20:33 2 min. Marek Hovorka #25 Uderzanie kijem
20:33 10 min. Marek Hovorka #25 Kara za niesportowe zachowanie 10min
24:22 2 min. Andrzej Stojek #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
26:31 2 min. Tomasz Kulas #89 Uderzanie kijem
26:31 2 min. Martin Kasperlík #82 Uderzanie kijem
28:06 2 min. Marcin Horzelski #59 Przeszkadzanie
30:43 2 min. Andrzej Stojek #7 Trzymanie przeciwnika
41:53 2 min. Tomasz Kulas #89 Uderzanie kijem
43:53 2 min. Kamil Wałęga #21 Wysoko uniesiony kij
53:47 2 min. Radosław Nalewajka #22 Przeszkadzanie
53:47 2 min. Tomasz Kozłowski #18 Przeszkadzanie
Koniec III tercji. Strzały: 7-7.
58. min - Khoperia w doskonałej pozycji strzeleckiej! Krążek trafia jednak w siatkę po zewnętrznej stronie bramki.
56. min - GOOOL! 4:2! Sosnowiczanie nabrali wiatru w żagle! Tym razem przez jastrzębską defensywę przedarł się Nikiforow, który umieścił krążek między parkanami Marka.
55. min - GOOOL! 4:1! Świetna kontra Zagłębia zwieńczona przez Bernackiego. Marek zdążył jeszcze sięgnąć krążka, ale nie uchroniło to JKH przed stratą gola.
55. min - Kolejne obustronne wykluczenie. Tym razem ukarani Nalewajka oraz Kozłowski.
54. min - Ponownie Hovorka, tym razem krążek przelatuje wysoko nad bramką.
53. min - Kąśliwy strzał Hovorki minimalnie niecelny.
53. min - Kasperlik zagrywa krążek do Raca, ten go strącił, ale nie uda ło mu się go odpowiednio nakierować.
52. min - Sikora miał okazję na zawiązanie dwójkowej akcji z Bombardierem, został jednak powstrzymany.
49. min - Znikome zagrożenie z obydwu stron. Defensorzy stawiają twarde warunki.
47. min - Horzelski oddał mocny strzał, wprost w bramkarza, który intuicyjnie obronił.
46. min - Sosnowiczanie starają się rozciągnąć pole gry, gospodarze pewnie bronią to osłabienie.
44. min - Odwracają się teraz role na lodzie. Kulas opuszcza ławkę kar, a w drugą stronę powędrował Kamil Wałęga, który zagrał zbyt wysoko uniesionym kijem.
43. min - Baszyrow popędził sam na sam, Marek nie stracił jednak zimnej krwi.
42. min - Kara dla Tomasza Kulasa. Sędziowie dopatrzyli się uderzania kijem.
42. min - Smal uderza z klepy, a Marek odbija krążek przed siebie.
41. min - Przed nami finałowa odsłona spotkania. Tylko jakiś kataklizm mógły odebrać dziś JKH trzy punkty.

Koniec II tercji. Strzały 16-7.
40. min - W końcówce szczęścia szukał jeszcze Kozłowski, lecz nie zdobywa gola. W odpowiedzi kontra JKH, również nieskuteczna.
39. min - Rac zgrywał do Sawickiego, a ten sięnął w ciężkiej pozycji krążka, nie był ot jednak celny strzał.
39. min - Wróbel w dobrej okazji uderzył tuż obok bramki.
38. min - GOOOL! 4:0! Hovorka przymierzył po profesorsku, krążek musnął jeszcze słupek i mamy kolejne trafienie dla JKH!
37. min - Sikora zerwał się obronie, ale zostaje skutecznie powstrzymany przez defensywę JKH.
37. min - Phillips mógł skompletować hat-tricka, nie opanował jednak krążka przed niemalże pustą bramką.
36. min - GOOOL! 3:0! Phillips po raz drugi! Uderzył technicznie z nadgarstka, krążek odbił się jeszcze od słupka i przekroczył linię bramkową.
35. min - Składna akcja drugiej formacji JKH. Pod bramką Sosnowca było jednak zbyt gęsto, by zagrozić z tak bliskiej odległości.
33. min - Kasperlik w indywidualnej akcji nie znalazł sposobu na Czernika, w międzyczasie Stojek opuścił ławkę kar, ale zaprzepaścił szansę na kontrę.
32. min - Mocny strzał Sawickiego trafia wprost w maskę Czernika, a krążek opuszcza taflę. Bramkarz Zagłębia nie odczuł jednak zbytnio tego uderzenia.
32. min - Dwójkowa akcja Baszyrowa i Dubinina, ale Marek świetnie spisał się na linii bramkowej.
31. min - Rac zagrywa do Jarosza, a ten trafia wprost w bramkarza. Pod bandą został nieprzepisowo potraktowany przez Stojka, czym wywalczył przewagę.
31. min - Gospodarze już w komplecie.
30. min - Gniewek z backhandu próbował zaskoczyć bramkarza, skuteczna interwencja Marka.
29. min - Kasperlik uderzył z ostrego kąta, sparował Czernik.
29. min - Na lód wracają Kasperlik i Kulas.
29. min - Horzelski przekroczył przepisy powstrzymując rywala za własną bramką. Przez blisko pół minuty gra będzie toczyła się 4 na 3 z przewagą gości.
27. min - Obustronna kara dla Kasperlika i Kulasa. Napastnicy obłożyli się kijami i sędziowie natychmiast zareagowali.
27. min - Trio Rac-Kasperlik-Phillips szybko rozegrało krążek przed bramką. Strzał Kanadyjczyka wprost w bramkarza.
26. min - Dobry strzał Phillipsa, ale broni Czernik!
25. min - Stojek ostro potraktował Michałowskiego, który zaliczył efektowny upadek. Wykluczenie dla gracza Zagłębia.
25. min - GOOOL! 2:0! Phillips otrzymał świetne podanie od Nalewajki i nie pozostało mu nic innego niż tylko umieścić krążek w bramce!
24. min - Phillips przymierzył z dystansu, Wałęga strącił krążek, ale nie ma bramki.
23. min - Dwuminutowa przewaga gości dobiegła końca.
22. min - Dobry strzał Nikiforowa, ale czujny Marek.
21. min - Hovorka zdzielił kijem Gniewka, który mocno ucierpiał. Słowacki napastnik żywiołowo protestował, a sędziowie zganili go dziesięciominutową karą za niesporotwe zachowanie. Na ławce zasiada również Patryk Pelaczyk.
21. min - GOOOL! 1:0! I nie musieliśmy na nie długo czekać! Roman Rac zwiódł w pole przed bramką Michała Czernika i z backhandu umieścił krążek w pustej bramce!
21. min - Rozpoczynamy drugą odsłonę z nadzieją, że wreszcie obejrzymy bramki!

Koniec I tercji. Strzały: 10-4.
20. min - Pierwsza tercja dobiega końca, nikłe zagrożenie z obydwu stron.
19. min - W odpowiedzi jastrzębianie. Kombinacyjna akcja Raca i Górnego nie daje jednak bramkowego efektu.
18. min - Luszniak podłączył się do ataku i oddał kąśliwy strzał, który nieznacznie minął poprzeczkę.
17. min - Obydwie drużyny grają już w pełnym zestawieniu.
17. min - Kasperlik popędził samotnie i zdecydował się na strzał z dalszej odległości, nie trafił jednak w bramkę.
16. min - Więcej miejsca na lodzie nie przenosi się na wyższe tempo. Gra wciąż jest szarpana.
15. min - Sędziowie po uspokojeniu niżej wspomnianej dwójki nie zdążyli jeszcze rzucić krążka na taflę, a już doszło do awantury między Hovorką a Domogałą. Tym razem sędziowie postanowili wyciągnąć konsekwencje i przyznali obustronne wykluczenie. Gramy 4 na 4.
15. min - Rac po lodzie, ale zostaje zablokowany przez Syrojeżkina, z udziałem którego doszło do małej scysji. W obronie młodszego kolegi stanął Tomasz Kulas.
14. min - Strzał Horzelskiego, ale ponownie niecelnie przymierzył.
13. min - Wałęga próbował strzałem z nadgarstka, nie dało to jednak efektu.
13. min - Czernik z problemami mrozi sunący po lodzie krążek.
12. min - Spore zamieszanie pod bramką Marka, gospodarze wychodzą z opresji.
12. min - Dominik Jarosz w indywidualnym najeździe nie znalazł sposobu na Czernika.
11. min - Pelaczyk utrzymał się przy krążku pod bandą, świetnie zwiódł obrońcę, ale zagranie do Michałowskiego było niecelne.
10. min - A teraz Horzelski! Krążek szybuje daleko od bramki.
10. min - Jass mocnym strzałem wprost w parkany Czernika.
8. min - Bryk spod niebieskiej! Nie ma jednak gola - na hali rozlega się jedynie brzęk słupka.
7. min - Strzał Blanika zostaje zablokowany i opuszcza taflę.
7. min - Dwójkowa akcja Pasia i Wałęgi. Pierwszy z nich nie sięgnął jednak krążka.
6. min - Hovorka zagrywał z ostrego kąta przed bramkę. Czernik wyjaśnił sytuację.
4. min - Sosnowiczanie zamknięci we własnej tercji nie potrafią wyjść z opresji. JKH nie oddaje jednak groźnych strzałów.
3. min - Rac po lodzie. Pewnie broni Czernik.
3. min - Gniewek opuścił ławkę kar.
2. min - Rac indywidualnie. Górą Czernik.
2. min - Groźna kontra gości! Marek obronił strzał Kulasa, a dobitka Smala okazała się nieskuteczna!
1. min - Phillips przedarł się przez szyki obronne Zagłębia, został jednak zahaczony przez Gniewka. Okazja dla gości w dwuminutowej przewadze.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie na Jastorze.
#27 Szymon Luszniak LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Jewgienij Nikiforow LS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Kacper Opiłka PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Cody Porter B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#80 Oskar Rzekanowski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Kamil Sikora PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Igor Smal PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Andrzej Stojek ŚR 0 0 0 0 0 0 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Michaił Syrojeżkin LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0