08:25 2 min. Jegor Fieofanow #84 Atak łokciem
34:13 2 min. Adrian Jaworski #11 Atak kijem trzymanym oburącz
34:37 2 min. Marek Hovorka #25 Zahaczenie
41:18 2 min. Bartosz Skólmowski #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:26 2 min. Mateusz Bryk #69 Opóźnianie gry
47:10 2 min. Marek Hovorka #25 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:09 2 min. Māris Jass #3 Natarcie
56:15 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:01 2 min. Jegor Szkodienko #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
57 min- GOOL 2:3! Jass zaskoczył zasłoniętego Svenssona!
57 min- Kara za sześciu na lodzie dla Energi.
56 min- Teraz dobra zmiana przyjezdnych, utrzymywali się przy krążku, ale nie oddali strzału na bramkę.
54 min- Przechwyt Pasia, oddał strzał napastnik gości, ale prosto w Svenssona.
53 min- Z najbliższej odległości Kamil Kalinowski, parkanem, instynktownie obronił Nechvatal! Pachnie bramką dla Energi!
53 min- Rozpaczliwie bronią się goście,.
51 min- Wyszedł już z boksu kar Jass, ale trwało oblężenie bramki JKH. Nechvatal wyszedł z tego obronną ręką!
50 min- Goście już w czwórkę. Najbliżej bramki był Saloranta, ale Nechvatal czujny!
49 min- Kara dla Jassa i Toruń zagra w podwójnej przewadze!
48 min- Kontra Torunia, faulowany Sierguszkin przez Hovorkę, mimo to oddał dwa strzały, ale Nechvatal uratował JKH!
47 min- Świetny powrót Górnego który przerwał kontrę Energi, po swoim wcześniejszym błędzie.
46 min- Dołęga ostro potraktowany za bramką Nechvatala, gwizdek sędziów milczy.
44 min- Bryk ląduje na ławce kar za opóźnianie gry. Toruń w przewadze.
43 min- Paś długo zwlekał z oddaniem strzału, w końcu go oddał, ale prosto w bramkarza Energi.
43 min- Ekspediują krążek daleko od swojej bramki gospodarze.
42 min- Kara dla Skólmowskiego.
41 min- Gramy! Ostatnie 20 minut w Toruniu rozpoczęte.

Koniec II tercji. Strzały: 21 - 21.
40 min- GOOL 2:2! Krążek szczęśliwie trafił na kij Sawickiego, a ten strzałem pod pachą Svenssona, doprowadził do wyrównania.
38 min- Zamieszanie pod bramką Svenssona, Szwed nakrył krążek i wyjaśnił sytuację.
37 min- Oba zespoły już w pełnych składach.
37 min- Zaspała defensywa gości i Smirnow był przed wielką szansą, ale nie zdołał czysto trafić w krążek, by wpakować go do siatki.
35 min- Sierguszkin sam na sam! Faulowany przez Hovorkę i siły wyrównane.
35 min- Jaworski w boksie kar, szansa dla JKH na wyrównanie.
33 min- Krążek poza taflą, gospodarze domagają się kary dla obrońcy gości, ale sędziowie pokazują, że jeden z torunian trącił krążek po drodze.
32 min- Wysoki forecheckingiem grają oba zespoły. Zobaczymy na jak długo starczy sił.
30 min- Obudzili się po tej bramce gospodarze, bo początek tercji należał do JKH. Teraz przez dobrą minutę zamknięci w hokejowym zamku przyjezdni. Nechvatal mrozi krążek i daje oddech kolegom.
28 min- GOOL 2:1! Bondaruk wycofał na niebieską do wjeżdżającego do tercji Szkodienki, a ten uderzył z pełnego zamachu i zaskoczył Nechvatala!
27 min- Rac uderzył zza obrońcy, odbił krążek Svensson.
26 min- Piękna akcja gości, Phillips wyłożył krążek Kostkowi "do pustaka", ale ten został zablokowany przez obrońcę w ostatnim momencie.
25 min- Fatalny błąd Jaworskego i Wałęga był sam na sam ze Svenssonem...górą toruński bramkarz!
24 min- Kamil Kalinowski w indywidualnej akcji, celował w okienko, ale chybił. Po chwili poprawiał Bondaruk, ale prosto w Nechvatala.
24 min- Gimiński podłączył się do ataku, oddał strzał, który odbił Svensson.
23 min- Saloranta próbował podać zza bramki do Gusevasa, ale Nechvatal czujny i zamroził krążek.
21 min- Czwórkowa kontra torunian, nie oddali oni nawet strzału.
21 min- Rozpoczęła się druga tercja.

Koniec I tercji. Bardzo dobre tempo tego spotkania, dużo strzałów i wiele walki.
20 min- Saloranta do Olkinuory, jednak ten zamiast uderzyć bez przyjęcia, przyjmował krążek i go stracił.
18 min- Szansa Sołtysa, broni Svensson. W odpowiedzi mocne uderzenie Smirnowa, minimalnie nad bramką.
17 min- GOOL 1:1! Hovorka autorem wyrównującej bramki! Słowak na raty pokonał Svenssona, bowiem pierwszą próbę zablokował Smirnow. Akcję gości zainicjowała fatalna strata Rożkowa
14 min- Rancevs do Sierguszkina, gdyby ten przyjął krążek to byłby sam na sam z Nechvatalem.
14 min- Kasperlik sam na sam! Świetnie do raka złapał krążek Svensson!
13 min- Głośne "Jeszcze jeden..." na Tor-Torze.
13 min- GOOL 1:0! Jaworski kropnął spod niebieskiej i krążek wpadł w samo okienko bramki Nechvatala!
12 min- Svensson uruchomił Jaakolę na skrzydle, ten wypalił z nadgarstka. Krążek przeleciał minimalnie obok słupka.
11 min- Poza tą jedną sytuacją, beznadziejna przewaga gości. Nie potrafili oni założyć zamka.
10 min- Fenomenalna obrona Svenssona po strzale z najbliższej odległości! Próbował Urbanowicz.
9 min- Kara dla Fieofanowa. Szansa przez JKH.
7 min- Dwie próby Olkinuory, raz odbił "gumę" Nechvatal, za drugim razem Fin uderzył niecelnie.
6 min- Ależ groźna konta JKH! Paś tylko dołożył łopatkę kija do krążka podanego przez partnera i instynktownie odbił krążek Svensson!
4 min- Lepszy początek gospodarzy. Po stronie przyjezdnych sporo niedokładności.
3 min- Znów groźnie pod bramką Nechvatala. Tym razem uderzał Rożkow, sporo szczęścia po stronie gości!
2 min- Ładna akcja gospodarzy, strzelał Saloranta...Nechvatal uratował przyjezdnych.
2 min- Kontra JKH 2 na 1! Sawicki dostał podanie od Raca, ale strzelił nad bramką!
1 min- Bondaruk zjechał do środka i pociągnął z nadgarstka. Dobrze broni Nechvatal.
1 min- Gramy! Pierwszy krążek dla Torunia.

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ
#12 Gleb Bondaruk LS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#75 Andriej Czwanczikow ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Dienis Sierguszkin PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Bartosz Skólmowski PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Artiom Smirnow LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0