03:04 2 min. Szymon Marzec #71 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:49 2 min. Filip Komorski #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:59 2 min. Jesperi Viikilä #47 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:27 2 min. Jesperi Viikilä #47 Uderzanie kijem
36:27 2 min. Jean Dupuy #39 Atak kijem trzymanym oburącz
43:43 2 min. Bogusław Rąpała #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:09 2 min. Jauhienij Kamienieu #6 Trzymanie przeciwnika
50:36 2 min. Mateusz Gościński #11 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:06 2 min. Alexander Szczechura #8 Atak kijem trzymanym oburącz
- Koniec Meczu. Pewne zwycięstwo tyszan 5-0.
- 59 min. - Novajovsky, łapie do raka Spesny
- 58 min. - Galant zza obrońcy, łapie Spesny.
- 55 min. - Sanoczanie walą głową w mur w przewadze.
- 54 min. - Faul w ataku Szczechury w przewadze po raz kolejny sanoczanie.
- 54 min. - Uderzenie Szczechury i Biro odbija Spesny.
- 53 min. - Oblężenie bramki tyszan, ale nie daje się pokonać przez Sihvonena, Piippo i Bukowskiego.
- 51 min. - Z niebieskiej Rąpała, odbija Murray parkanem
- 50 min. - Sanoczanie w przewadze na ławkę kar trafia Gościński.
- 49 min. - Dwukrotnie Elo, ale nie trafił w bramkę. Z niebieskiej Demkowicz i odbija Murray.
- 46 min. - Kontra Elo ale uderzył nad poprzeczką.
- 45 min. - Tyszanie biją głową w mur podczas tej przewagi, Spesny broni strzały Szczechury, Cichego i Seeda.
- 44 min. Świetnie broni z metra strzał Cichego już leżąc Spesny, będzie kara dla Kamienieu i gospodarze półtorej minut zagrają 5 na 3.
- 44 min. - Rąpała popycha na bandę Jeziorskiego i mamy karę dla gości.
- 43 min. - Z bliska Marzec, mrozi w parkanach Spesny.
- 42 min. - Dobre podanie do Filipka, który byłby sam na sam ale przerwał akcję obrońca gospodarzy.

- Koniec II tercji. Strzały: 26-7.
- 40 min. - Jeszcze Bukowski, znów Murray na posterunku.
- 39 min. - Akcja Witana, zjazd do lewej strony ale uderzenie odbija Murray.
- 38 min. Seed do Martina, ten na wprost bramki, łapie na raty Spesny
- 38 min. - Cichy do Szczechury, ten na przeciw bramki ale uderza obok słupka
- 36 min. - Uderzenie Rzeszutko ze środka na wysokości wznowień, nad bramką.
- 34 min. - Kółeczko Novajovskeygo, uderzył - ale łapie Spesny.
- 33 min. - Uderzenie Elo po wycofaniu przez Viikile, łapie Murray.
- 32 min. - GOL! 5-0! Cichy z trzech metrów odbija Spesny, krążek przy słupku zgarnął Mroczkowski i pakuje do bramki!
- 31 min. - Kontra sanoczan i Elo z bulika, spokojnie Murray.
- 30 min. - Kontra Dobosza, ale spokojnie lekki strzał łapie Murray.
- 29 min. - Dwa uderzenia tyszan spod niebieskiej, bez efektu.
- 27 min. - Zamieszanie pod bramką Murraya, próbował Viikila i Elo ale łapie krążek.
- 26 min. - Strzał Seeda odbija Spesny.
- 25 min. - Sam na sam Jeziorski, lepszy Spesny.
- 25 min. - GOL! 4-0! Uderzenie z niebieskiej Biro, odbija Spesny ale z bliska dobija Cichy.
- 25 min. - Podanie przed bramkę i z bliska Spesny odbija gumę parkanem uderzoną przez Biro
- 23 min. - Ginda z trzech metrów, odbija Murray.
- 21 min. - Uderzenie Sihvonena, mrozi Murray.

- Koniec I tercji. Strzały: 12-10.
- 20 min. - Świetna sytuacja Cichego ale z dwóch metrów nie trafił w bramkę. W swoim stylu przyklęknął i oddał strzał po podaniu zza bramki przez Szczechurę.
- 19 min. - Strzał z niebieskiej Biro, broni Spesny ale wcześniej gwizdek sędziego i spalony w polu bramkowym.
- 18 min. - Cichy do Szczechury - ten z pierwszego krążka z boku odbija Spesny poruszając przy tym bramkę.
- 17 min. - Komorski do Szczechury - odbija Spesny.
- 16 min. - Sanoczanie nie wykorzystali przewagi a zaraz karę łapie Viikila - w przewadze gospodarze po raz pierwszy w tym meczu.
- 15 min. - Strzały Wilusza i Olearczyka odbija Murray.
- 14 min. - Kara dla Komorskiego, sanoczanie w przewadze. Przy sygnalizowanej karze założyli zamek lecz blokowali strzały gości tyszanie.
- 13 min. - GOL! 3-0! Wrzutka gumy odbija się od bandy, Galant wycofuje do Gruźli a ten będąc na przeciw Spesnego go "przebija".
- 13 min. - Spesny ratuje zespół przed utratą gola, najpierw strzał Cichego odbija strzał sanocki golkiper a następnie wysuwa parkan po strzale Mroczkowskiego!
- 13 min. - GOL! 2-0! Sędzia po analizie wideo uznaje gola po indywidualnej akcji Patryka Wronki.
- 13 min. - Wronka na pełnej szybkości minął Demkowicza i faulowany wpadł w bramkę. Krążek w siatce. Sędzia sprawdza czy krążek przekroczył linię bramkową przed ruszeniem bramki.
- 12 min. - Marzec wjechał przed bramkę, ale zatrzymany przez Spesnego.
- 11 min. - Technicznie uderzył Martin na bramkę z niebieskiej, odbija Spesny.
- 10 min. - Demkowicz spod niebieskiej z pierwszego krążka, łapie do raka Murray.
- 10 min. - Wzdłuż bramki Elo do Viikila ale nie sięga krążka fiński napastnik.
- 9 min. - Podanie wzdłuż bramki ale mija się z krążkiem Dupuy.
- 8 min. - Z daleka Łyko, bez problemu Murray.
- 8 min. - Uderzenie Filipka i pewnie mrozi gumę Murray.
- 7 min. - Cichy niepilnowany na wprost bramki, ale jak muchę jego strzał z nadgarstka łapie Spesny.
- 6 min. - Mroczkowski próbował objechał bramkę, ale nie zdołał wsadzić gumy do siatki.
- 6 min. - GOL! 1-0! Fatalny błąd za bramką Kamienieu ze Spesnym. Bramkarz przejął przy bandzie wrzutkę i stanął jak wryty razem z Kamienieu. Gumę przejął spokojnie Dupuy i podał przed bramkę do Marca - ten bez problemu zdobywa gola!
- 5 min. - Cichy po wznowieniu do Biro a ten uderzył spod niebieskiej, spokojnie odbija Spesny do boku.
- 4 min. - Zamknięci tyszanie w swojej tercji, uderzenie spod niebieskiej, lot krążka zmieniał Sihvonen - odbija Murray.
- 3 min. - Kontra w osłabieniu tyszan, uderzał z bulika Jeziorski - łapie Spesny.
- 3 min. - Marzec siada na ławkę kar, w przewadze zagrają goście.
- 1 min. - Strzał Elo odbija Murray, w rewanżu najpierw Jeziorski a następnie Ciura - odbija Spesny.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ
#23 Kacper Gruźla LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Patryk Kogut PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Brycen Martin LO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 1 0 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#9 Christian Mroczkowski PS 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Peter Novajovský LO 0 1 1 0 1 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Jason Seed PO 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura LS 0 2 1 1 2 2 2 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Damian Ginda ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Jauhienij Kamienieu LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Łukasz Łyko LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Kamil Olearczyk LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Eemeli Piippo PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Bogusław Rąpała PO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Riku Sihvonen PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#2 Tomasz Skokan PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0