10:35 2 min. Dawid Musioł #34 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:35 2 min. Dawid Musioł #34 Trzymanie przeciwnika
13:34 2 min. Taylor Doherty #4 Atak kijem trzymanym oburącz
15:52 2 min. Michaił Szabanow #44 Uderzanie kijem
19:05 2 min. Jegor Rożkow #43 Zahaczenie
19:53 2 min. Dmitrij Kozłow #57 Opóźnianie gry
23:35 2 min. Michal Gutwald #19 Przeszkadzanie
24:23 2 min. Jegor Szkodienko #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:01 2 min. Taylor Doherty #4 Zahaczenie
51:08 2 min. Dawid Musioł #34 Atak łokciem
54:19 2 min. Jiří Gula #89 Opóźnianie gry
Cały czas TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Koniec III tercji. Strzały: 11-16.
60. min - Krakowianie spokojnie, na utrzymanie krążka.
59. min - Między słupkami Torunia stanął Mateusz Studziński.
56. min - GOOOL! 4:2! "Pasy" ukłuły w osłabieniu! Brynkus odnalazł się pod bramką po świetnym podaniu Widmara i nie pozostawił złudzeń Svenssonowi!
56. min - Dobra sytuacja Osipowa, ten ponad bramką.
55. min - Gula powędrował na ławkę kar po wybiciu krążka poza taflę.
54. min - Torunianie nie wykorzystali znakomitej okazji w grze w podwójnej przewadze.
53. min - Potężny strzał Jaworskiego. Kowalówka podbił krążek parkanem i złapał go do raka.
53. min - Doherty opuścił ławkę kar.
52. min - Kolejna kara dla Cracovii! Dawid Musioł nieprzepisowo zaatakował przeciwnika łokciem. Blisko minuta gry 5 na 3. Rudolf Rohacek bierze czas.
51. min - Doherty podciął Kamila Kalinowskiego i został odesłany na ławkę kar.
50. min - Strzał Jaworskiego sprawił Kowalówce niemały kłopot. Bramkarz Cracovii mrozi z problemami.
48. min - GOOOL! 3:2! Debiutancka bramka Ferrary! Dobija on krążek do niemalże pustej bramki. Sędziowie analizowali jeszcze, czy krakowianie nie przeszkadzali Svenssonowi przy skutecznej interwencji, ale ostatecznie uznają bramkę.
47. min - Podsiadło ucierpiał po starciu z Dohertym. Przerwa w grze.
47. min - Goście założyli zamek. Krakowianie ratują się wybiciem krążka na uwolnienie.
45. min - Znakomita okazja przed "Stalowymi Piernikami"! Podsiadło mógł dobić krążek do pustej bramki, ale został zablokowany. Fieofanow przymierzył z dystansu, ale również bez efektu bramkowego.
45. min - Tiala odnalazł sobie dobrą pozycję, ale uderzył wprost w bramkarza.
44. min - Ferrara po lodzie, Svensson broni parkanami.
43. min - Czwanczikow strzałem z klepy tuż obok słupka.
42. min - Obydwie ekipy ostrożnie weszły w trzecią odsłonę meczu.
41. min - Przed nami finałowa tercja spotkania. Wynik pozostaje sprawą otwartą.

Koniec II tercji. Strzały: 16-4.
40. min - Nejezchleb popędził sam na sam, wymanewrował bramkarza, jednak zabrakło mu miejsca, by wykończyć akcję. Objechał więc bramkę, ale jego podanie okazało się być niecelne.
39. min - Szabanow wysoko ponad bramką.
38. min - Csamango wyprowadził obronę w pole i z backhandu próbował pokonać Svenssona. Nic z tego.
37. min - Brynkus zerwał się obronie, ale jego strzał był zbyt słaby, by pokonać Svenssona.
36. min - Nejezchleb z ostrego kąta! Krążek minął bramkę.
35. min - Nejezchleb oddaje błyskawiczny strzał po wygranym wznowieniu.
34. min - GOOOL! 2:2! Dawid Musioł świetnie odnalazł się pod bramką i wykorzystał świetne podanie z backhandu wykonane przez Widmara!
33. min - Tiala przymierzył z dobrej pozycji, ale krążek wylatuje poza bandy.
31. min - Smirnow po lodzie. Kowalówka paruje parkanem, a krążek opuszcza taflę.
30. min - Krakowianie próbowali poszukać szybkiej akcji mocnym wystrzeleniem krążka. Kończy się to uwolnieniem.
29. min - Akcje przenoszą się teraz do tercji "Pasów."
28. min - Zakotłowało się pod bramką Kowalówki. Gospodarze oddalają zagrożenie.
27. min - Sierguszkin groźne zagrywał przed bramkę. Krążek jednak nie znalazł adresata.
26. min - Gutwald powraca do gry. "Pasy" grają teraz z przewagą jednego zawodnika.
25. min - Gwizdek sędziów - siły na lodzie wyrównują się. Faulował Rożkow.
25. min - Saloranta ostro potraktował Musioła. Gra toczy się dalej.
24. min - Torunianie wreszcie w pełnym zestawieniu. Odwraca się teraz sytuacja na lodzie. Na ławkę kar zjechał już Michal Gutwald.
23. min - Svensson obronił kąśliwy strzał Kapicy.
23. min - Smirnow opuszcza ławkę kar, gra toczy się 5 na 4.
22. min - Dudas! Trafia w słupek.
21. min - Krakowianie rozpoczynają drugą tercję z minutą liczebnej przewagi dwóch zawodników.

Koniec I tercji. Strzały: 9-12.
20. min - I jeszcze jedna kara! Nieprzepisowo krążek wybił Kozłow.
20. min - Kolejna kara dla torunian. Smirnow otrzymał wykluczenie. Gospodarze zagrają do końca tercji 5 na 3.
20. min - Mocny strzał Guli, krążek wyłapany przez Svenssona.
20. min - Komplikuje się sytuacja gości. Na ławce kar zasiadł teraz Rożkow.
19. min - Strącenie przed bramką Kowalówki. Zabrzęczał tylko słupek!
18. min - Goście skutecznie wybronili osłabienie.
18. min - Strzał Dudasa sprzed niebieskiej, zasłonięty Svensson mrozi krążek.
17. min - Bez zagrożenia w pierwszej minucie przewagi.
16. min - Szabanow wybił kij Brynkusowi. Kara nałożona na Rosjanina.
16. min - Krakowianie już w pełnym zestawieniu.
15. min - Groźny strzał Fieofanowa. Kowalówka na posterunku.
14. min - GOOOL! 1:2! Jaworski huknął sprzed bulika i nie dał szans Kowalówce!
14. min - "Pasy" zagrają w trójkę przez ponad minutę. Doherty odesłany na ławkę kar.
12. min - Gospodarze udanie neutralizują ataki rywali.
11. min - Musioł faulował rozpędzonego rywala. W jednej akcji defensor popełnił dwa przewinienia, przez co Cracovia przez 4 minuty będzie musiała sobie radzić bez jednego zawodnika.
11. min - Franek oddaje rozpaczliwy strzał, spokojnie obronił Svensson.
10. min - Csamango ładnym obrotem w okolicach linii niebieskiej zwiódł obronę i oddał strzał; nieskutecznie.
9. min - GOOOL! 1:1! Kontra wyprowadzona przez Bondaruka zostaje zwieńczona przez Czwanczikowa.
9. min - Czeski bramkarz nie będzie już w stanie kontynuować tego spotkania. Na lodzie melduje się Robert Kowalówka.
9. min - Petrasek ucierpiał podczas próby obrony strzału. Leży teraz na lodzie, niezbędna jest interwencja medyczna.
7. min - Csamango dostał dobre podanie od Ferrary i strzałem po lodzie nie znalazł sposobu na bramkarza. Próbował raz jeszcze, ale ponownie górą Svensson.
6. min - Zamieszanie pod bramką Cracovii. Czujny Petrasek.
5. min - Chwilę po wznowieniu ze środka Nejezchleb postraszył Svenssona groźnym strzałem.
5. min - GOOOL! 1:0! Damian Kapica z bliskiej odległości sfinalizował trójkową akcję gospodarzy!
4. min - Widmar już na lodzie. Zaprzepaszczona szansa "Stalowych Pierników".
3. min - "Pasy" dobrze bronią się w czwórkę. Torunianie mają problem z oddaniem strzału.
2. min - Pierwsze wykluczenie w meczu. Widmar podciął rywala.
1. min - Rozpoczynamy starcie przy Siedleckiego! Pierwsze wznowienie padło łupem gości.