunach.
39. min - GOOOL! 2:0! Szaur z niebieskiej, gumę przeciął Trandin. Mamy drugiego gola.
38. min - Turtiainen wraca na ławkę kar. Faulował Themara. Sędziowie dopiero po protestach i wewnętrznych konsultacjach nałożyli karę
37. min - Nieporozumienie Themara z Garszynem. Gumę przejął Rajamaki i uciekł obrońcom. Uderzenie! Słupek ratuje oświęcimian.
35. min - Obustronna kara. Turtiainen i Zatko.
34. min - Nieźle ogląda się to spotkanie.
33. min - Michalski wjechał do tercji i wypalił z nadgarstka. Broni Saunders.
32. min - Jaśkiewicz z niebieskiej. Broni Saunders.
31. min - Piotrowicz! Niesygnalizowany strzał z bulika. Niecelny.
30. min - Trandin minął dwóch rywali, dograł do podłączającego się Bezuszki. Ten wypalił, ale niewiele się pomylił. Szukał okienka.
29. min - Krzemień uderzył z bulika. Kieler zdołał złączyć parkany.
28. min - Bezuszka ładnie przyblokował Turtiainenem,
27. min - Piotrowicz ewidentnie faulowany kijem trzymanym oburącz. Sędziowie rozkładają ręce.
26. min - Porseland z niebieskiej. Guma znalazła się w raku Saundersa.
25. min - Themar! Przechwycił krążek, uderzył z nadgarstka. Broni
25. min - GOOOL! 1:0! Kalan dobija gumę do pustej bramki. Wcześniej Kowalówka idealnie dogrywał krążek do Luży. Kielera uratował słupek.
24. min - Katowiczanie wybili gumę.
24. min - Fatalnie rozgrywana przewaga przez drugi atak.
23. min - Unia zagra w przewadze. Kara techniczna dla katowiczan.
22. min - Kalan kąśliwie! Broni Kieler.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Na środku tafli meldują się drugie formacje obu ekip.

20. min - Pomyłka sędziowska. Niesłusznie odgwizdanie uwolnienia. Zaczynamy na środku tafli.
19. min - Z wysokości trybun lepsze wrażenie robią na razie katowiczanie.
18. min - Okres nieco chaotycznej gry gospodarzy. Najpierw spalony Luży, a następnie krążka na niebieskiej nie utrzymał Zatko.
17. min - Zatko! Kolejna próba słowackiego defensora, ale nie miała ona odpowiedniej jakości.
16. min - Kolusz uderzył bulika. Niecelnie.
15. min - Starzyński ze slotu! Genialnie broni Saunders.
15. min - Gdyby Garszyn zdołał dograć zza bramki do Themara, ten miałby przed sobą pustą bramkę. Rosyjski skrzydłowy został dobrze zablokowany.
14. min - Bardzo dobre dwie interwencje w obronie Patrika Luzy.
13. min - Na razie spotkanie może się podobać. Sporo się dzieje.
12. min - Turtiainen potężnie uderzył z lewego bulika! Saunders obronił ten strzał.
11. min - Porseland wrzucał krążek, ale Turtiainen nie zdołał dołożyć kija w odpowiednim momencie.
11. min - Makkonen! Kąśliwie sprzed obrońcy! Saunders broni.
10. min - Zatko ładnie się przedzierał! Kieler obronił jego strzał końcówką parkana.
9. min - Salmi podłaczył się do akcji. Uderzył Saunders zdołał sparować jego strzał.
8. min - Mecz powoli nabiera rumieńców. Coraz więcej okazji strzeleckich.
7. min - Franssila wrzucił krążek, Saunders, choć zasłonięty dobrze interweniuje.
6. min - Kalan wjechał do tercji, zostawił gumę Garszynowi! Uderzenie Rosjanina podbite.
4. min - Przedzierał się Kolusz! Saunders interweniuje na raty.
4. min - Garszyn uderzył z pełnego zamachu. Broni Kieler.
3. min - Na razie szybkie tempo i brak przerw grze.
2. min - Sporo walki pod bandami. Będziemy dziś świadkami taktycznego pojedynku.
1. min - W bramkach Saunders i Kieler.

Poprawiliśmy w ostatnich dniach działanie strony, prosimy szanownych naszych czytelników o klikanie w reklamy na Hokej.Net, aby dalej rozwijać stronę i ją utrzymywać. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!