2:2 Artiom Smirnow #22 ( Kamil Kalinowski #10, Siergiej Kuzniecow #78 ) +/-
2:3 Gleb Bondaruk #12 ( Andriej Czwanczikow #75, Artiom Smirnow #22 ) +/-
28:42 2 min. Maciej Sulka #76 Zahaczenie
31:50 2 min. Dienis Sierguszkin #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:25 2 min. Kostas Gusevas #24 Przeszkadzanie
Koniec meczu. Strzały 19 do 22. Dziękujemy za uwagę.
62 min. - Gol dla KH Energi Toruń. Bondaruk długo symulował, że będzie podawał na drugą stronę, ale sam sfinalizował akcję. Energa Toruń wygrywa po dogrywce.
62 min. - Neupauer z Petterssonem dwójkowo rozegrali, strzał tego pierwszego broni bramkarz.
61 min. - Kubat do Vachovca, ten do Sveca, strzał Czecha, skrócił kąt Svensson i broni.
Dogrywka.
60 min. - Sierguszkin zrobił kocioł pod bramką gospodarzy, wcześniej Pettersson i Hiltunen szaleli pod bramką gości, były próby zakończenia meczu w regulaminowym czasie z obu stron, ale będziemy mieli dogrywkę.
59 min. - Bomba Sveca na pełnej prędkości, zwarł parkany golkiper gości.
58 min. - Osipow świetnie wypatrzył Kalinowskiego, zabrakło do precyzyjnego strzału niewiele.
57 min. - Dwa strzały Kubata w tej zmianie, Pettersson poprawiał.
56 min. - Bondaruk świetnie zagrał do Czwanczikowa, jeszcze strzał Fieofanowa z niebieskiej, broni Wiedźmin.
55 min. - Sierguszkin szukał się z Szabanowem, groźnie wyglądają akcje gości.
54 min. - Sierguszkin wyjeżdżał sam na sam, z ostrego kąta, przewrócił się, ale nie ma gwizdka.
53 min. - Świetna gra drugiej formacji gości, szybko w tercji Podhala.
52 min. - Jeszcze bomba Smirnowa, kijem nad pleksę Odrobny.
52 min. - Strzał Fieofanowa, wypluł Odrobny, próbował dobijać Szabanow, ale umiejętnie blokowany.
51 min. - Vachovec zza bramki do Sveca, blokowany Czech, jeszcze Bepierszcz, ponawiając akcję, próbował dogrywać do Sveca.
50 min. - Dynamiczne wejście Bondaruka ze strzałem po lodzie w długi róg, obok bramki.
49 min. - Słowakiewicz dogrywał do Worwy, minimalnie nie doszło.
48 min. - Gajor wjechał do tercji torunian i pociągnął z nadgarstka, łapie do raka bramkarz.
47 min. - Świetna trójkowa akcja ataku Svec Vachovec Bepierszcz.
47 min. - Gorąco pod bramką gości, jeszcze raz Słowakiewicz, mrozi gumę Svensson.
46 min. - Słowakiewicz strzelał zza obrońcy, nad bramką.
45 min. - Wsół dogrywał do środka, próbował to strącać Bochnak.
44 min. - Kalinowski przedzierał się środkiem, ale za blisko był Odrobnego i nie zdołał już go pokonać.
43 min. – Svec z Vachovcem szukali się przez całą przekątną tercji gości, groźnie było.
42 min. – Gol dla Energi. Smirnow wjechał do tercji i uderzył po lodzie, z pozoru niegroźny strzał ląduje w bramce Odrobnego. 2:2.
42 min. - Fabian Kapica na przebój ze strzałem.
41 min. - Strzał Kubata z niebieskiej nad poprzeczką.
Zaczynamy III tercję, 2 do 1 dla Podhala.
Koniec II tercji. Strzały 12 do 14. Przerwa.
40 min. - Osipow ostemplował słupek. Niewiele brakowało gościom by na przerwę schodzili z wynikiem remisowym.
39 min. – Słowakiewicz z Worwą ładnie zawalczyli o krążek w tercji gości, strzelał Gajor, ale obok bramki.
38 min. - Vachovec na kij Bepierszcza grał, nie ma gola.
37 min. - Goście rozbijają próby Podhala w przewadze, Bondaruk miał szansę sam na sam, ale nie wymanewrował Odrobnego.
36 min. – Svec skorzystał z szybkiego wyjścia w przewadze i uderzył natychmiast, mrozi krążek Svensson.
36 min. - Kara dla Gusevasa za przeszkadzanie.
35 min. – Wsół zgubił krążek we własnej tercji i goście zagościli tam dłużej. Strzał Smirnowa zablokowany.
34 min. - Gol dla Podhala! Bryniczka, najpierw aktywnie rozegrał z Petterssonem, a później zmienił tor lotu krążka po strzale Kubata z niebieskiej. Podhale 2 Toruń 1.
33 min. – Teraz Podhale w przewadze, Sierguszkin odpoczywa na ławce kar.
32 min. – Wsół z Hiltunenem 2 na 1 ładnie wymieniali krążek, strzał Wsóła po lodzie nie znajduje drogi do bramki.
31 min. – Vachovec bez kija, Podhale w 4, strzał Osipowa, pewnie Odrobny.
30 min. – Skutecznie Szarotki rozbijają ataki gości.
29 min. – Będzie pierwsze wykluczenie w tym meczu. Sulka odpocznie za zahaczanie.
28 min. - Gol dla Podhala, Svec poszukał Vachovca przed bramką, na raty, drugim razem mijając zwodem Vachovec doprowadza do wyrównania. 1:1.
28 min. - Pettersson z Bryniczką ładnie rozegrali, Szwed szukał jeszcze Kapicy przed bramką.
27 min. - Fieofanow strzelał ze środka, wcześniej Szkodienko miał szansę.
26 min. - Dołęga wrzucił do tercji Podhala, ustawili się jego partnerzy.
25 min. - Osipow Kalinowski i Bondaruk ładnie rozegrali akcję w tercji Podhala, jeszcze poprawka obrońcy z niebieskiej, broni bramkarz Szarotek.
24 min. - Bryniczka dobrze dogrywał na skrzydło do Kapicy, ale młody napastnik Podhala osaczony przez zawodników gości.
23 min. - Bryniczka próbował wepchnąć krążek do bramki od zakrystii.
22 min. - Smirnow z bliska przestrzelił, nad bramką.
21 min. - Podhale rzuciło się do ataków, ale to Kalinowski jako pierwszy zagroził bramce i to po drugiej stronie lodu.
Zaczynamy II tercję.
I to im się udaje. Koniec I tercji. Nieco lepsi goście i wynik to odzwierciedla. Strzały 5 do 6. Przerwa.
20 min. - Goście chcą dowieźć prowadzenie do przerwy.
19 min. - Svec z prawej flanki tuż nad lodem, parkanem broni Svensson.
18 min. - Svec wywalczył krążek w tercji gości, ale osamotniony.
17 min. - W końcu jakiś strzał na bramkę Svenssona, Guzik sprawdził dyspozycję bramkarza gości.
17 min. - Bondaruk uderzył znienacka, ale Wiedźmin na posterunku.
16 min. - Toruń wysoko pressuje gospodarzy. Szybsi są goście.
15 min. - Piękne prostopadłe podanie Chaloupki do Vachovca, ale napastnik Podhala wzięty w kleszcze przez obrońców.
14 min. - Wrzutka Smirnowa, nie wypuszcza Odrobny, okres lepszej gry torunian, w tercji obronnej Szarotek toczy się gra.
13 min. – Bomba Sulki tuż po wznowieniu, ale nie dociera do bramki gości.
12 min. - Gol dla KH Toruń. Piękna dwójkowa akcja, podanie do pustaka i Czwanczikow umieszcza krążek w siatce. 1:0 dla gości.
10 min. - Strzał Fieofanowa spod niebieskiej pewnie odbijaczką Odrobny.
9 min. - Sierguszkin uderzał po podaniu Kuzniecowa, ładna akcja 3 na 2 gości.
8 min. - Strzał Vachovca paruje do boku Svensson.
7 min. - Czwanczikow szukał Sierguszkina, ten drugi utykając zjeżdża wolno z lodu.
6 min. - Wrzutka Gajora na bramkę minęła lewy słupek.
5 min. - Hiltunen próbował dogrywać do Petterssona, mogła być dobra akcja 2 na 1.
4 min. - Zagranie lobem na dojście do Bondaruka, ale połapali się nowotarżanie.
3 min. - Bochnak nie doszedł do zagrania od partnera na prawym skrzydle.
2 min. - Osipow ładnie wprowadził krążek do tercji Podhala, ale zbyt długo woził.
1 min. - Vachovec dostał podanie od Sveca, ale na backhand i strzał nie miał odpowiedniej siły.
W bramce Energi Svensson, w bramce Podhala Odrobny. Zaczynamy.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tauron Podhale podejmuje KH Energę Toruń.
Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

#31 Ihar Brykun B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 3 2.88 23 23 0 0 0 0 86.96 62:34 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Alexander Pettersson LS 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0