27:22 2 min. Andriej Czwanczikow #75 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:06 2 min. Łukasz Kamiński #8 Trzymanie przeciwnika
39:26 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
40:28 2 min. Dmitrij Kozłow #57 Uderzanie kijem
46:48 2 min. Jiří Gula #89 Trzymanie przeciwnika
48:00 2 min. Michal Gutwald #19 Trzymanie przeciwnika
54:23 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
56:27 2 min. Łukasz Podsiadło #20 Uderzanie kijem
58:51 2 min. Bartosz Skólmowski #16 Atak kijem trzymanym oburącz
59:41 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
59 min- Kocioł pod bramką Svenssona, ale krążek nie wpadł do siatki po strzale Franka!
55 min- Kara dla gospodarzy. Było ich sześciu na lodzie.
53 min- Tempo meczu znacznie "siadło".
52 min- Tiala z bekhendu, z bardzo ostrego kąta. Svensson nie dał się zaskoczyć.
50 min- Słaba przewaga Energi. Cracovia w pełnym składzie.
48 min- Czas dla Cracovii. Goście przed 48 sekund w podwójnej przewadze.
47 min- Toruń w przewadze, bo Olszewskiego sfaulował Gula.
46 min- Krążek zatańczył w polu bramkowym gospodarzy, mógł go dobić Olszewski, ale rozpaczliwie wybijają na uwolnienie "Pasy".
45 min- GOOL 0:5! Goście z akcją 2 na 1, Szabanow do Smirnowa, a ten posłał krążek obok Petraszka do siatki!
43 min- Toruń już w pełnym składzie.
41 min- Obystronne wykluczenie, ale to Cracovia zagra 5/3.
41 min- Brynkus już chciał cieszyć się z gola, ale kapitalna interwencja Svenssona, który pracuje na drugie czyste konto z rzędu!
41 min- Zaczynamy ostatnią tercję.

Koniec II tercji. Zdecydowana dominacja torunian. Szczęśliwie Cracovia przegrywa "tylko" 0:4.
40 min- Kara techniczna dla Energi. Sześciu na lodzie.
38 min- Powinno być już 0:5, ale strzał Rożkowa z bliska odbił Petraszek.
38 min- GOOL 0:4! Przykro patrzy się na tak bezradną Cracovię. Szabanow z najbliższej odległości pakuje krążek do siatki.
36 min- Kontra gości 2 na 1. Kalinowski do Saloranty, ale w Petraszek zdołał się w porę przesunąć.
36 min- Kara dla Kamińskiego.
35 min- Minimalnie pomylił się Olkinuora. Trwa dominacja Torunia. Cracovia nie może opuścić własnej tercji.
34 min- Saloranta próbował od zakrystii, ale nie zawinął odpowiednio gumy i nie ma czwartej bramki.
33 min- Błąd Sierguszkina i strzały mogli oddać Gula oraz Tiala, ale Svensson dziś nie do pokonania.
33 min- Ładna akcja Kamińskiego, ale zabrakło najważniejszego, czyli strzału.
32 min- Kamil Kalinowski zmienił tor lotu krążka po strzale Kozłowa. Instynktowna interwencja Michaela Petraszka.
30 min- GOOL 0:3! Fatalne błędy gospodarzy, krążek podany prosto na łopatkę Fieofanowa, ten dograł do Szabanowa i jest już 0:3. Petraszek bez szans. Bramka w osłabieniu!
28 min- Krążek w bramce Torunia, ale bramka była już ruszona od dobrych 10 sekund i oczywiście trafienie nieuznane. Dziwi tylko brak wcześniejszej reakcji arbitrów.
27 min- Franek niepilnowany przed bramką, ale świetnie Svensson i nadal 0:2.
26 min- Próbował Franek, ale strzał trafił prosto w nogi Jaworskiego.
25 min- Trwa napór przyjezdnych. Cracovia w tym momencie całkowicie bezradna.
24 min- GOOL 0:2! Saloranta precyzyjnym strzałem zaskoczył bramkarza i podwyższył prowadzenie gości!
23 min- Saloranta sam przed Petraszkiem! Dobra interwencja kijem Czecha!
22 min- Gramy w pełnych składach.
22 min- Strata Kozłowa i Nejezchleb był sam przed Svenssonem, próbował podać do partnera i zablokował to Sierguszkin!
22 min- Cracovia w już w czwórkę.
21 min- Kalinowski z metra prosto w Petraszka! Świetnie dziś dysponowany bramkarz Cracovii.

Koniec I tercji. Zdecydowana przewaga przyjezdnych. Wśród miejscowych kibiców słychać tylko narzekanie i jedno słowo "dziadostwo". To reakcja na grę Cracovii w dzisiejszym pojedynku.
20 min- Syrena przerwała bombardowanie bramki Petraszka. Na początku 2 tercji Toruń przez 70 sekund zagra w podwójnej przewadze, bo karę otrzymał Gula.
20 min- Po raz drugi na ławce kar Jeżek.
18 min- Beznadziejnie gra dziś Cracovia. Wiele strat we własnej tercji. Inna sprawa, że lód nie jest najlepszej jakości. Przeszkadza on w płynnej grze.
16 min- Próbowali Gula i Tiala, ale Svensson na posterunku.
16 min- GOOL 0:1! Kalinowski strzelił z bulika po lodzie, krążek odbił Petraszek, ale przy dobitce Bondaruka był bez najmniejszych szans!
15 min- Kotłuje się pod krakowską bramką. Petraszek ratuje gospodarzy. Będzie kolejna kara. Tym razem Szaur!
13 min- Toruń w przewadze, bo faulował Brynkus.
12 min- Rozklepali defensywę gospodarzy goście...ale Fieofanow nie trafił do pustej bramki!
10 min- Spięcie pomiędzy Jeżkiem i Kozłowem. Obaj odesłani na ławkę kar.
10 min- Strzał Dudasza spod niebieskiej, krążek przeszył Svenssona i Rożkow wybił go z linii bramkowej!
10 min- Nemec po lodzie, ale Svensson bez problemów odbił krążek. Zbyt lekkie uderzene.
8 min- Piękna akcja braci Kalinowski, ale Michał źle trafił w krążek i wciąż nie ma bramki przy Siedleckiego.
7 min- Kolejne uwolnienie. Tym razem po stronie gości.
5 min- Szarpany początek spotkania. Dużo przerw w grze i niedokładności.
3 min- Ogromny błąd Szaura i Saloranta był sam przed krakowskim bramkarzem...górą Petraszek!
3 min- Świetna okazja dla gospodarzy, ale w ostatnim momencie strzał zablokował Kozłow.
2 min- Kąśliwe uderzenie Franka...barkiem odbił gumę Svensson.
1 min- Toruń z akcją 2 na 1, Kalinowski położył obrońcę, ale nie zdołał pokonać Petraszka!
1 min- Gramy! Pierwszy krążek dla przyjezdnych!

Przed meczem odbyło się oficjalne pożegnanie wieloletniego defensora Pasów, Bartosza Dąbkowskiego.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html