1:1 Bartłomiej Neupauer #9 ( Alexander Pettersson #17, Maciej Sulka #76 ) +/-
2:1 Bartłomiej Neupauer #9 Karny decydujący 65:00
03:12 2 min. Jakub Worwa #12 Przeszkadzanie
39:53 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Zahaczenie
42:07 2 min. Alan Łyszczarczyk #13 Atak kijem trzymanym oburącz
45:28 2 min. Maksim Citok #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:55 2 min. Rusłan Baszyrow #22 Spowodowanie upadku przeciwnika
62:54 2 min. Michał Bernacki #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
27 strzałów na bramkę Odrobnego, 48 na bramkę Czernika. Bramkarz gości świetnie dzisiaj bronił, ale nie uchronił zespołu od straty punktów.
Dziękujemy za uwagę.
8 serii, 2 gole Neupauera i Podhale zachowuje 2 punkty. Koniec.
65 min. – Chaloupka, Łyszczarczyk, Gajor, Ankudinow próbowali, ale nie będzie rozstrzygnięcia w dogrywce. Karne.
64 min. – Vachovec z ostrego kąta, Czernik na posterunku.
64 min. – Bepierszcz do Łyszczarczyka, ten faulowany. Będzie kara dla gości. 2 minuty do końca dogrywki. Czas dla Podhala.
63 min. – Kozłowski huknął koło prawego ucha Odrobnego.
62 min. – Bernacki sam na sam. Górą Odrobny.
61 min. – Vachovec uderzył z jazdy, ale złamał kij.
Dogrywka.
60 min. – Łyszczarczyk o mało nie zgubił krążka, ale leżąc zagrał do Petterssona, strzał Szweda broni Czernik. Koniec. Będzie dogrywka.
60 min. – Baszyrow sam grał, mógł obsłużyć dobrze ustawionego Smala.
59 min. – Wysoki pressing Podhala, Zagłębie mądrze wybija.
58 min. – Svec przyparty do bandy traci krążek. Bronią się goście. Gryzą lód.
57 min. – Podhale próbuje rozstrzygnąć ten mecz w regulaminowym czasie. Rancevs znowu szarżował pod bramką Czernika. Bramkarz górą.
56 min. – Svec leżąc oddał strzał, sędzia nie gwiżdże faulu.
55 min. – Chaloupka uderzał, ale trafił w odwróconego Petterssona.
54 min. – Łyszczarczyk indywidualnie, pomierzył w lewy róg Czernika, ale bramkarz Zagłębia ma dzisiaj dobry dzień.
53 min. - Ankudinow do Rancevsa, ale poruszona bramka gości. Wcześniej Svec strącał przed bramką, ale Czernik wybronił.
52 min. - Gol dla Podhala! Jest wyrównanie. Neupauer blisko przed bramką, finalizuje podanie od partnera. Wszystko zaczyna się od początku. 1:1.
51 min. – Bomba Tomasika z niebieskiej. Ale Podhale odkrywa się coraz bardziej, Dubinin był sam na sam.
51 min. – Bepierszcz strącał nastrzelenie Vachovca. Koniec kary. Kolejnej niewykorzystanej.
50 min. – Świetne podanie Jakobsonsa do Smala. Smal sam na sam, ale górą Odrobny.
49 min. – 2 na 1 kontra gości, ale ofiarnie wrócili Podhalanie. Neupauer sam przed Czernikiem, bramkarz obronił.
48 min. – Ostro potraktowany Sulka, będzie kolejne wykluczenie dla gości. Wcześniej Słowakiewicz z lewego rogu zagrażał bramce Czernika.
48 min. – Neupauer i Łyszczarczyk rozegrali z Petterssonem, strącenie Łyszczarczyka mija bramkę gości. Jeszcze Neupauer miał sytuację strzałową, ale źle trafił w krążek.
47 min. – Długi zamek w wykonaniu Podhala, dwie próby strzału Chaloupki.
46 min. – Łyszczarczyk ładnie minął zwodem obrońcę i został sfaulowany. Będzie przewaga Podhala.
45 min. – Wsół zgubił krążek we własnej tercji, goście stworzyli namiastkę zagrożenia w tercji Szarotek.
44 min. – Duża kultura gry gości w rozegraniu zamka, Nikiforow uderzał, broni Odrobny.
43 min. – Strzał z backhandu Kascaka, ale ruszona bramka.
43 min. – Goście szybko założyli zamek. Khoperia strzela, ale Odrobny wykazuje się refleksem i chwyta krążek.
42 min. – Goście skutecznie wybijają gospodarzy z natarcia. Strzał Neupauera broni Czernik. Jeszcze zamieszanie pod koniec kary. Będą wykluczenia. Łyszczarczyk zbyt krewki w tej sytuacji. Role się odwrócą. Zagłębie w przewadze.
41 min. – Svec sam próbował ze środka rozwiązać sytuację strzałem.
41 min. – Guzik wszedł na przewagę na pozycję prawego obrońcy.
Rozpoczynamy III tercję. Podhale gra z przewagą jednego zawodnika.
Po dwóch tercjach 17 strzałów na bramkę Odrobnego, 25 strzałów na bramkę Czernika. Wiedźmin jeden z tych strzałów przepuścił, bramkarz Zagłębia zachowuje czyste konto.
40 min. – Nawałnica Podhala, Łyszczarczyk, Mrugała, Pettersson. Był faul. Będzie wykluczenie dla gości. Kozłowski odpocznie 2 minuty. Ta kara przejdzie na III tercję. W II tercji goli nie zobaczyliśmy. Wynik bez zmian. 1:0 dla Zagłębia. Przerwa.
39 min. – Jak tego Worwa nie przekierował do bramki po podaniu Bepierszcza?
38 min. – Rancevs dużo jeździ dzisiaj, Wsół dużo strzela dzisiaj. Znowu oni. Sulka poprawiał, ale bramka gości jak zaczarowana.
37 min. – Bernacki mógł podwyższyć rezultat dla Zagłębia, choć przewaga gospodarzy w tej tercji nie podlega dyskusji.
36 min. – Syrojeżkin, w jednym z nielicznych ataków gości w tej tercji, mógł zaskoczyć Odrobnego
35 min. – Bomba Sveca sprzed bramki, nad poprzeczką, tylko jęk zawodu na trybunach.
35 min. – Słowakiewicz z Worwą wywalczyli krążek w tercji gości. Strzelał Birzins.
34 min. – Rancevs do Wsóła, złamał kij obrońca Podhala przy strzale, jeszcze Ankudinow do Guzika na strącenie, krążek nad bramką.
33 min. – Łyszczarczyk do Tomasika, źle trafił obrońca Podhala, podnownie Łyszczarczyk do Petterssona tym razem, krótki róg bramki znowu zasłonięty przez bramkarza.
32 min. – Bepierszcz wyłuskał krążek po wznowieniu, ale trafił w nogi Vachovca, który wcześniej to wznowienie wygrał i jechał na bramkę.
31 min. – Rancevs do Petterssona, strzał. Jeszcze Guzik przed bramką, źle trafił w krążek. Ogromny kocioł pod bramką Czernika.
30 min. – Łyszczarczyk, Ankudinow i Neupauer świetnie rozegrali w trójkę, zabrakło mocy w strzale.
29 min. – Świetne zagranie z Sulki do Vachovca, ten jeszcze szukał Bepierszcza, kij bramkarza przeciął to podanie. Chwilę później Pettersson z bliska mierzył w krótki róg, który zasłonił bramkarz.
28 min. – Gajor ze Słowakiewiczem ładnie rozegrali, ostatnie podanie niedopieszczone.
27 min. – Bomba Chaloupki z niebieskiej, wyciągnął się jak struna Czernik i wyłapał krążek.
26 min. – Podhale wyraźnie przyspieszyło. Strzał Rancevsa sprzed bramki, z bliska, obija poprzeczkę.
25 min. – Svec wychodził sam na sam, ale za bardzo wyjechał ze światła bramki i nie zmieścił krążka w siatce Czernika.
24 min. – Napór Podhala od pierwszych minut II tercji. Przejęcie Baszyrowa pod bramką Odrobnego mogło się źle skończyć dla gospodarzy.
23 min. – Rancevs objechał tercję gości, wycofał do Birzinsa, strzał obrońcy przygotowany, ale broni bramkarz.
22 min. – Sulka uderzał ze środka, ale zablokowany strzał nie dociera nawet do bramki.
21 min. – Svec przejał bezpański krążek za bramką gości i próbował dograć przed bramkę. Jego koledzy zjechali na zmianę. Strzał Łyszczarczyka broni bramkarz, poprawka Tomasika przechodzi nad poprzeczką.
Rozpoczynamy II tercję.
20 min. – Bepierszcz, Svec i Vachovec zakręcili w tercji Zagłębia na koniec pierwszej tercji, strzał Vachovca nie przyniósł Szarotkom wyrównania. Koniec I tercji. 1:0 dla gości.
19 min. – Słowakiewicz aktywny dzisiaj, robi zamieszanie pod bramką Czernika do spółki z Gajorem, ale dobrze bronią się goście.
18 min. – Rancevs ładnie wjechał do tercji gości, ale podał do nikogo.
17 min. – Bepierszcz uderzył z lewej flanki. Efektownie do raka chwyta Czernik.
16 min. – Worwa dwa razy w podobnej sytuacji rozegrał z Wsółem. Dwa strzały obrońcy Podhala nie lądują w siatce gości, ku rozczarowaniu fanów Szarotek.
15 min. – Guzik trafił Smala wysokim kijem. Nie będzie wykluczenia. Przepraszający gest zawodnika Podhala.
14 min. - Gol dla Zagłębia! Baszyrow wyjechał sam na sam. Przełożył na backhand i podniósł krążek nad interweniującym Odrobnym. 1:0 dla gości.
14 min. – Świetne podanie Sveca do Bepierszcza na niebieską, najeżdżał Vachovec środkiem i spalił.
14 min. – Dobrze wyprowadzili krążek nowotarżanie, Tomasik zagrywał przed bramkę, w dużym zamieszaniu Czernik mrozi gumę.
13 min. – Khoperia po lodzie z niebieskiej. Jeszcze Kozłowski uderzał. Groźnie atakuje Zagłębie.
12 min. – Bernacki po wymianie podań z Kozłowskim znalazł się przed bramką Podhala i natychmiast uderzył. Obok bramki.
12 min. – Łyszczarczyk pociągnął z nadgarstka tuż po wznowieniu, krążek po rykoszecie przetoczył się blisko prawego słupka Czernika.
11 min. – Dubinin przed bramką strącał strzał Naroga, Odrobny zwarł parkany i nie przepuścił krążka.
10 min. – Zagłębie w kontrze 2 na 1, ale Blanik nie skończył, źle trafił w krążek.
9 min. – Świetne podanie Ankudinowa do Rancevsa, jeszcze Guzik walczył pod bramką Czernika, ale bez efektu bramkowego.
8 min. – Rancevs zgubił krążek we własnej tercji, dobrze zaasekurowany przez Mrugałę.
7 min. – Neupauer przed bramką, mógł skończyć golem akcję, którą pięknym technicznie podaniem rozpoczął.
6 min. – Koniec kary, bez zagrożenia pod bramką Wiedźmina.
5 min. - Goście mają problem z założeniem zamka, Neupauer mógł wyprowadzić groźną kontrę, gdyby podanie do Petterssona było dokładniejsze.
4 min. - Będzie pierwsze wykluczenie, Baszyrow ostro potraktowany. Przewaga gości.
3 min. - Podhale przejęło inicjatywę w tercji gości. Zagłębie wyszło z kontrą, ale spalony na niebieskiej.
2 min. - Igor Smal znalazł się przed Odrobnym, ale nie zorientował się w sytuacji i nie zagroził bramce Wiedźmina.
1 min. - Wysoki pressing Zagłębia, Svec wyprowadził krążek i zagrał do Birzinsa, bandy zatrzeszczały.
Zapraszamy na relację z Nowego Targu. Tauron Podhale Nowy Targ podejmuje Zagłębie Sosnowiec.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ
#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 1 0.92 27 27 0 0 0 0 96.30 65:00 0 0 0 0.00 0 0 1 0 0 0 0