02:48 2 min. Miika Franssila #17 Uderzanie kijem
09:58 2 min. Szymon Skrodziuk #97 Spowodowanie upadku przeciwnika
17:55 2 min. Radosław Galant #24 Zahaczenie
29:57 2 min. Maciej Kruczek #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:05 2 min. Michał Kotlorz #87 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:51 2 min. Konsta Mesikämmen #85 Natarcie
44:07 2 min. Mikael Kuronen #78 Atak kijem trzymanym oburącz
50:04 2 min. Grzegorz Pasiut #18 Zahaczenie
51:06 2 min. Filip Starzyński #26 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:37 2 min. Radosław Galant #24 Atak kijem trzymanym oburącz
60 min koniec meczu
58 min - 2 minuty do końca meczu. Tyszanie mądrze się bronią, nie pozwalając na wyprowadzenie akcji. 100 sekund do końca meczu Gospodarze bez bramkarza
57 min Marzec w sytuacji sam na sam przegrywa z Simbochem
56 min wysoko bronią goście, przeszkadzając tym samym w wyprowadzeniu akcji przez gospodarzy
55 min - analiza video. Czy będzie druga bramka dla gospodarzy? Nie ma drugiej bramki, ale była sygnalizowana kara na Radosława Galanta.
52 min kara dla Starzyńskiego. Goście przez 50 sekund grać będą 5 na 3. Po 18 sekundach gry w przewadze goście zdobywają gola na 3:1. Cichy strzałem z okolic koła bulikowego przy bliższym słupku nie daje szans Simbochowi
51 min - w odpowiedzi Stiepanow w sytuacji sam na sam pokonuje Raszkę.
50 min - firmowa akcja tyszan w przewadze. Mroczkowski do Cichego, jednak Simboch odczytał zamiary
50 min - bezmyślny faul kapitana GieKSy. Przez 2 minuty będzie odpoczywał na ławce kar
48 min sytuacja przenosi się z jednej strony lodowiska na drugą. Gospodarze szukają okazji na kontatkowe trafienie, a goście chcą zdobyć trzecią bramkę i zamknąć wynik spotkania
46 min - pusta bramka gospodarzy, ale wynik bez zmian
45 min - Cichy z korytarza międzybulikowego strzela, jednak Simboch na posterunku. Siły na lodzie się wyrównały
45 min Tychy w pełnym zestawieniu i przez 1:15 sekund grają w przewadze
44 min - strzał Krężołka pewnie mrozi Raszka. Chwilę po wznowieniu Kuronen zzatakował jednego z zawodników GKS-u Tychy. Przez 45 sekund gramy 4 na 4
43 min - Kolejna przewaga gospodarzy. Na łąwce kar Mesikannen
41 min Liamin z niebieskiej, prosto w Raszke
41 min - rozpoczynamy 3 tercję .Jeszcze przez 65 sekund GieKSa grać będzie w przewadze jednego zawodnika

40 min - koniec 2 tercji spotkania
40 min - strzał Kuronena odbija Raszka, chwilę później Simboch naprawaia swój błąd a dogodnej sytuacji nie wykorzystał Marzec
40 min - błąd tyszan. Stiepanow z Fraszko wyszli 2 na 1, jednak w ostatniej chwili Białorusin został sfaulowany przez Kotlorza
36 min - ależ okazja Tonge;a. Tyszanin znalazł się sam na sam z Simbochem, jednak bramkarz GieKSy wyczekał go do końca i nie dał się pokonać
35 min - Wronka... prosto w Simbocha
34 min - Krężołek sam na sam z Raszką, jednak górą bramkarz GKS-u Tychy
34 min indywidualna akcja Koguta, jednak czujny Simboch
33 min - strzał Pociechy zablokowany przez Kruczka
32 min Starzyński w osłabieniu szukał okazji, jednak krążek po jego strzale został zablokowany i poszybował wysoko poza tafle
30 min - kara dla gospodarzy. Chwilę wcześniej Mroczkowski uderzał, ale niecelnie
29 min - obraz gry się nie zmienia. Katowiczanie cały czas goszczą w strefie obronnej gości, jednak dobrze ustawiają się zawodnicy gości, nie pozwalając na zbyt wiele gospodarzom
25 min - gospodarze grając 5 na 5 zamknęli tyszan w ich strefie obronnej, ale bez większego zagrożenia pod bramką Raszki
23 min - Wanat... jednak bardzo niecelnie. Goście w pełnym zestawieniu
22 min - Galant w osłabieniu, broni Simboch
21 min - kara dla tyszan
21 min - zaczynamy 2 tercję

20 min - koniec 1 tercji spotkania.
18 min - pierwsze wykluczenie zawodnika GKS-u Tychy. Praktycznie do konća tercji GieKSa w przewadze
16 min Grzegorz Pasiut w indywidualnej akcji, wyłożył Fraszce, a ten trafił w boczną siatkę
15 min GOOOLLL Fatalny błąd katowickiej obrony, który wykorzystuje Kogut. 2:0 dla gości
13 min GOOOLLL!!!. Goście otwierają wynik spotkanie. Podanie Gościńskiego zza bramki wykorzystuje Witecki
10 min - Szymon Skrodziuk na ławce kar.
10 min - Kubalik dostał podanie zza bramki, jednak jego strzał niecelny
7 min - Starzyński... ofiarna interwencja Novajovskiego, po której kążek poza lodowiskiem
6 min strzał Wanata bezproblemu łapie Raszka
5 min - gospodarze wytrzymali dwuminutowe osłabienie
3 min - Marzec w dobrej sytuacji powstrzymany nieprzepisowo przez franssilę. Goście w przewadze
3 min Gościnski zza koła bulikowego, mrozi Simboch
1 min - obie drużyny na lodzie. Rozpoczynamy spotkanie

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ
#85 Konsta Mesikämmen PO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 John Murray B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Peter Novajovský LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Ondřej Raszka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Jason Seed PO 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura LS 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Alexander Tonge PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0