03:07 2 min. Gregor Koblar #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:07 2 min. Jauhienij Kamienieu #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:34 2 min. Szymon Dobosz #86 Uderzanie kijem
25:19 2 min. Patrik Luža #24 Przeszkadzanie
29:50 2 min. Bogusław Rąpała #23 Trzymanie przeciwnika
31:28 2 min. Hubert Demkowicz #38 Zahaczenie
34:29 25 min. Siemion Garszyn #96 Kopnięcie
37:55 2 min. Patrik Luža #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:05 2 min. Łukasz Krzemień #44 Trzymanie przeciwnika
60. min - Da Costa szukał miejsca w krótkim rogu sanockiej bramki. Speszny dobrze broni.
59. min - Kalan z niebieskiej, gumę przekierował Kowalówka. Speszny rozciągnął się jak długi i odbił krążek
57. min - Oświęcimianie grają w pełnym składzie. Pewnym krokiem zmierzają do zwycięstwa.
56. min - Unia kradnie cenne sekundy.
55. min - Kara dla Krzemienia.
53. min - GOOOL! 4:0! Genialne dogranie Oriechina do Trandina. Rosyjski środkowy wymanewrował Spesznego
52. min - Czas zaczyna pracować na korzyść oświęcimian.
51. min - Sherbatov! Szuka swojej bramki w tym meczu, ale oddawane przez niego uderzenia nie mają odpowiedniej jakości.
49. min - Koblar ładnie zabrał się krążkiem, złożył się do uderzenia. Speszny złapał gumę do raka.
48. min - Filipek! Saunders nie miał problemów z obroną jego strzału.
46. min - Viikila z nadgarstka. Oświęcimski golkiper zdążył złączyć parkany.
45. min - Słabo zamontowane są bramki. Saunders poruszył ją, potem nałożył, gramy dalej.
44. min - Glenn do Kalana, ale Słoweniec nieczysto trafił w krążek.
43. min - Kontra sanoczan! Viikila zamiast dograć do Bukowskiego, zdecydował się na strzał. Dobrze w destrukcji
42. min - W miejsce Garszyna trener Kevin Constantine ustawił Malickiego.
42. min - Jeśli goście chcą jeszcze coś w tym meczu osiągnąć, muszą zaryzykować i rzucić się do ataku.
41. min - Zaczynamy ostatnia odsłonę.

40. min - Obronili się oświęcimianie.
40. min - Jeszcze raz świetnie Saunders.
40. min - Prusak, który odsiadywał wykluczenie Garszyna jest już na lodzie.
40. min - Rąpała! Jeszcze raz świetnie Saunders.
39. min - Saunders rzucił się na krążek, jak Reksio na szynkę. Świetna interwencja Kanadyjczyka.
39. min - Bardzo ofiarnie bronią się oświęcimianie.
38. min - Kara dla Luży. Sanoczanie przez 94 sekundy w przewadze 5 na 3.
38. min - Przerwa w grze. Ruszona oświęcimska bramka.
37. min - Malicki przerwał akcję, dograł do Sherbatova, ale Izraelczyk trafił wprost w bramkarza.
36. min - Ofiarnie bronią się gospodarze.
35. min - Starcie Garszyna z Witanem. Rosjanin odesłany do szatni z karą meczu.
34. min - Krzemień! Dobrze znalazł się przed bramką, szukał miejsca między parkanem a słupkiem bramki. Nie ma gola.
34. min - Goście obronili osłabiebie.
34. min - Kowalówka sprzed obrońcy. Sanocki bramkarz dobrze broni!
33. min - Unia wypieszcza każde podanie. Zbyt wolno grają w przewadze.
32. min - Da Costa potężnie, Speszny odbija,a Sherbatov nie trafia do odsłoniętej bramki. Guma odbiła się bodaj od słupka.
32. min - Unia przez 22 sekundy w przewadze 5 na 3.
32. min - Trandin faulowany przez Demkowicza. Ręka sędziego w górze.
30. min - Kara dla Rąpały. Unia zagra w przewadze.
30. min - GOOOL! 3:0! Luża uderzeniem z niebieskiej zaskoczył sanockiego golkipera, który był zasłaniany przez Garszyna i Oriechina
29. min - Glenn uderzył z lewego bulika! Słupek ratuje Spesznego!
28. min - Unia obroniła osłabienie. Luża jest już na lodzie.
27. min - Zatko urwał się z kontrą, jednak jego uderzenie nie znalazło drogi do siatki.
27. min - Bukowski z bekhendu! Broni Saunders. Viikila nie zdążył z dobitką.
26. min - Kara dla Luży za przeszkadzanie.
25. min - W odpowiedzi Viikila! Broni Saunders.
25. min - Oreichin! Ładnie mierzył, minimalnie niecelny strzał.
23. min - GOOOL! 2:0! Kalan wypalił z bulika w samo okienko. Unia wykorzystuje okres gry w przewadze.
22. min - Nieporozumienie między Przygodzkim a Glennem.
22. min - Za wolno chodzi krążek w przewadze.
22. min - Da Costa faulowany. Unia ponownie w przewadze.
21. min - Koblar dojechał do odbitego krążka. Chciał przestrzelić Spesznego, ale ten dobrze się ustawił.

20. min - Przygodzki do Trandina! Ten miał przed sobą Spesznego i chciał uderzyć w krótki róg. Bramkarz sanoczan na posterunku.
20. min - Gramy w pełnych składach.
19. min - Luża! Potężnie, ale również niecelnie.
18. min - Nieporozumienie między Przygodzkim a Glennem i guma wychodzi poza niebieską. Unia musi jeszcze raz konstruować akcję.
18. min - Unia w przewadze, ale nie ma kąśliwego strzału.
17. min - Kamienieu odesłany na ławkę kar. Szansa dla Unii, by podwyższyć prowadzenie.
17. min - Da Costa! Potężnie huknął z niebieskiej. Broni Speszny. Ręka sędziego w górze, będzie kara.
16. min - Bukowski w sytuacji sam na sam z Saundersem. Napastnik gości fatalnie przestrzelił
16. min - GOOOL! 1:0! Wrzutka Bezuszki! Dobitka Krzemienia i mamy pierwszego gola
15. min - Przygodzki ładnie zgubił krycie. Uderzył, broni Speszny!
14. min - Dużo walki pod bandami.
13. min - Niezłe tempo, mało przerw.
12. min - Glenn z niebieskiej, gumą trafiony Da Costa.
11. min - W grze Unii widać nowe schematy taktyczne. Biało-niebiescy zmienili forechecking, inaczej wyprowadzają krążek.
10. min - Olearczyk z niebiskiej, przekierowanie Strzyżowskiego! Wydawało się, że będziemy mieli gola. Saunders zdołał wystawić parkan!
9. min - Twardo grają oba zespoły. Bandy trzeszczą.
8. min - Dobrą, energetyczna, zmianę dał czwarty atak oświęcimian.
8. min - Bezuszka uderzył z niebieskiej, Speszny odbił gumę do boku.
7. min - Niezłe spotkanie oglądamy w Oświęcimiu.
6. min - Koblar! Sprytne uderzenie Słoweńca, ale sanocki golkiper jest na posterunku.
6. min - Da Costa uruchomił Oriechina. Ten wjechał do tercji i uderzył z nadgarstka. Dobrze broni Speszny.
6. min - Unia przetrzymała osłabienie.
5. min - Strzyżowski uderzył sprzed obrońcy! Oświęcimski bramkarz jest na posterunku.
4. min - Dobra okazja Sihvonena, ale Saunders dobrze odbił krążek. Poprawka Witana, ale niecelna.
4. min - Kara dla Koblara. Sanoczanie zagrają w przewadze.
2. min - Teraz akcja sanoczan, dobry refleks Saundersa! Uderzali Skokan i Witan.
1. min - Kowalówka! Uderzył z pełnego zamachu, ale niecelnie,
1. min - Zaczynamy! W bramkach Saunders i Speszny.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!