21:42 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Przeszkadzanie
28:52 2 min. Maciej Rompkowski #27 Atak kijem trzymanym oburącz
32:09 2 min. Arciom Żurauski #33 Zahaczenie
35:23 2 min. Maciej Rompkowski #27 Atak kijem trzymanym oburącz
39:36 2 min. Filip Pesta #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:01 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Uderzanie kijem
48:25 2 min. Robert Mrugała #77 Trzymanie przeciwnika
49:54 2 min. Karel Kubát #93 Trzymanie przeciwnika
49:58 2 min. Jakub Stasiewicz #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:49 2 min. Kacper Niedźwiecki #17 Uderzanie kijem
Koniec meczu, z dużą przewagą strzałów Podhala 49 do 10, ale który był wyrównany do końcówki III tercji, przynajmniej z wynikiem na styku. W ostatnich kilku minutach rozstrzelali się nowotarżanie. Dziękujemy za uwagę.
60 min. - Bryniczka miał kilka szans, najpierw po strzale Kubata, potem po dograniu Petterssona, potem sam uderzał ze środka, ale Kieler stał na swoim miejscu.
59 min. – Jeszcze wykluczenie dla gracza gości.
59 min. – Guzik z ostrego kąta, Kieler przykrył krótki róg.
58 min. – Rozstrzelali się Podhalanie na koniec tego meczu.
57 min. - Gol dla Podhala! Czwarty atak szaleje. Trzecia bramka młodych napastników Podhala. Tym razem Worwa wpisuje się na listę strzelców. 6:1 dla Szarotek.
57 min. - Gol dla Podhala! Tym razem Słowakiewicz wpisuje się na listę strzelców. 5:1.
56 min. - Gol dla Podhala! Hiltunen ze spokojem wykończył akcję drugiej formacji. 4:1 dla Podhala.
56 min. – Gajor wrzucał na bramkę, mogło to zaskoczyć Kielera.
55 min. - Gol dla Podhala! Bochnak do spóły ze Słowakiewiczem wdeptali trzecią bramkę. Będzie spokojniej w obozie Szarotek. 3:1.
54 min. – Goście zwietrzyli swoją szansę, próbują doprowadzić do wyrównania.
53 min. – Pettersson po podaniu Kubata uderzał, po kiju obrońcy krążek nad bramką.
52 min. – Mocarski w krótki róg, Brikun na posterunku.
51 min. - Gol dla Stoczniowca. Strużyk napoczął Brykuna. Precyzyjny strzał ze środka obok bramkarza. Stocznia łapie kontakt. 2:1.
50 min. - Teraz kara dla Stasiewicza, niedługo nacieszyli się goście podwójną przewagą.
50 min. – Podhale już w 4, ale będzie jeszcze jedno wykluczenie dla nich.
49 min. – Mateusz Rompkowski strzelał, później bliski szczęścia Zając.
48 min. – Rompkowski strzelał, Brikun odbił do boku, jeszcze jedna kara dla gospodarzy. 5 na 3 goście.
48 min. – Będzie 4 na 4 przez chwilę, Neupauer odpocznie za uderzanie.
47 min. - Bryniczka strącał podanie Neupauera. Jeszcze Kubat i Pettersson oddali strzały.
46 min. - Bepierszcz przedarł się przed bramkę, nie oddał strzału, faulowany.
45 min. - Svec przejechał całe lodowisko lewym skrzydłem, ale strzelił niecelnie.
44 min. - Dwie próby Słowakiewicza, dobitka backhandem, ale Kieler nie przepuszcza krążka. Wcześnie Wołoszyk, strzał do statystyk, pewnie Brikun odbija krążek.
43 min. - Bryniczka ładnie utrzymał się przy krążku i zagrał do Guzika. Zorientowali się obrońcy.
42 min. – Vachovec wstrzelił do raka Kielera.
41 min. – Bepierszcz mierzył w okienko, niewiele się pomylił.
Rozpoczynamy III tercję. 1:35 przewagi Podhala, jeśli nie zdobędą bramki.
2:0 dla Podhala. Strzały 30 do 4. Przerwa.
40 min. – Svec podcięty. Kolejna kara dla gości. Pesta osłabił swój zespół.
40 min. – Bandarenka lewym skrzydłem w tercji Podhala stworzył zagrożenie pod bramką, ale Brikun skoncentrowany.
39 min. – Bryniczka przedzierał się lewą flanką, ale powstrzymany przez obrońców.
38 min. – Kubat strzelał, Gajor pracuje na bramkarzu.
37 min. – Bepierszcz strzelał, ale po kiju obrońcy krążek ląduje nad pleksą.
36 min. – Chaloupka do Hiltunena, strzał Fina broni Kieler.
36 min. – Sędziowie skrupulatnie wyłapują faule gości, znowu Rompkowski odpocznie 2 minuty.
35 min. - Jeszcze Neupauer z Kubatem postraszyli, koniec przewagi Podhala, obronili się goście.
35 min. - Hiltunen bliski szczęścia przy prawym słupku Kielera, koniec kary jednego z gdańszczan.
34 min. - Vachovec do Petterssona, ten natychmiast strzelił z ostrego kąta, ale nie zmieścił krążka w siatce.
34 min. - Świetne długie podanie do Hiltunena, strzał, ale bramkarz zdążył się przemieścić.
33 min. – Vachovec powalony na lód, znowu będzie 5 na 3.
33 min. – Worwa wyjechał od zakrystii i mijał bramkarza po lodzie, broni Kieler, ale będzie wykluczenie dla gości.
32 min. – Bochnak w długi róg, ale obok słupka, Stasiewicz po drugiej stronie lodu w podobnej akcji.
31 min. - Zaskakujący strzał Rybaka w osłabieniu pod poprzeczkę, barkiem broni Brikun.
30 min. - Strzał Gajora w słupek po podaniu Neupauera.
29 min. - Worwa próbował wjechać między dwóch obrońców, ale blokowany. Będzie kolejna kara dla gości.
28 min. - Guzik ze środka, wprost w bramkarza.
27 min. – Strzał Rybaka po lodzie.
26 min. – Svec najeżdżał prawą flanką, jego strzał broni Kieler.
25 min. – Akcja Podhala 3 na 2, Kubat rozwiązywał sam. Jeszcze jedna próba Czecha.
23 min. - Gol dla Podhala! Svec ze środka w okienko, piękny strzał z nadgarstka i szybkie podwyższenie wyniku. 2:0 dla Podhala.
23 min. - Gol dla Podhala! Chwilę nowotarżanie rozgrywali 5 na 3, podanie Neupauera do Vachovca i pewny strzał obok bramkarza otwiera wynik w tym spotkaniu. 1:0 dla Podhala
22 min. - Będzie kolejna kara dla Stoczniowca. Wcześniej w zamku kilka podań wymienili Kubat i Pettersson, ale bez strzału na bramkę. Będzie 5 na 3.
21 min. - Vachovec strzelał natychmiast z lewej flanki, nad bramką. Sygnalizacja kary. Kubat ze środka, Bepierszcz bliski strącenia. Gwizdek.
Zaczynamy II tercję przy stanie 0:0.
Koniec I tercji. Bez bramek w Nowym Targu. Strzały 11 do 2. Przerwa.
20 min. - Sulka wrzucał na bramkę, po wywalczeniu krążka przez Wielkiewicza, ale złapał do raka Kieler.
19 min. - Svec aktywny pod bramką gości, najpierw strzelał, potem dogrywał, ale ciągle bez bramek w Nowym Targu.
18 min. - Chalopuka wygrał pojedynek ze Stasiewiczem w tercji Podhala i zapobiegł zagrożeniu.
17 min. - Bochnak backhandem do Bryniczki przed bramkę, ale gola nie ma.
16 min. - Mocarski , Vitek i Zając napsuli trochę krwi nowotarskim obrońcom, ale zagrożenia bramki z tego nie było.
15 min. - Pesta sprytnie zagrał do Liśkiewicza, ale zabrakło trochę do oddania strzału na bramkę Brikuna.
14 min. - Słowakiewicz zza obrońcy sprytnie strzelał, ale Kieler czujny.
13 min. - Teraz goście dłużej pograli w tercji Podhala, ale nie było zagrożenia bramki.
12 min. - Wielkiewicz ładnie wymanewrował obrońców i dograł przed bramkę do Guzika, strzał tego drugiego broni bramkarz gości.
11 min. - Hiltunen urwał się lewym skrzydłem, ale dopadli go gracze Stoczni.
10 min. - Svec wyszedł sam na sam, ale w asyście obrońców, próbował obok słupka po lodzie, ale minimalnie chybił.
10 min. - Świetne zagranie Worwy do Słowakiewicza, ale nie opanował krążka ten drugi.
9 min. - Guzik zza bramki próbował dogrywać do Wielkiewicza, ale blokowany i nie doszło to podanie.
8 min. - Hiltunen z pół obrotu, wcześniej ładna sztuczka techniczna Petterssona.
7 min. - Kubat strzelał, ale zbyt słabo, żeby coś mogło z tej akcji wyniknąć.
6 min. - Przypadkowe zamieszanie pod bramką Kielera, nikt się nie zorientował co się dzieje, bramkarz mrozi krążek.
6 min. - Wsół zgubił krążek w tercji gości i to by było na tyle z przewagi Podhala.
5 min. - Strzał Petterssona po rozegraniu Kubata z Neupauerem.
4 min. - Sygnalizacja kary, Brikun zjechał z lodu.
3 min. - Guzik uderzył zza obrońcy, pewnie złapał Kieler, wcześniej Wołoszyk próbował podobnego manewru, ale Mrugała zablokował strzał gracza Stoczni.
2 min. - Pettersson, Neupauer i Hiltunen długo rozgrywali krążek w tercji gości, w końcu obrońca wybił na uwolnienie.
1 min. - Strużyk wjechał do tercji Podhala i pociągnął w długi róg, odbił do boku Brikun.
Zaczynamy.
W bramce Stoczniowca Kieler, w bramce Podhala Brikun.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tauron Podhale podejmuje Stoczniowiec Gdańsk.
Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Alexander Pettersson LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 1 2 2 0 3 3 0 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Wiktor Soliński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Dzmitryj Bandarenka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Daniel Drąg PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Stanisław Drozd-Niekurzak ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Gilbert Leśniak PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Liśkiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Szymon Łabinowicz LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Krystian Mocarski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kacper Niedźwiecki LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Filip Pesta ŚR 0 1 1 0 1 -1 4 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Maciej Rompkowski PO 0 1 0 1 1 0 4 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0