Rozgrywki: 2019/20 - Ekstraliga: Play-off
3:2 d. (2:1, 0:0, 0:1, d. 1:0) Zakończony
21:34 2 min. Maciej Sulka #40 Zahaczenie
27:57 2 min. Alexander Pettersson #17 Atak kijem trzymanym oburącz
29:17 10 min. Miika Franssila #17 Kara za niesportowe zachowanie 10min
30:17 2 min. Miika Franssila #17 -
39:15 2 min. Patryk Wajda #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:14 2 min. Krystian Dziubiński #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
66:14 2 min. Maciej Sulka #40 Zahaczenie

- 74 min. - GOL! 3-2! Kontra gospodarzy! Makkonen idealnie wzdłuż bramki i Jaśkiewicz lokuję gumę pod poprzeczkę!
- 73 min. - Z metra Stadel prosto bramkarz
- 72 min. - Najpierw Dziubiński, dobijał Suominen! Ale nie ma bramki.
- 72 min. - Po rykoszecie strzał Seed ląduje poza taflę.
- 71 min. - Wjechał przed bramkę Rajamaki ale jego uderzenie łapie Odrobny.
- 71 min. - Stadel z niebieskiej huknął, odbił Rahm - dobitka i ponownie bramkarz Katowic.
- 70 min. - Svec sam na sam, już wymanewrował wydawałoby się Rahma, ale ten zdążył się przesunąć i broni!
- 69 min. - Łopuski dostał podanie przed bramkę, ale jego strzał zablokowany.
- 68 min. - Zablokowany strzał Franssili.
- 68 min. - Ponownie Kolusz spod niebieskiej wrzutka i mrozi w parkanach Odrobny.
- 67 min. - Kolusz pod bramkę, tam dobijaj Turtiainen, ale Odrobny odbija gumę.
- 66 min. - Da Costa dostał dobre podanie na czystą pozycję przed bramkę ale na "widły" wziął go Sulka i będzie przewaga gospodarzy.
- 65 min. - Salmi spod niebieskiej po podaniu Łopuskiego, ale spokojnie Odrobny.
- 63 min. - Dużo jazdy z obu stron, ale bez zagrożenia.
- 61 min. - Łopuski próbował z ostrego kąta, zbyt lekko.
- 60 min. - Mocny strzał Willicka odbija Rahm.

Koniec III tercji, zawodnicy schodzą do szatni a po przerwie będziemy mieli dogrywkę.
- 59 min. - Strzał z bulika Chaloupki, ale w parkanach gumę mrozi Rahm.
- 58 min. - Tomasik z niebieskiej, po rykoszecie krążek poza taflą.
- 57 min. - Strzał z bulika nowotarżanina zablokowany.
- 55 min. - Próbował mocnym strzałem Willick, ale nad bramką.
- 54 min. - Willick tylko w boczną siatkę strzałem spod bandy.
- 54 min. - Dużo szczęścia pod bramką Odrobnego po strzale Tomasika, ale guma wychodzi za bramkę.
- 53 min. - Uderzenie z bulika Turtianena odbija Odrobny.
- 52 min. - Uderzenie Da Costy nad bramką.
- 49 min. - Sam na sam Dziubiński ale nie zdołał pokonać Rahma.
- 48 min. - Uderzenie Franssila, krążek wypuszcza Odrobny ale wybijają defensorzy.
- 47 min. - Akcja Kolusza, objechał bramkę, był jednak faulowany i będzie przewaga gospodarzy.
- 47 min. - Zamieszanie pod bramką Odrobnego po strzale Salmiego. Dobijał Turtianien.
- 45 min. - Uderzenie Sveca nad poprzeczką.
- 44 min. - Zza bulika Jaśkiewicz, odbija Odrobny z trzech metrów dobijał Makkonen, ponownie bramkarz Podhala.
- 43 min. - Strzał Tomasika, na raty mrozi Odrobny.
- 41 min. - GOL! 2-2! Neuapuer uderza z dwóch metrów podczas gry w przewadze.

- Koniec II tercji.
- 40 min. - Uderzenie tuż przed syreną Petterssona, odbija Rahm.
- 38 min. - Rahm łapie strzał Nattinena.
- 36 min. - Obrońcy pod bramką Podhala blokują strzał katowiczan.
- 34 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Rahma, próbował Jencik ale z tłoku wybijają katowiczanie!
- 32 min. - Lot krążka próbował zamienić Salamon, ale nie dał się zaskoczyć Odrobny.
- 31 min. - Uderzenie Nattinena odbija Rahm.
- 29 min. - Ostre starcie przy bandzie Franssila wgniótł Willicka, według sędziów wejście niezgodnie z przepisami. 2+10.
- 28 min. - Pettersson fauluje za bramką katowiczan i w przewadze gospodarze.
- 27 min. - Na uwolnienie katowiczanie, gwizdy na trybunach - wydawało się że Starzyński zdążył do gumy.
- 25 min. - Nattinen praktycznie sam na sam po podaniu Dziubińskiego, ale nieopanował dokładnie krążka i Rahm miał ułatwione zadanie.
- 24 min. - Z boku Krężołek, spokojnie odbija Odrobny.
- 23 min. - Uderzenie z bulika, łapie Odrobny.
- 22 min. - Franssila pod bramkę, ale nie trafił w gumę Łopuski.
- 21 min. - Sulka powstrzymał nieprzepisowo pod bramką Kolusza. Będzie pierwsza kara w tym meczu.

- Koniec I tercji
- 20 min. - Z daleka uderzał Paszek, odbija do boku Odrobny.
- 18 min. - Uderzenie Makkonena łapie Odrobny.
- 18 min. - Kontra Podhala, ale strzał prosto w bramkarza.
- 17 min. - Zamieszanie pod bramką po uderzeniu Kolusza, miał jeszcze Svec coś do Turtianena, ale skończyło się na lekkich kuksańcach.
- 15 min. - Zjechał do szatni Campbell, jakieś problemy zdrowotne.
- 14 min. -GOL! 2-1 Fatalna strata przed niebieską przejął gumę Neupauer zagrał do Franka a ten w sytuacji sam na sam pokonał Rahma!
- 13 min. - Mocny strzał spod niebieskiej Willicka, łapie Rahm
- 12 min. - Spod niebieskiej Wajda, odbija Odrobny.
- 12 min. - GOL! 2-0! Świetnie Kolusz zagrał pod bramkę do Michalskiego, którego pierwszy strzał odbił Odrobny ale przy dobitce był już skuteczny!
- 11 min. - Uderzenie Pasiuta z ostrego kąta broni Odrobny.
- 9 min. - Fatalnie przestrzelił Neuapuer z najbliższej odległości po kontrze 2 na 1 gdy gumę wyłożył mu Pettersson.
- 7 min. - Rajamaki pod bramkę do Makkonena, ten jednak przenosi gumę z backhandu nad poprzeczką.
- 6 min. - GOL! 1-0! Pasiut wzdłuż bramki i akcję zamyka Krężołek!
- 7 min. - Krężołek pod bramkę, tam Pasiut ale nie zdołał oddać strzału guma poza taflą.
- 6 min. - Strzał Wajdy odbija Odrobny, jeszcze Kolusz ale łapie bramkarz gości.
- 5 min. - Michalski z bliska nie trafił w krążek
- 3 min. - Uderzenie Puzica, łapie Rahm.
KH Podhale Nowy Targ
#90 Przemysław Odrobny B 3 2.45 47 47 0 0 0 0 93.62 73:21 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#50 Nicholas Vilardo B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0