08:22 2 min. Maciej Bielec #79 Zahaczenie
16:44 2 min. Roman Rác #89 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:01 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:25 2 min. Tymoteusz Glazer #67 Wysoko uniesiony kij
44:26 2 min. Hubert Demkowicz #38 Zahaczenie
52:07 2 min. Tomasz Skokan #2 Zahaczenie
56:34 2 min. Mateusz Wilusz #19 Przeszkadzanie
56:34 2 min. Bogusław Rąpała #23 Ostrość
56:34 2 min. Roman Rác #89 Ostrość
59:05 2 min. Eetu Elo #96 Uderzanie kijem
Koniec III tercji. Strzały: 16-8.
60. min - Kasperlik nieczysto przymierzył, łamiąc kij. Spesny ekwilibrystycznie wprowadza krążek do gry.
60. min - Jeszcze jedna kara dla STS-u. Tym razem Elo.
59. min - Wilusz opuścił ławkę kar.
59. min - Klimicek opieczętował poprzeczkę strzałem spod niebieskiej.
57. min - Sygnalizowana kara dla STS-u. Rac ostro potraktowany przez Rąpałę postanowił wyjaśnić z nim sobie pewne sprawy. Obydwaj zostali odesłani na ławkę kar, ponadto za wcześniejszy faul zasiada na niej Maciej Wilusz.
57. min - Phillips ze slotu, krążek mija nieznacznie spojenie bramki.
55. min - Sanok już w pełnym zestawieniu.
53. min - Skokan zahaczał rywala i został odesłany na ławkę kar.
52. min - Potężny strzał Hovorki, Spesny blokuje krążek parkanem.
51. min - Kasperlik obsłużony dobrym podaniem przez Raca, ale z najbliższej odległości nie trafia w bramkę.
50. min - Druga formacja JKH miała swoją szansę, zabrakło dokładności w rozegraniu krążka.
48. min - Groźny strzał Pasia, Spesny odbija kijem.
47. min - Przyjezdni już w pełnym składzie.
45. min - Paś huknął jak z armaty, "guma" odbija się jedynie od bandy. Gwizdek sędziego - dwuminutową karą napomniany Demkowicz.
44. min - Wałęga wymanewrował obronę i podał do Pasia, lecz ten nie opanował krążka.
44. min - Hovorka dograł w tempo do Phillipsa, ten jednak nie znalazł sobie dogodnej pozycji do oddania strzału.
42. min - Witan spod niebieskiej, pewnie odbija Marek.
41. min - Wrzutka Klimicka grzęźnie w parkanach Spesnego.
41. min - Ruszyła finałowa tercja. W bramce JKH zameldował się David Marek.

Koniec II tercji. Strzały: 22-7.
40. min - Spesny instynktownie poradził sobie z krążkiem przekierowanym przez Kasperlika, nie miał także problemów z próbą Sawickiego.
38. min - GOOOL! 6:2! Bryk uderzył po lodzie na dalszy słupek, po drodze krążek trącił jeszcze Sawicki, podwyższając prowadzenie.
38. min - Spesny błysnął podwójną interwencją, broniąc strzał Hovorki i dobitkę Klimicka.
37. min - Glazer dopuścił się przewinienia, co wychwycili arbitrzy. Dwie minuty za niebezpieczną grę wysokim kijem.
36. min - Bryk bez namysłu zaraz po wygranym wznowieniu, pewnie do raka łapie Spesny.
34. min - GOOOL! 5:2! Sołtys wykorzystał podanie Hovorki i z bliska nie dał szans Spesnemu.
33. min - JKH w pięciu na lodzie.
31. min - Sihvonen wprost w Nechvatala.
31. min - Sędziowie dopatrzyli się sześciu zawodników na lodzie ze strony JKH. Żywiołowe protesty ekipy Roberta Kalabera. Na ławkę udaje się Patryk Pelaczyk.
30. min - Nechvatal na raty odbija podskakujący krążek po mocnym strzale Kamienieua.
30. min - Kasperlik w swoim stylu urwał się obronie, strzał z bekhendu nie znalazł jednak drogi do siatki.
28. min - Paś bliski wpisania się na listę strzelców po strąceniu krążka przed bramką, niewiele zabrakło mu do szczęścia.
26. min - GOOOL! 4:2! Klimicek po raz drugi! Czeski defensor dobrze rozegrał krążek z Hovorką, a następnie umieścił krążek między parkanami Spesnego.
23. min - Jass przed szansą na rozegranie trójkowej akcji, ale jastrzębianie zdecydowanie przekombinowali.
22. min - Dobosz przymierzył po lodzie, pewnie broni Nechvatal.
22. min - GOOOL! 3:2! Jastrzębianie szybko obejmują prowadzenie. Kamil Wałęga technicznie zmieścił krążek w rogu sanockiej bramki.
21. min - GOOOL! 2:2! Górny wykorzystał świetnie dogranie przed bramką Spesnego i zapewnił wyrównanie JKH.
21. min - Druga tercja już się rozpoczęła. Rac wygrywa wznowienie.

Koniec I tercji. Strzały: 19-11.
20. min - Horzelski w ostatnich sekundach z nadgarstka próbował pokonać Spesnego, pewnie broni bramkarz Sanoka, a STS bezpiecznie dowozi prowadzenie do przerwy.
20. min - Eetu Elo mógł jeszcze znaleźć się w sytuacji sam na sam z Nechvatalem, ale nie sięgnął adresowanej do niego wrzutki.
19. min - GOOOL! 1:2! Eetu Elo huknął z okolic bulika, wieńcząc podwójną przewagę swojego zespołu!
18. min - Marek Hovorka po zablokowanym strzale znalazł się oko w oko ze Spesnym. Próbował z bekhendu pokonać czeskiego bramkarza, lecz nieskutecznie.
17. min - Rac włożył kij między łyżwy Eetu Elo, przewracając Fina. Decyzja sędziów mogła być tylko jedna. Sanoczanie przez półtorej minuty w podwójnej przewadze.
17. min - Pelaczyk ostro zaatakował rywala pod bandą. Odpocznie teraz przez 2 minuty na ławce kar.
16. min - Horzelski zmusił Spesnego do sparowania krążka. Końcówką kija trącił go jeszcze Dominik Paś, lecz znajdował się zbyt daleko, by zagrozić bramce.
15. min - Ostrzeliwany Patrik Spesny. Największe zagrożenie sprawiają Phillips i Hovorka.
15. min - Obydwie drużyny "w klinczu", w walce o krążek pod bandą. Padł on łupem jastrzębian, którzy wyprowadzili groźną kontrę. Strzał Bryka był jednak zbyt słaby.
14. min - Fizyczna gra w środkowych sektorach. Dawno nie byliśmy świadkami żadnego strzału.
12. min - Ciężar gry przenosi w tercję drużyny przyjezdnej, ale STS mądrze się broni.
11. min - Sevcenko z klepy uderzył po lodzie, Spesny nie dał się zaskoczyć.
10. min - GOOOL! 1:1! Hovorka huknął z bulika, krążek zatańczył w okolicach linii bramkowej, a tam najprzytomniej zachował się Jiri Klimicek.
9. min - Groźnie było po pierwszym wznowieniu w przewadze. Jastrzębianie znaleźli się o włos od wyrównania.
9. min - Bielec udał się na ławkę kar, po tym, jak sędziowie dopatrzyli się zahaczania.
9. min - Spesny mrozi krążek w podbramkowym zamieszaniu.
8. min - Wałęga wypalił bez zastanowienia po wygranym buliku, testując czujność bramkarza rywali.
8. min - Phillips przymierzył z nadgarstka. Spesny nie dał się zaskoczyć.
8. min - Rac po lodzie. Górą Spesny.
6. min - Twarda walka. Przyjezdni stawiają ciężkie warunki gospodarzom .
5. min - Jastrzębianie grają w pełnym zestawieniu.
3. min - Spesny stracił krążek za własną bramką na rzecz Kasperlika. Ten miał jednak zbyt mało miejsca, by zmieścić go między słupkami, a strzał Hovorki trafił wprost w golkipera.
3. min - Radosław Nalewajka zasiadł na ławce kar. Został napomniany za atak kijem trzymanym oburącz.
2. min - GOOOL! 0:1! Viikila wjechał w tercję gospodarzy i strzałem z nadgarstka nie dał najmniejszych szans Nechvatalowi! Krążek otarł się jeszcze o słupek.
1. min - Rozpoczynamy starcie na Jastorze! Pierwszy bulik padł łupem sanoczan.
#67 Tymoteusz Glazer LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Jauhienij Kamienieu LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0