21:49 2 min. Michael Cichy #78 Zahaczenie
23:38 2 min. Māris Jass #3 Przeszkadzanie
27:16 2 min. Marcin Horzelski #59 Ostrość
27:38 2 min. Mateusz Bryk #69 Trzymanie przeciwnika
31:41 2 min. Jakub Gimiński #94 Atak kijem trzymanym oburącz
34:18 2 min. Christian Mroczkowski #9 Spóźniony atak ciałem
41:12 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Natarcie
50:38 2 min. Alexander Szczechura #8 Zahaczenie
51:52 2 min. Jarosław Rzeszutko #13 Zahaczenie
56:57 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Przeszkadzanie

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

59. min - Jastrzębianie grają teraz na czas, ciesząc się okazałym prowadzeniem.
57. min - Pociecha na ławce kar. Przeszkadzanie.
56. min - Kolejny groźny strzał Urbanowicza na bramkę tyszan.
54. min - GOOOL! 7:3! To jeszcze nie koniec emocji. Cichy zdobywa bramkę w osłabieniu.
53. min - GOOOL! 7:2! Jastrzębianie szybkimi podaniami wywalczyli sobie dostęp do tyskiej bramki, a Roman Rac dopełnił formalności.
52. min - Dwie minuty przewagi jastrzębian. Na ławce zasiada Rzeszutko.
50. min - GOOOL! 6:2! Maciej Urbanowicz nie pomylił się w doskonałej sytuacji strzeleckiej.
48. min - Jastrzębianie oddali nieco pola gry Tychom, ale Nechvatal cały czas na posterunku.
47. min - Nechvatal pewnie mrozi krążek.
45. min - Phillips po lodzie do Raca, a ten po lodzie minimalnie obok bramki.
44. min - Szczechura nie zdołał pokonać Nechvatala z bliskiej odległości.
43. min - Tyszanie bez pomysłu w przewadze, gospodarze straszą ich kontrami.
42. min - Przed nami coraz więcej emocji. Łukasz Nalewajka ukarany za natarcie.
41. min - GOOOL! 5:2! Błyskawiczna odpowiedź JKH. Sawicki idealnie przymierzył w róg bramki Murraya. Zmiana w tyskiej bramce. Na lodzie melduje się Kamil Lewartowski.
41. min - GOOOL! 4:2! Zaledwie 10 sekund tyszanie potrzebowali na zdobycie bramki. Krążek zmienił trajektorię lodu po drobnym rykoszecie i wpadł obok bezradnego Nechvatala.
41. min - Przed nami ostatnia odsłona tego pojednyku.

39. min - A teraz pogubiła się defensywa JKH. Cichy nie zamienia szansy na gola.
38. min - Obrona GKS-u Tychy pozwala dzisiaj napastnikom gospodarzy na zbyt wiele. Murray uwija się jak w ukropie.
36. min - GOOOL! 4:1! Hovorka huknął nie do obrony!
36. min - JKH ma okazję odskoczyć rywalowi. Na ławce Mroczkowski, ukarany za spóźniony atak ciałem.
35. min - Obydwaj bramkarze mają mnóstwo pracy w dzisiejszym meczu.
33. min - Gimiński faulował pod własną bramkę. Tyszanie przed szansą na "kontakt".
29. min - Świetne okazje po obu stronach tafli. Przed chwilą JKH nie wykorzystał dwójkowej akcji Hovorki i Urbanowicza, chwilę później pierwszy z nich huknął wprost w bramkarza.
278 min - Siły na lodzie wyrównują się. Sędzia ukarał Bryka.
28. min - Jeanowi Dupuyowi puściły nerwy. Ukarany za nadmierną ostrość w grze.
27. min - GOOOL! 3:1! Mistrz Polski w grubych opałach! Prowadzenie podwyższa Zackary Phillips.
26. min - GOOOL! 2:! Jastrzębianie nie pozwalają na zbyt wiele Tychom w przewadze, a Jass, który opuścił łąwkę kar, w samotnym najeździe pokonał Johna Murraya.
26. min - Groźna kontra JKH! Kostek nie wykorzystuje podania Urbanowicza.
23. min - Potężny strzał Bryka kończy lot na piersi Murraya.
22. min - Ciężkie chwile przed tyszanami. Cichy odpocznie 2 minuty na ławce kar.
21. min - Rac przejmuje źle wyprowadzony krążek, ale nie znalazł sposobu na Murraya.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję hokejwoych emocji!
Miejsce odesłanego do szatni Radosława Galanta zajmie Mateusz Ubowski.

Koniec i tercji
20. min - Fatalny błąd GKS-u Tychy we własnej tercji. Do pustej bramki krążek zapakował Radosław Sawicki.
18. min - Novajovsky próbował zaskoczyć sprzed niebieskiej. W odpowiedzi oglądamy kąśliwy strzał Urbanowicza.
16. min - Wzorcowo rozegrana przewaga GKS-u Tychy. Strzał Cichego był tylko formalnością.
15. min - Mocny strzał Wronki obija pleksę.
14. min - Bryk odesłany na ławkę kar za podcięcie. Tychy przed szansą 4 vs. 3.
14. min - Brzydki spektakl po zamrożeniu krążka przez Nechvatala. Posypią się kary. Kasperlik i Galant udają się do szatni.
13. min - Zawodnicy opuszczają ławki kar.
13. min - Martin Kasperlik opanował krążek przed niebieską, jednak trafia w Murraya.
11. min - Solowa akcja Wałęgi nie przynosi skutku.
10. min - GKS Tychy w pełnym zestawieniu.
9. min - Ostre spięcie za tyską bramką. Sędziowie nie przyznają wykluczeń.
8. min - Jastrzębianie postraszyli tyszan w ich własnej tercji po przejęciu krążka przez Phillipsa. Strzał Raca broni Murray, a tymczasem na ławkę kar wędruje Ciura.
7. min - Składna akcja pierwszego ataku Tychów. Kąśliwy strzał Wronki broni Nechvatal.
6. min - Kostek gubi krążek na niebieskiej, ale JKH utrzymuje posiadanie. Strzał Klimicka zablokowany kijem opuszcza taflę.
4. min - Dobra akcja JKH. Murray z trudem broni prboę Urbanowicza.
3. min - Śmiała próba Ciury sprzed niebieskiej.
2. min - Nieudana próba wyprowadzenia krążka przez Jassa. Uwolnienie.
1. min - Paś mocno potraktowany za własną bramką, jastrzębianie zamknięci we własnej tercji.
1. min - Zaczynamy starcie na szczycie PHL!
#21 Kamil Wałęga ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 2 6.25 10 10 0 0 0 0 80.00 19:12 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#22 Ladislav Havlík LO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Patryk Kogut LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Michał Kotlorz PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 2 2 0 2 -2 4 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Peter Novajovský PO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Jason Seed LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura LS 0 1 0 1 1 -2 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#38 Mateusz Ubowski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0