04:47 2 min. Kostas Gusevas #24 Wysoko uniesiony kij
33:01 2 min. Kamil Wróbel #15 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:14 2 min. Radosław Nalewajka #22 Opóźnianie gry
37:32 2 min. Martin Kasperlík #82 Ostrość
49:38 2 min. Artiom Smirnow #22 Trzymanie przeciwnika
Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Koniec III tercji. Strzały: 4-16.
60. min - GOOOL! Phillips traci krążek, co skrzętnie wykorzystał Kamil Kalinowski, posyłając go do pustej bramki!
60. min - Bondaruk na pustą! Krążek musnął słupek!
58. min - Ruszona bramka Studzińskiego, niezbędna interwencja służb, które pomogły umocować ją w lodzie. Jastrzębianie rozpoczynają w sześciu.
58. min - David Marek już gotowy do zjechania do własnego boksu. Martin Kasperlik wkracza do gry.
58. min - Marek sprokurował groźną sytuację, podając niecelnie do Górnego, ale zrehabilitował się za ten błąd wybronieniem sytuacji 2 na 1.
56. min - Paś traci krążek we własnej tercji, ale jastrzębianie zdołali odebrać krążek.
52. min - Paś mógł zapewnić gola kontaktowego, ale równo z tym, gdy Smirnow opuszczał ławkę kar, ten nie trafił w krążek.
52. min - Wydawało się, że będzie kara za opóźnianie gry, ale jednak sędziowie kontynuują grę w bieżącej konfiguracji.
52. min - Jass! Studziński odbija.
51. min - Sevcenko huknął na krótszy słupek, Studziński zdążył dołożyć parkan.
50. min - Okazja na kontakt dla JKH. Smirnow na ławce kar.
49. min - Hovorka! Czujny Studziński.
48. min - Czas dla trenera Kalabera. Jastrzębianie nie odpuszczą w walce o wyrównanie.
45. min - Bondaruk! Dobra interwencja Marka.
41. min - GOOOL! Ależ otwarcie tercji! 6 sekund wystarczyło Martinowi Kasperlikowi, by odebrać krążek Szkodience i wpisać się na listę strzelców!
41. min - Przed nami finałowa odsłona tego spotkania. Między słupkami gości melduje się David Marek.

Koniec II tercji. Strzały: 15-8.
40. min - GOOOL! Kolejny gol gospodarzy w przewadze! Fieofanow dobija krązek po zagraniu Czwanczikowa i "Stalowe Pierniki" obejmują już trzybramkowe prowadzenie!
38. min - GOOOL! Doskonała okazja zostaje natychmiast zwieńczona! Kamil Kalinowski na raty pokonał bramkarza rywali.
38. min - Kasperlik sfaulował Jaworskiego. 45 sekund podwójnej przewagi torunian.
37. min - Fieofanow o włos od wpisania się na listę strzelców! Nie trafił czysto w krążek.
37. min - Sierguszkin! Wprost w Nechvatala.
37. min - Krążek po zagraniu Radosława Nalewajki opuścił pole gry. Napastnik gości odesłany na ławkę kar za opóźniane gry.
36. min - Wróbel powraca na lód.
35. min - Trójkowa kontra "Stalowych Pierników"! Nechvatal wygrywa pojedynek z Nechvatalem.
34. min - Sierguszkin huknął z dystansu, intuicyjna obrona Nechvatala.
34. min - Kamil Wróbel sfaulował jednego z rywali pod bandą. Torunianie przed szansą w przewadze.
33. min - Jastrzębianie tracą krążek we własnej tercji na rzecz Czwanczikowa, w ostatniej chwili zdołali jednak wyłuskać krążek.
32. min - Gleb Bondaruk ucierpiał w jednej z akcji. Toruński napastnik z bólem zjechał do boksu.
30. min - Kolejne groźne dogranie przed bramkę JKH. Obrońcy z Jastrzębia-Zdroju neutralizują tę akcję w ostatniej chwili.
29. min - Kalinowski niedokładnie do Bondaruka, zaprzepaszczona szansa.
28. min - Sierguszkin do Czwanczikowa, groźne podanie przecięte przez Horzelskiego.
26. min - Bondaruk ze slotu! Nechvatal błysnął refleksem, odbijając krążek poza lód.
25. min - Kasperlik w dwójkowej akcji z Hovorką, ale po niedokładnym zagraniu Słowaka krążek opuścił tercję.
23. min - Krążek przejęty przez Pasia, ten w tercji ofensywnej pozostawił go Sołtysowi, ale Studziński nie skapitulował.
22. min - Phillips wystawił krążek Hovorce, przyjezdnym do wyrównania zabrakło naprawdę niewiele.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję. Pierwszy bulik pada łupem Romana Raca.

Koniec I tercji. Strzały: 13-5.
20. min - Długie podanie do Osipowa w ostatnich sekundach tercji, ale defensorzy gości dobrze pokryli rywala.
20. min - Sevcenko przymierzył z klepy, krążek opuszcza taflę.
18. min - Napór torunian trwa. Przyjezdni zamknięci we własnej tercji.
17. min - Czwanczikow! Krążek trafił w poprzeczkę.
16. min - Strata Phillipsa przy wyprowadzaniu krążka, Fieofanow inicjuje akcję rollingiem.
15. min - Martin Kasperlik zerwał się obronie torunian. Nie znalazł jednak sposobu na bramkarza.

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ