14:29 2 min. Miika Franssila #17 Uderzanie kijem
15:01 2 min. Maciej Kruczek #12 Uderzanie kijem
41:01 2 min. Łukasz Podsiadło #20 Natarcie
43:50 2 min. Jānis Andersons #5 Trzymanie przeciwnika
46:49 2 min. Dmitrij Kozłow #57 Atak kijem trzymanym oburącz
49:11 2 min. Miika Franssila #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:20 2 min. Mikołaj Łopuski #28 Atak kijem trzymanym oburącz
57:20 2 min. Ville Saloranta #36 Trzymanie przeciwnika
58 min- Zaostrzyło się nam spotkanie. Wiele ostrych starć i sędziowie muszą reagować.
56 min- Szukają wyrównania przyjezdni, ale nie mogą znaleźć czystej okazji do strzału.
54 min- GOOL 3:2! Trójkowa kontra gości, Starzyński idealnie zmieścił krążek w okienku bramki Svenssona!
54 min- Mocno z klepy Wajda, ale nic sobie z tego nie zrobił Svensson i złapał krążek.
53 min- Michał Kalinowski strzelił minimalnie nad poprzeczką.
52 min- Czas dla gospodarzy po uwolnieniu.
51 min- Goście już w piątkę.
50 min- Ależ teraz ładnie rozgrywają przewagę gospodarze. Sierguszkin i dwukrotnie Fieofanow powinni byli podwyższyć wynik, ale szczęście po stronie Miarki!
49 min- Ofiarnie bronili się gospodarze i teraz oni zagrają w przewadze, bo przewinił Franssila.
48 min- Jak ściana jest dziś Anton Svensson! Kolejne udane interwencje toruńskiego bramkarza, a próbowali Franssila i Fraszko.
47 min- Goście w przewadze. Kara dla Kozłowa.
46 min- GOOL 3:1! Saloranta najpierw trafił w słupek, krążek przejął Czwanczikow i ponownie podał do Saloranty, a ten z klepy strzelił prosto w okienko! Przepiękna bramka!
46 min- Dwa mocne uderzenia Sierguszkina. Miarka niepewnie, wypluł krążek przed siebie, ale potem ofiarnie go nakrył i zapobiegł dobitce.
44 min- Teraz to Energa zagra w przewadze. Faulował Andersons.
44 min- Toruń w pełnym składzie. Po zakończeniu kary potężnie uderzył Kruczek, a krążek niczym muchę złapał Svensson. Kruczek tylko pokiwał głową z niedowierzaniem.
43 min- Pasiut wjechał pod bramkę i uderzył z bekhendu...barkiem odbił Svensson.
42 min- Łopuski nie trafił do pustej bramki!
42 min- Kara dla Podsiadły i GKS w przewadze.
41 min- Bondaruk spod niebieskiej. Złapał krążek Miarka.
41 min- Rozpoczęła się ostatnia tercja.

39 min- Jaakola sam na sam! Słupek ratuje Miarkę!
39 min- Sierguszkin rzucił się pod krążek po mocnym uderzeniu Rohtli.
37 min- Jaakola do Czwanczikowa, ten próbował uderzyć z pierwszego, ale nie trafił w lecący krążek.
36 min- Fieofanow miał pustą bramkę po podaniu Sierguszkina...jęk zawodu na trybunach bo źle dołożył kija.
36 min- Od razu po buliku strzelał Fraszko, ale Svensson czujny.
35 min- Okres małopłynnej gry.
33 min- Fraszko prosto w bramkarza.
31 min- GOOL 2:1! Pasiut zza bramki do niepilnowanego Krężołka, ten przyjął krążek i spokojnie wypalił nad łapawicą Svenssona!
31 min- Odgryzają się kontrami gospodarze. Jaakola strzelał przy krótkim słupku, ale krążek gdzieś pod pachą Miarki.
29 min- Próbują momentalnie odpowiedzieć Katowice, ale Svensson bezbłędny. W odpowiedzi trójkowa kontra Energi, Kamil do Michała Kalinowskiego, ale wracający obrońca dobrze przyblokował próbę oddania strzału.
28 min- GOOL 2:0! Dołęga zza bramki wyłożył do Olkinuory, a ten strzałem bez przyjęcia zaskoczył Miarkę!
27 min- Cisną goście, ale teraz to gospodarze zagrają w przewadze po faulu Krawczyka.
25 min- Powalczyli o krążek w tercji katowiczan Szabanow ze Sierguszkinem, ale nie udało się Enerdze oddać strzału.
24 min- Z pełnego zamachu uderzył Wajda. Svensson nie miał problemów ze złapaniem krążka.
22 min- Z mocnym forecheckingiem zaczęli przyjezdni. Energa zamknięta we własnej tercji.
21 min- Wznowienie dla gości.

19 min- Kąśliwy strzał Mularczyka, barkiem interweniował Svensson.
18 min- Tragicznie rozegrany powerplay i GKS już w komplecie.
16 min- Kary Fransillii i Kruczka oznaczają, że gospodarze przez 89 sekund w podwójnej przewadze!
15 min- Czwanczikow podał zza bramki do Dołęgi, ale temu guma odskoczyła od łopatki i nie oddał strzału, a byłoby 2:0! Miarka kompletnie zaskoczony tym podaniem.
14 min- Stoklasa pociągnął przy słupku. Pięknie wyłapał krążek Svensson.
13 min- Bondrauk mierzył w okienko...pięknie złapał gumę Miarka.
12 min- Mocne strzały Rohtli i Franssilii, ale krążek mijał bramkę toruńskiego golkipera.
10 min- Wanat z prawego bulika! Zdołał się dokleić do słupka Svensson i odbił ten strzał.
9 min- Stoklasa uderzył z pierwszego, ale obok słupka.
8 min- GOOL 1:0! Jaakola zaskoczył Miarkę i euforia na Tor-Torze!
6 min- Fraszko wyjechał do środka i w ostatnim momencie obrońca zablokował jego strzał!
4 min- M. Kalinowski z bekhendu, odbił Miarka. W odpowiedzi Mularczyk. Parkanem odbił krążek Svensson.
2 min- Sierguszkin wyjechał spod bandy i próbował z bliska wcisnąć krążek do bramki, ale Miarka czujny. Nie dał się zaskoczyć.
1 min- Zaczynamy mecz 1. kolejki!

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html