1:0 Tomasz Kozłowski #18 ( Łukasz Rutkowski #9, Magnuss Jākobsons #65 ) +/-
1:1 Mateusz Bepierszcz #11 ( Petr Chaloupka #24, Michal Vachovec #69 ) +/-
(+) Bepierszcz #11, Chaloupka #24, Guzik #10, Švec #62, Vachovec #69
(-) Kozłowski #18, Piotrowski #91, Syrojeżkin #13
(+2) 5/3 28:26
1:2 Alexander Pettersson #17 ( Bartłomiej Neupauer #9, Alan Łyszczarczyk #13 ) +/-
44:28 2 min. Andriej Ankudinow #78 Podcięcie
45:39 2 min. Robert Mrugała #77 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
50:06 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
53:22 2 min. Alexander Pettersson #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:28 2 min. Mateusz Bepierszcz #11 Wysoko uniesiony kij
56:28 2 min. Dominik Nahunko #57 Spowodowanie upadku przeciwnika
59 min- GOOL 3:5! Bepierszcz sam na sam i kompletuje hat tricka!
57 min- Tym razem Nahunko powędrował na dwie minuty.
56 min- Wyszedł z kary Szwed, a zmieni go Bepierszcz, który otrzymał 2 minuty za wysoki kij.
54 min- Kolejna kara! Pettersson idzie na ławkę kar.
54 min- Bizub! Obronił uderzenie Kozłowskiego. W odpowiedzi Pettersson, ale zbyt koronkowo chcieli to rozegrać goście.
53 min- Szvec wyszedł z boksu kar i popędził z akcją, oddał strzał, który przeszedł przez parkany Czernika, ale na jego szczęście asekurował go jeden z obrońców i wybił gumę daleko od bramki!
52 min- Niepewne interwencje Bizuba, ale wyszedł z tego obronną ręką.
51 min- Bizub nakrył krążek, ale uderzył go w rękawicę Blanik i mała przepychanka. Obyło się bez wykluczeń.
51 min- Komplikują sobie życie goście. Kara techniczna za sześciu na lodzie.
50 min- Kąśliwie Szvec, minimalnie obok. Po chwili Vachovec! Czernik skrócił kąt i szczęśliwie obronił to uderzenie.
49 min- GOOL 3:4! Gajor wrzucił na bramkę, krążek był gdzieś w gąszczu nóg i najprzytomniej zachował się Guzik, który zaskoczył zasłoniętego Czernika!
48 min- Udało się przyjezdnym przetrwać osłabienie.
47 min- Miał dobrą okazję Nikiforow, ale źle trafił w krążek i Bizub zdążył z interwencją.
47 min- Ankudinow wrócił na lód.
46 min- Znów kara. Tym razem Mrugała i gospodarze w podwójnej przewadze!
45 min- Kolejna dyskusyjna kara. Sędzia Kryś wyrasta na pierwszoplanowego bohatera spotkania.
44 min- Oba zespoły w pełnych składach.
44 min- Naróg próbował umieścić krążek pod poprzeczką. Bizub ładnie wyłapał gumę.
42 min- Sędziowie się nam rozochocili i kolejne dwie kary! Tym razem dla Podhala i Zagłębie w przewadze 4 na 3!
42 min- Podwójny błąd przy wznowieniu Baszyrowa i zawodnik Zagłębia otrzymał karę za opóźnianie gry.
42 min- GOOL 2:3! Nie udało się przyjezdnym wykorzystać czterech minut w przewadze, ale tuż po zakończeniu kary rozklepali defensywę i Bepierszcz tylko dołożył łopatkę kija, skierowując "gumę" do siatki.
41 min- Zagłębie w pełnym składzie.

39 min- Wisi w powietrzu ta bramka dla gości, ale brakuje kropki nad "i".
37 min- Podhale przez ponad minutę grało 6/5, bo sygnalizowana była kara dla Jakobsonsa. Łotysz ukarany karą podwójną!
36 min- Znów gorąco pod bramką Czernika po akcji Łyszczarczyka. Wciąż remis.
35 min- Łyszczarczyk objechał bramkę i chciał wcisnąć krążek "od zakrystii"! Czernik zdołał się przesunąć, ale guma trafiła prosto na kij Neupauera, ale ten z bekhendu nie trafił do siatki nad leżącym bramkarzem Zagłębia!
32 min- GOOL 2:2! Zagłębie przejęło krążek w tercji neutralnej, pognał z nim Baszyrow, który oddał strzał, krążek najpierw odbił się od słupka, a następnie od pleców jednego z obrońców Podhala i wpadł do siatki!
32 min- Nahunko z bekhendu, ale Bizub tym razem nie popełnił błędu.
30 min- GOOL 1:2! Niesamowity zwrot akcji, jeszcze minutę temu Zagłębie prowadziło, a już teraz to goście na prowadzeniu! Neupauer wyłuskał krążek pod bandą i dograł do Peterssona, a ten długo się nie zastanawiał, tylko "huknął" z klepy i Czernik bez szans!
29 min- Neupauer prosto w poprzeczkę! Powinno być już 1:2!
29 min- GOOL 1:1! Świetnie rozegrali zamek Podhale. Dwa razy próbowali tego samego schematu, za pierwszym razem nie wyszło, ale powtórka już była udana i Bepierszcz wpakował krążek do siatki!
28 min- Szarotki przez 96 sekund zagrają w podwójnej przewadze!
27 min- Chcieli rozklepać obronę Zagłębia goście, ale Guzik nie zdołał oddać strzału po dograniu Ankudinowa.
26 min- Przyjezdni mocno pracowali w tercji ataku, ale bezmyślna wrzutka Wsóła i gra zamrożona.
25 min- Podhale w pełnym składzie.
25 min- Świetną okazję miał Smal, ale Bizub desperacką interwencją odbił krążek.
23 min- Szansa przed gospodarzami, bo na ławce kar Mrugała.
21 min- Zaczęła się druga tercja.

20 min- Mrugała zdecydował się na strzał z niebieskiej, zablokował go Nikiforow i pomknął sam na sam z Bizubem, Rosjanin się jednak pomylił, a powinno być 2:0!
17 min- Gospodarze poczuli krew i trochę śmielej atakują.
15 min- GOOL 1:0! Kozłowski przejechał pól lodowiska, wjechał do tercji i strzelił z klepy, czym zaskoczył Bizuba!
14 min- Nikiforow wyłożył zza bramki do Nahunki...ten minimalnie się pomylił, a był kompletnie niepilnowany.
13 min- Czernik! Świetna interwencja po strzale Bepierszcza. To powinno być 0:1!
12 min- Niepewna interwencja Bizuba po strzale Kulasa. Bramkarz Podhala wyszedł z tego jednak obronną ręką.
9 min- Ankudinow wjechał do tercji i pociągnął z nadgarstka. Czernik dobrze dysponowany.
7 min- Utrzymuje się optyczna przewaga gości, ale dobrze bronią się gospodarze. Podhale trochę bez pomysłu na zaskoczenie sosnowieckiej defensywy.
5 min- Kaszczak uderzył z pełnego zamachu. Pewna interwencja Bizuba.
3 min- Napór Podhala. Strzelali Wsół i Gajor. Czernik wyszedł z tego obronną ręką.
2 min- Od razu rzucili się do ataków przyjezdni. Chcą jak najszybciej otworzyć wynik.
1 min- Gramy! Krążek rzucony na lód.

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

#15 Michał Naróg LO 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Jewgienij Nikiforow LS 0 1 0 1 1 -1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Kacper Opiłka PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Mariusz Piotrowski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Łukasz Rutkowski ŚR 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Kamil Sikora LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Igor Smal PS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Michaił Syrojeżkin PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 1 1 0 1 -2 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Alexander Pettersson PS 1 0 0 0 1 -2 6 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0