2:1 Jegor Rożkow #43 ( Ville Saloranta #36, Adrian Jaworski #11 ) +/-
04:03 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
09:24 2 min. Krzysztof Dudkiewicz #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:50 2 min. Aleksiej Trandin #87 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:26 2 min. Lauris Rancevs #93 Przeszkadzanie
42:27 2 min. Gleb Bondaruk #12 Opóźnianie gry
49:58 2 min. Andriej Czwanczikow #75 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:17 2 min. Jegor Fieofanow #84 Uderzanie kijem
59:51 2 min. Luka Kalan #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
60. min - Kara dla Kalana 9 sekund do końca.
60. min - 26 sekund do końca meczu. Toruń bez bramkarza.
60. min - Czas dla Unii.
60. min - Sierguszkin! Ależ miał fantastyczną okazję. Nie ma gola! Kalinowski! Też nie trafia do siatki. Ruszona oświęcimska bramka.
59. min - Kara dla Fieofanowa. Faulował szarżującego Sherbatova i pozbawił swój zespół możliwości wycofania bramkarza.
58. min - Bardzo ładna akcja Unii. Garszyn z nadgarstka. Broni Svensson.
58. min - Gusevas ze slotu. Świetnie Saunders.
57. min - Jaworski z niebieskiej! Obok bramki.
56. min - Bondaruk! Nie ma gola.
55. min - Ofiarnie bronią się gospodarze. Torunianie wściekle atakują.
54. min - Saloranta! Bardzo dobrze interweniuje Saunders.
53. min - Torunianie coraz agresywniejsi. Nie ma się co im dziwić, mają coraz mniej czasu.
52. min - Glenn na bulik do Luży! Uderzenie bez przyjęcia. Svensson zdołał się przemieścić.
51. min - Sierguszkin! Popędził do wybitego krążka, oddał strzał, ale Saunders dobrze broni.
50. min - Kara dla Czwanczikowa.
49. min - Svensson złapał krążek, wypuścił go, a następnie zamroził. Unia domaga się kary za opóźnianie gry. Są do tego przesłanki.
48. min - Przygodzki do Sherbatova. Ten uderzył ze slotu, ale Svensson zdołał zamrozić krążek.
48. min - Saunders wybija na uwolnienie.
47. min - Koblar zgubił krycie, uderzył z nadgarstka, ale niecelnie.
46. min - Oświęcimianie mogą odetchnąć z ulgą. Muszą lepiej bronić.
45. min - Sherbatov zderzył się z Trandinem. Kontra torunian i Sierguszkin wypalił z nadgarstka. Poprzeczka ratuje biało-niebieskich.
45. min - Glenn do rozpędzonego Przygodzkiego. Ten wjechał do tercji i uderzył Broni Svensson.
44. min - Unia w przewadze, ale na razie torunianie trzy razy wystrzelili gumę z własnej tercji.
43. min - Bondaruk wystrzelił gumę z własnej tercji w trybuny. Dwie minuty karne.
42. min - Aktywni są torunianie.
41. min - Torunianie grają wysokim pressingiem. Chcą zmusić biało-niebieskich do błędu.
41. min - Zaczynamy.

40. min - Unia nie wykorzystała przewagi.
39. min - Raitanenowi złamał się kij na niebieskiej. Ruszył z kontrą Kalinowski. Sytuacja sam na sam, ale nie ma gola! Guma otarła się chyba o poprzeczkę i wyszła poza taflę.
38. min - Kara dla Rancevsa. Łotysz protestuje, ale widać było jak przeszkodził Prusakowi.
37. min - Akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą.
36. min - Sherbatov do Oriechina, ten do Malickiego! Wychowanek Unii nieczysto trafił w krążek.
35. min - Ależ intensywne zmiany w wykonaniu obu ekip.
34. min - Saloranta! Dobre uderzenie z nadgarstka w krótki róg. Saunders odbija gumę.
34. min - Wrzutka Koblara. Svensson zdołał zamrozić krążek, praktycznie na linii bramkowej.
33. min - Piotrowicz zza bramki do Koblara! Słoweniec zablokowany.
32. min - Garszyn ofiarnie zablokował dwa uderzenia "Stalowych Pierników".
31. min - Bondaruk wjechał w tercję, uderzył, ale Saunders jest na posterunku.
31. min - Przygodzki! Uderzył z powietrza. Niewiele się pomylił.
29. min - Nacierają torunianie. Bramkarz Unii jest dziś w lepszej dyspozycji niż w dwóch ostatnich meczach.
28. min - Strzał i dobitka Michała Kalinowskiego! Saunders zdążył się przemieścić.
27. min - Trandin jest już na lodzie.
27. min - Kilkanaście cennych sekund ukradli Kalan z Koblarem.
26. min - Kocioł pod oświęcimską bramką. Sytuację wyjaśnia Raitanen. Mocno wybił gumę z własnej tercji.
25. min - Kara dla Trandina.
24. min - Kalan dobrze zagrał forecheckingiem. Wywalczył krążek, zagrał przed bramkę. Gdyby Koblar był lepiej ustawiony, to zapewne miałby wyśmienitą okazję.
23. min - Naprawdę nieźle ogląda się ten mecz. Sporo ataków ciałem, wymiany podań i strzały.
21. min - Podsiadło! Potężny strzał, ale niecelny.
21. min - Dołęga! Saunders efektownie łapie gumę do raka.

20. min - Trandin po trzykroć próbował wcisnąć gumę między słupek a lewy parkan Svenssona. Nie ma gola.
20. min - Jeszcze raz Raitanen! Toruński golkiper broni na raty.
19. min - Raitanen wrzucił krążek, Kowalówka próbował go przekierować. Svensson dobrze broni.
17. min - Mocny pressing torunian. Szukają wyrównującego gola.
16. min - GOOOL! 2:1! Odpowiedź torunian. Uderzenie Rożkowa i krążek znalazł się w okienku oświęcimskiej bramki.
15. min - GOOOL! 2:0! Sherbatov objechał bramkę, wystawił gumę do podłączającego się do akcji Glenna, który uderzył ze slotu.
15. min - Smirnow mocno wszedł ciałem w Trandina. Ucierpiał rosyjski środkowy.
14. min - Ależ dobrą pozycję miał Michał Kalinowski. Seria zwodów i strzał z bekhendu. Saunders zdążył złączyć parkany.
13. min - Garszyn! Przejął krążek, wypalił z nadgarstka. Broni Svensson.
12. min - Wybronili się oświęcimianie.
12. min - Jaakola! Jak mocno, tak niecelnie.
11. min - Torunianie rozgrywają przewagę, póki co nie oddali jeszcze kąśliwego strzału.
10. min - Kara dla Dudkiewicza.
10. min - Rożkow z pełnego zamachu. Broni Saunders.
9. min - Skład, który wpisali do protokołu torunianie, a ten, który występuje na lodzie to dwie różne bajki.
8. min - Nieźle ogląda się to spotkanie. Sporo walki.
7. min - Ładna kombinacyjna akcja Kalana i Kowalówki. Uderzenie tego drugiego zablokowane.
6. min - GOOOL! 1:0! Unia wykorzystuje okres gry w przewadze. Na listę strzelców wpisuje się Garszyn. Dobre dogranie Krzemienia.
6. min - Raitanen zabrał się z rywalem, oddał strzał, ale golkiper "Stalowych Pierników" broni.
6. min - Torunianie dwukrotnie wybili gumę z własnej tercji. Oddalają zagrożenie.
5. min - Przygodzki! Starał się zmieścić gumę między parkanami toruńskiego golkipera. Niepewna interwencja Szweda.
5. min - Błąd Trandina, Fieofanow oddał strzał, Saunders na posterunku.
5. min - Kara techniczna dla gości. Unia w przewadze.
4. min - Teraz dobra szansa torunian! Michał Kalinowski uderzył guma odbiła się od bandy za bramką i wróciła w pole bramkowe. Nikt nie zdołał dobić gumy do siatki.
3. min - Oriechin! Pierwsze kąśliwe uderzenie z nadgarstka. Broni Svensson.
2. min - Trzeszczą bandy. To dobry znak.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Saunders i Svensson.

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

#90 Clarke Saunders B 1 1.00 31 31 0 0 0 0 96.77 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#8 Krzysztof Dudkiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Siemion Garszyn LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Ryan Glenn LO 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#93 Luka Kalan ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Gregor Koblar PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Gleb Bondaruk PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#75 Andriej Czwanczikow ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0