16:36 2 min. Michał Kotlorz #87 Atak kolanem
23:36 5 min. Peter Novajovský #88 Atak kolanem
23:36 20 min. Peter Novajovský #88 Kara za niesportowe zachowanie 10min
24:05 2 min. Szymon Marzec #71 Atak łokciem
42:40 2 min. Patryk Wronka #95 Uderzanie kijem
44:02 2 min. Michał Kotlorz #87 Kara za niesportowe zachowanie 10min
44:36 2 min. Jere Helenius #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:28 2 min. Bartosz Ciura #6 Ostrość
51:28 2 min. Siemion Garszyn #96 Przeszkadzanie
55:13 2 min. Patrik Luža #24 Przeszkadzanie
60 min - Zostało 48 sekund do końca meczu, wznowienie pod bramką Unii, ale trener nie bierze czasu
57 min - GOOOL! 3:2! Sherbatov w kontrataku pakuje krążek w krótkim rogu bramki Murraya!
56 min - Samotny rajd Szczechury, ale jego strzał szybuje ponad bramką
56 min - Luza odesłany na karę. Tyszanie w przewadze
55 min - Saunders przerywa ciekawie zapowiadającą się akcję tyszan
52 min - Zakotłowało się pod bramką Murraya. W rolach głównych Garszyn i Ciura. Sędziowie odsyłają krewkich zawodników na ławkę kar
50 min - GOOOL! 3:1! Komorski podwyższa prowadzenie!
50 min - Sędziowie prezentuje się dziś bardzo słabo, czym powoduje frustracje na trybunach i w szeregach obu drużyn
47 min - Helenius wraca z ławki kar
47 min - Tyszanie w pełnym zestawieniu
45 min - Teraz fauluje Helenius. Tyszanie jednak nadal będą grali o jednego mniej
45 min - Kotlorz uderzył Zatkę. GKS w podwójnym osłabieniu jeszcze przez 38 sekund
43 min - Kara dla Wronki, Oświęcim w przewadze.
41 min - Pierwsze wznowienie w trzeciej tercji wygrywają tyszanie

Koniec II tercji
38 min - Malicki mocno wjechał w Ciurę, ten grymasem bólu zjechał do boksu, ale o własnych siłach
37 min - Garszyn miał przed sobą pustą bramkę! Ale tyszanie w ostatnim momencie zdołali go powstrzymać
36 min - Dupuy pociągnął z nadgarstka! Krążek odbija się od spojenia słupka z poprzeczką i wychodzi w pole!
35 min - Piotrowicz z ostrego kąta, ale obok bramki
33 min - GOOOL!2:1! Kogut dostał krążek przed bramką i mocnym strzałem pokonuje Saundersa!
29 min - Tyszanie w pełnym zestawieniu
28 min - Komorski strzela z pomiędzy bulików! Krążek przeszył Saundersa, ale minimalnie minął bramkę
26 min - Tyszanie świetnie się bronili, teraz będą się bronili już w czterech
24 min - Kara meczu dla Novajovskyego. Chwilę poźniej kara dla Marca. Tyszanie w podwójnym osłabieniu
24 min - Mamy bójkę, na ławkę kar odesłani Malicki i Dupuy
22 min - Kalan oddaje strzał, ale Murray dobrze złapał krążek
21 min - Rozpoczynamy II tercję meczu! Wznawiają tyszanie!

Koniec I tercji
19 min - GOOOL! 1:1! Glenn wrzucił krążek, który odbił się od jednego zawodników. Zaskoczony Murray, nie był w stanie zareagować!
19 min - Zatko prowokuje Murraya, ale tym razem obyło się bez rękoczynów
18 min - Kontra tyszan, ale Ciura zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału
17 min - Kotlorz będzie ukarany, Unia przed szansą
16 min - Przygodzki wjechał pod bramkę, ale Murray nie dał się zaskoczyć
15 min - Wronka wykazał się umiejętnościami technicznymi i obrońcy nie zdołali go powstrzymać, ale jego strzał instynktownie broni Saunders!
13 min - Poprzeczka po zmianie toru lotu krążka przez Kalana!
10 min - GOOOL! 1:0! Rzeszutko z bliskiej odległości pakuje krążek do bramki!
9 min - Strzał Luzy z okolic bulika, ale znów dobrze broni Murray. Gospodarze od razu przystąpili do kontrataku. Ale akcja Koguta z Galantem nie przyniosła bramki
7 min - Garszyn podaje przed bramkę do Oriechina! Ten bez zastanowienia oddał strzał, ale świetnie interweniuje Murray!
6 min - Błąd Wronki w ataku i kontratak oświęcimian. Sherbatov kończy akcję groźnym strzałem
4 min - Zatko odesłany na ławkę kar, tyszanie przed szansą
3 min - Rzeszutko świetnie odzyskał krążek w tercji neutralnej i zgrywa pod bramkę, Piotrowicz ofiarnie rzuca się i odbija krążek
2 min - Bezuska mierzył w długi róg, ale Murray pozostał czujny i sparuje uderzenie do boku
1 min - Pierwszy strzał w meczu oddaje Galant, ale odbija Saunders
1 min - Rozpoczynamy kolejną odsłonę "Świętej Wojny"! Pierwsze wznowienie wygrywa Dupuy!

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ
#22 Ladislav Havlík LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Patryk Kogut LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
#5 Filip Komorski LS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#87 Michał Kotlorz PO 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Jan Krzyżek NA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Peter Novajovský PO 0 0 0 0 0 0 25 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Jason Seed LO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
#8 Alexander Szczechura LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Patryk Wronka PS 0 1 0 1 1 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Re-Plast Unia Oświęcim
#45 Sebastian Lipiński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Clarke Saunders B 3 3.01 29 29 0 0 0 0 89.66 59:45 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#4 Peter Bezuška LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Krzysztof Dudkiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Siemion Garszyn LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Ryan Glenn PO 1 1 0 1 2 -1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Jere Helenius LS 0 1 0 1 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Luka Kalan ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Gregor Koblar PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0