10:01 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:47 2 min. Filip Komorski #5 Rzucenie na bandę
13:47 10 min. Filip Komorski #5 Kara za niesportowe zachowanie 10min
20:46 2 min. Kamil Sikora #19 Wysoko uniesiony kij
23:18 2 min. Andrej Dubinin #8 Rzucenie na bandę
23:18 10 min. Andrej Dubinin #8 Kara za niesportowe zachowanie 10min
38:25 2 min. Michael Cichy #78 Przeszkadzanie
53:39 2 min. Jason Seed #27 Wysoko uniesiony kij
Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Koniec II tercji
39. min - Mroczkowski nic nie robił sobie z liczebnego osłabienia, śmiało wjechał w tercję rywala, ale jego strzał okazał się być nieskuteczny.
39. min - Wykluczenie dla gości.
38. min - GOOOL! 1:7! Bokserski nokaut! Krążek w bramce po pięknej akcji umieszcza Filip Komorski!
38. min - GOOOL! 1:6! Gruźla potężnie huknął z pierwszego krążka i notuje drugie trafienie w tym meczu!
35. min - Mocny strzał Kozłowskiego, Murray paruje do boku.
35. min - Kolejny zryw Witeckiego, nie zdołał jednak umieścić krążka w bramce.
34. min - Tyszanie spokojnie kontrolują przebieg meczu.
32. min - Zmiana w bramce Zagłębia Sosnowiec. Na lodzie zameldował się Michał Czernik.
32. min - Uaktywnili się właśnie hokeiści Zagłębia. Na posterunku Murray.
31. min - Okres dominacji GKS-u Tychy. Gospodarze nie mają zbyt dużo do powiedzenia.
29. min - GOOOL! 1:5! Dupuy z ostrego kąta zmieścił krążek tuż przy krótkim słupku Portera! Błąd bramkarza Zagłębia.
28. min - Dynamiczny wjazd Szczechury, ale strzał nieskuteczny.
27. min - Witecki zerwał się obronie, ale Porter nie dał się pokonać.
26. min - GOOOL! 1:4! Ładny, mierzony strzał Pociechy spod niebieskiej podwyższa prowadzenie gości!
26. min - Sosnowiec w komplecie na tafli.
25. min - Cichy bliski szczęścia!
25. min - Mocny strzał Seeda mija nieznacznie bramkę.
24. min - Dobry strzał Cichego. Porter zbija krążek barkiem.
24. min - Zagłębie w tarapatach. Dubinin spędzi teraz na ławce najbliższe 10 minut, bowiem rzucił Rzeszutkę na bandę.
22. min - GOOOL! 1:3! Tyszanie ładnie operowali krążkiem w tej przewadze, w końcu Jeziorski precyzyjnym strzałem wpisał się na listę strzelców!
21. min - Szybkie wykluczenie dla Sikory. Zaatakował rywala zbyt wysoko uniesionym kijem.
21. min - Krążek rzucony na lód, pierwsze wznowienie w drugiej tercji padło łupem Zagłębia.

20. min - Zagłębie w końcówce rozpaczliwie szukało okazji do wyrównania, strzelając z niemalże każdej pozycji, ale nic z tego.
19. min - GOOOL! 1:2! Porter nie zdołał zatrzymać krążka, ten zmierzał nieuchronnie w stronę linii bramkowej, a po drodze dobił go jeszcze Szczechura!
18. min - Dubinin! Sprawił Murrayowi sporo problemów.
17. min - Murray z trudem broni po uderzeniu Bombardiera.
17. min - Wrzutka Opiłki ląduje w raku Murraya.
16. min - Tyszanie już w pełnym zestawieniu.
14. min - Komorski odpocznie sobie teraz dłużej na ławce kar. Rzucił na bandę Dubinina i został ukarany karą za niesportowe zachowanie. Dwie minuty odsiaduje Gruźla.
13. min - GOOOL! 1:1! Gruźla dobija krążek do pustej bramki po strzale Witeckiego!
13. min - Kozłowski już na lodzie. Najaktywniejszy w tej przewadze był Bartłomiej Pociecha, ale obijał tylko krążkiem bandy za bramką Zagłębia.
12. min - Wrzutka Pociechy, broni amerykański bramkarz.
12. min - Cichy oddaje słaby strzał, zmierzający wprost w centrum bramki Portera.
11. min - Pierwsza kara w meczu. Komorski został podcięty przez Kozłowskiego.
10. min - Potężne uderzenie Pociechy zostało zablokowane. Dupuy również nie znalazł sposobu na zdobycie bramki.
9. min - Sikora popędził z krążkiem na tyską bramkę, ale zostaje powstrzymany przez Havlika.
8. min - W odpowiedzi tyszanie wyprowadzają groźny kontratak. Niecelnie Pociecha.
8. min - Dwójkowa akcja Zagłębia. Nikiforow zdecydował się na indywidualne wykończenie, ale trafia wprost w bramkarza.
6. min - Tyszanie nieumiejętnie wyprowadzają krążek, który ląduje poza taflą.
4. min - GOOOL! 1:0! Baszyrow po podaniu Nikiforowa pięknie pociągnął z nadgarstka w róg bramki i nie dał szans Murrayowi!
3. min - Rutkowski z dystansu, nie ma zagrożenia.
2. min - Tyszanie mają problem z zawiązaniem akcji, jest uwolnienie.
1. min - Rozpoczynamy starcie na sosnowieckim Stadionie Zimowym!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ
#27 Szymon Luszniak LO 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Jewgienij Nikiforow LS 2 3 2 1 5 4 0 0 0 0 2 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Ladislav Havlík LO 0 3 0 3 3 2 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Patryk Kogut LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 1 0 0 0 1 1 12 2 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Michał Kotlorz PO 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Jan Krzyżek PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha PO 1 1 0 1 2 3 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 2 2 0 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Jason Seed LO 0 2 1 1 2 0 2 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura LS 1 1 0 1 2 -1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0