17:44 2 min. Clarke Saunders #90 Celowe przesunięcie bramki
27:03 2 min. Maciej Witan #16 Wysoko uniesiony kij
30:20 2 min. Ryan Glenn #47 Uderzanie kijem
34:34 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
34:47 2 min. Victor Bartley #64 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:42 2 min. Victor Bartley #64 Spóźniony atak ciałem
43:00 2 min. Jauhienij Kamienieu #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:59 2 min. Peter Bezuška #4 Uderzanie kijem
54:16 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
- Koniec Meczu. Zasłużone zwycięstwo gości 1-3.
- 60 min. - Podanie wzdłuż bramki, ale skaczący krążek i Elo się tylko zamachnął.
- 60 min. - Uderzenie Kamienieu, łapie Saunders.
- 60 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Saundera, blisko zdobycia gola Elo.
- 60 min. - Walka o krążek, mamy uwolnienie. Wznowienie w tercji Unii - do końca 41 sekund.
- 59 min. - Sanoczanie bez bramkarza, próbują zdobyć kontaktowego gola.
- 59 min. - Do końca 1:27 i o czas poprosił Marek Ziętara, trener gospodarzy.
- 59 min. - Bielec z metra nie zdołał trafić do odsłoniętej części bramki.
- 58 min. - Z metra Trandin, ale łapie gumę Spesny.
- 57 min. - GOL! 1-3! Filipek objechał pół lodowiska i zagrał przed bramkę, tam uderzył po lodzie Witan i guma wpadła pomiędzy parkany Saundersa.
- 56 min. - Oblężenie bramki Spesnego, ale sanoczanie ofiarnie się wybronili.
- 55 min. - Brule próbował z bulika ale po rykoszecie nad bramką.
- 54 min. - Ewidentnie sześciu na lodzie w ekipie gospodarzy, kara.
- 53 min. - Bukowski dostał dobre podanie ale nie trafił w bramkę. Próbował też Sihvonen ale niecelnie.
- 52 min. - Uderzenie z nadgarstka Strzyżowskiego, odbija Saunders.
- 51 min. - Kara dla Bezuski, w przewadze sanoczanie.
- 50 min. - Da Costa objechał bramkę i tylko trzonek kija Spesnego uratował go przed utratą gola!
- 49 min. - Pretnar z niebieskiej, po rykoszecie obok bramki.
- 48 min. - Z niebieskiej huknął Zatko, gumę odbił przed siebie Spesny a dobitka z bliska Sherbatova zatrzymana przez czeskiego golkipera.
- 47 min. - GOL! 0-3! Trandin wypuścił na wolną przestrzeń Koblara a ten z bliska wpakował idealnie gumę pomiędzy parkanami Spesnego.
- 47 min. - Unia spokojnie rozgrywa krążek.
- 44 min. - Spesny łapie gumę po strzale Glenna.
- 44 min. - Tandin w dobrej okazji, ale przestrzelił.
- 44 min. - Uderzenie spod niebieskiej Brule, odbija Spesny a zawodnik gości łamie przy tym kija.
- 43 min. - Kamienieu podciął Krzemienia i mamy przewagę Unii.
- 41 min. - Glenn z niebieskiej obok słupka.

- Koniec II tercji. Strzały: 6-12.
- 40 min. - Da Costa sam na sam po podaniu Sherbatova - ale lepszy Spesny.
- 38 min. - W przewadze sanoczanie, z niebieskiej Piippo ale zbyt lekko. Łapie Saunders.
- 37 min. - GOL! 0-2! Zatko wjechał w tercje rywala, podał do Kowalówki który podał na pustą bramkę do Bezuski.
- 36 min. - Obustronna kara dla Bartleya i Elo, najpierw za faul ukarany Kanadyjczyk, który ruszył na zawodnika z Finlandii i stracił kask. Nie umknęło to sędziemu Radzikowi.
- 35 min. - Unia otrzymuje karę mimo dyskusji za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 35 min. - Walka głównie pod bandami, sanoczanie nie odpuszczają gościom
- 32 min. - Z nadgarstka Sihvonen, odbija Saunders, zaraz poprawił i mrozi bramkarz Unii.
- 32 min. - Mocny strzał Strzyżowskiego z pierwszego krążka spod niebieskiej zablokowany.
- 31 min. - Z bliska Bukowski, ale miał mało miejsca i prosto w bramkarza.
- 30 min. - Sygnalizowana kara dla gości, mocny strzał Viikili z pierwszego krążka - odbija Saunders.
- 30 min. - Spod bandy Glenn, odbija Spesny.
- 29 min. - GOL! 0-1! Glenn uderzył z niebieskiej i krążek wylądował tuż przy słupku.
- 28 min. - Bartley z niebieskiej, ale prosto w Spesnego, który mrozi gumę w parkanach.
- 28 min. - Goście w przewadze, na ławce Witan.
- 27 min. - Witan z Bukowskim w kontrze, ale ten drugi blokowany nie sięgnął gumy.
- 26 min. - Przygodzki ruszył na bramkę Spesnego, ale uderzył z okolicy bulika w poprzeczkę.
- 25 min. - Oriechin z boku, odbija Spesny.
- 24 min. - Kalan uderzył z trzech metrów, odbija parkanem Spesny.
- 23 min. - Luza wrzucił gumę spod niebieskiej, ale gumą minęła słupek.
- 21 min. - Strzał spod niebieskiej Bartleya, odbija Spesny

- Koniec I tercji. Strzały: 7:10
- 20 min. - Unia dobrze zagrała w osłabieniu, sanoczanie bez strzału.
- 18 min. - Podanie wzdłuż bramki, niecelne ale Saunders specjalnie ruszył bramkę i będzie kara dla niego.
- 18 min. - Viikila po rykoszecie i guma na siatce otaczającej lodowisko za bramką.
- 17 min. - Sanoczanie bez celnego strzału na bramkę Saundersa w przewadze.
- 16 min. - McKenzie ruszył w kontrze wyprzedził Piippo i chciał wrzucić gumę za kołnierz ale odbija się od Spesnego.
- 15 min. - Sihvonen do Piippo ale ten nie trafił w krążek.
- 14 min. - Kara za ostrość dla Bartley, w przewadze gospodarze.
- 13 min. - Kalan z dwóch metrów i odbija Spesny.
- 13 min. - Kontra Unii, ale na spalonym Sherbatov.
- 12 min. - Zamieszanie pod bramką sanoczan, blisko zdobycia gola Garszyn.
- 11 min. - Unici dobrze w obronie, gramy 5 na 5.
- 10 min. - Sihvonen od razu uderzył z trzech metrów, do raka łapie pewnie Saunders.
- 9 min. - Z daleka Olearczyk, łapie Saunders.
- 9 min. - Da Costa zaatakował Łykę wysokim kijem i będzie kara dla gości.
- 8 min. - Brule uderzał skaczący krążek, ale mrozi Spesny.
- 8 min. - Przygodzki spod bandy, odbija Spesny niewygodny strzał.
- 7 min. - Saunders broni strzał i dobitkę Elo, który na szybkości wjechał w tercję rywala z lewej strony.
- 7 min. - Sanoczanie przetrzymali osłabienie, gramy w pełnych składach
- 6 min. - Da Costa wypracował dobrą sytuację ale podawał do Oriechina i ten przyblokowany, guma poza taflą.
- 5 min. - Dwukrotnie Bartley, ale na posterunku Spesny.
- 5 min. - McKenzie dostał podanie wzdłuż bramki, ale nie trafił w krążek.
- 4 min. - Strata obrońcy Unii, przejął Strzyżowski ale jego strzał z nadgarstka nad poprzeczką.
- 3 min. - Piippo objechał bramę zagrał na czystą pozycję do Łyka - ale ten uderzył obok słupka.
- 2 min. - Zamieszanie pod bramką Spesnego, Kowalówka z bliska, obija parkanem bramkarz gospodarzy!
- 2 min. - Zatko sam wjechał w tercje rywala, z backhandu z trzech metrów - odbija Spesny.
- 2 min. - Bukowski z bulika, łapie Saunders.
- 2 min. - Bartley z niebieskiej, odbija Spesny.
- 1 min. - Da Costa pod bramkę, ale Sherbatov nie przejął dokładnie krążka.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!