2:4 Dienis Sierguszkin #8 ( Jegor Fieofanow #84, Artiom Osipow #92 ) +/-
(-) Elo #96, Kamienieu #6, Piippo #95, Sihvonen #13, Strzyżowski #80, Viikilä #47
04:06 2 min. Siergiej Kuzniecow #78 Atak kijem trzymanym oburącz
04:38 2 min. Adrian Jaworski #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:05 2 min. Tomasz Skokan #2 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
34:08 2 min. Ville Saloranta #36 Przeszkadzanie
49:02 2 min. Adrian Jaworski #11 Natarcie
56:44 2 min. Eetu Elo #96 Spowodowanie upadku przeciwnika
- 60 min. - Skokan wepchany na Studzińskiego, przerwa w grze. Do końca 31 sekund.
- 59 min. - Torunianie szanują krążek.
- 58 min. - Uderzenie w kask, odbija Spesny.
- 57 min. - Karę w ataku łapie Elo i goście mają szansę na czwartego gola.
- 55 min. - Finowie próbują stworzyć akcję za bramką Studzińskiego ale dobrze w obronie torunianie.
- 54 min. - Rożkow wjechał pod bramkę po błędzie Biłasa, ale Spesny mrozi gumę.
- 51 min. - Witan pod bramkę, ale akcji nie zamyka Filipek.
- 50 min. - Potężny strzał Bukowskiego z pierwszego krążka z okolicy bulika ląduje nad bramką.
- 49 min. - Bielec faulowany przez Jaworskiego, w przewadze gospodarze.
- 47 min. - Sihvonen do Elo, ale ten na przeciw bramkarza strzela prosto w niego.
- 46 min. - GOL! 2-3! Zasłonięty Spesny przepuszcza strzał Podsiadły, guma wturlała się mu pod parkanem i przekroczył linię bramkową!
- 45 min. - Błąd i strata Biłasa ale Gustevas w idealnej sytuacji przestrzelił!
- 43 min. - Toruń przycisnął strzał Fieofanowa broni Spesny!
- 42 min. - GOL! 2-2! Witan przejechał pół lodowiska i huknął pod poprzeczkę!
- 42 min. - Po rykoszecie Dołęga z dwóch metrów, odbija Spesny.
- 42 min. - GOL! 1-2! Indywidualna akcja Sihvonena od połowy lodowiska! Minął obrońce i wepchnął gumę przy słupku!

- Koniec II tercji
- 39 min. - Podanie przed bramkę ale nieczysto w krążek trafia Bondaruk.
- 37 min. - GOL! 0-2! Fatalna postawa pierwszej piątki gospodarzy, którzy rozstąpili się przed Bondarukiem a ten z pustego korytarza uderzył przy słupku!
- 36 min. - Bondaruk w kontrze 2 na 1, ale nie podawał tylko uderzył nad bramką.
- 35 min. - Bardzo słaba, ciężka gra w przewadze gospodarzy - bez składnej akcji.
- 34 min. - Ręka sędziego wędruje w górę, sygnalizowana kara dla gości. Sanoczanie w hokejowym zamku. Uderzał Strzyżowski ale nie trafił w bramkę.
- 33 min. - Uderzenie z bulika łapie Spesny.
- 32 min. - Witan wycofał do Biłasa, jego strzał przechodzi obok słupka.
- 31 min. - Torunianie atakują coraz częściej.
- 30 min. - Broni Spesny strzał z niebieskiej.
- 29 min. - GOL! 0-1! Saloranta dopada do odbitego przez Spesnego gumę i uderza pod poprzeczkę!
- 29 min. - Sihvonen z bliska, prosto w bramkarza.
- 29 min. - Viikila wrzucił spod bandy, mrozi gumę Studziński.
- 28 min. - Spod bandy Adrian Jaworski, łapie Spesny.
- 28 min. - Z klepy z bulika uderzył Bondaruk - łapie pewnie do raka Spesny.
- 27 min. - Uderzenie Sierguszkina z bulika, łapie Spesny.
- 26 min. - Błąd Skokana przy wyprowadzaniu krążka, wybił gumę w trybuny i goście w przewadze.
- 25 min. - Czwanczikow zboku próbował zaskoczyć Spesnego, temu uciekł krążek ale na raty go zamroził.
- 24 min. - Skólmowski z niebieskiej, mrozi gumę Spesny.
- 22 min. - Filipek sam na sam i nie trafił w bramkę!
- 22 min. - Świetna sytuacja Dołęgi, uderza prosto w Spesnego.
- 21 min. - Szybka akcja sanoczan i Elo próbował wymanewrować bramkarza, ale ten nie dał się oszukać. Zaraz druga próba i nie udało się skutecznie uderzyć pomiędzy parkanami.
- 21 min. - Z bliska świetnie broni Spesny strzał Fieofanowa!

- Koniec I tercji. Strzały: 14-15.
- 20 min. - Groźnie uderzył Saloranta, gumę sparował Spesny - i wybija obrońca gumę sprzed bramki.
- 19 min. - Filipek do Bukowskiego pod bramkę, ale ten pierwszy zagrał wysokim kijem i przerwa w grze.
- 18 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Spesnego, który nie zrozumiał się z obrońcami i blisko gola Fieofanow!
- 17 min. - Demkowicz pociągnął z niebieskiej z nadgarstka - instynktownie odbija barkiem Studziński.
- 15 min. - Uderzenia Szabanowa i Kuzniecowa obok bramki.
- 14 min. - Fieofanow z ostrego kąta, odbija Spesny. Strata gospodarzy ponownie rosyjski napastnik i ponownie mrozi Spesny.
- 13 min. - Rożkow próbował podać pod bramkę, ale Spesny przechwytuje gumę.
- 11 min. - Osipow pod bramkę a tam Sierguszkin z bliska nie potrafił pokonać Spesnego, który odbija gumę parkanem.
- 10 min. - Akcja Filipka i Bukowskiego pod bramką Studzińskiego, zamieszanie pod bramką ale nikt nie skierował gumy do siatki.
- 9 min. - Elo do Sihvonena, ale ten próbował przymierzyć w okno - uderzył ponad bramką.
- 8 min. - Smirnow z niebieskiej, zbyt lekko - odbija Spesny.
- 7 min. - Sanoczanie bez wigoru w przewadze, za dużo podać bez dokładnego strzału na bramkę.
- 6 min. - Strzały Bielca, Wilusza i Strzyżowskiego odbija Studziński.
- 5 min. - Sanoczanie przez 1:27 zagrają 5 na 3, na ławce kar Adrian Jaworski.
- 4 min. - Uderzenie Sihvonena, zbyt lekko.
- 4 min. - Pierwsza kara w tym spotkaniu, Kuzniecow pod bramką zaatakował Sihvonena i ręka sędziego w górze.
- 4 min. - Strzał z niebieskiej, broni Studziński.
- 3 min. - Wilusz uderzył z trzech metrów, ale nieczysto trafił w krążek.
- 3 min. - Glazer z niebieskiej wrzucił gumę, ale zbyt lekko aby zaskoczyć Studzińskiego.
- 2 min. - Torunianie w tercji sanoczan, lecz bez groźnej akcji pod bramką Spesnego.
- 1 min. - Strzyżowski zza bulika ale uderzył nad bramką z nadgarstka.
- Trwa I tercja.

Przed meczem wypadł ze składu Kamil Kalinowski.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

#16 Maciej Witan ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Kacper Wojciechowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#45 Szymon Guranowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 2 2.00 32 32 0 0 0 0 93.75 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#12 Gleb Bondaruk LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#75 Andriej Czwanczikow ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0