14:25 2 min. Arciom Żurauski #33 Zahaczenie
24:48 2 min. Dmitrij Kozłow #57 Uderzanie kijem
26:34 2 min. Jegor Szkodienko #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:11 2 min. Adrian Jaworski #11 Uderzanie kijem
30:03 2 min. Krystian Mocarski #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:00 2 min. Michaił Szabanow #44 Nadmierna liczba graczy na lodzie
44:07 2 min. Krystian Mocarski #21 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:58 2 min. Oskar Lehmann #3 Opóźnianie gry
59:17 4 min. Artiom Smirnow #22 Ostrość
59:17 4 min. Jakub Stasiewicz #10 Ostrość
59:17 10 min. Jakub Stasiewicz #10 Kara za niesportowe zachowanie 10min
59:17 10 min. Artiom Smirnow #22 Kara za niesportowe zachowanie 10min

60 min - Rezultatem 3:1 dla KH Energi zakończyło się dzisiejsze spotkanie.
60 min - Ależ intensywnie w tych ostatnich sekundach spotkania! Artiom Smirnow i Jakub Stasiewicz stoczyli bójkę obok bramki Svenssona. Obaj powędrowali na ławkę kar, gdzie będą odsiadywać podwójną karę mniejszą za nadmierną ostrość w grze. Dodatkowo Smirnow otrzymał karę 10-minutową za niesportowe zachowanie.
59 min - GOOOL! Krystian Mocarski notuje honorowe trafienie dla Stoczniowca! Podawali mu Vitek oraz Zając.
58 min - Dobre przejęcie i mogła to być niebezpieczna kontra Stoczniowca, ale niecelne podanie i strata.
56 min - Pogubili się teraz torunianie w ataku i krążek przejęli rywale. Kontra nie przyniosła jednak nawet strzału.
54 min - Sam na sam z Kielerem był teraz Pawieł Nowożyłow, ale górą bramkarz.
54 min - GOOOL! W ostatniej sekundzie gry w przewadze Ville Saloranta podwyższa prowadzenie KH Energi! Podawali mu Dołęga oraz Rożkow.
53 min - Dobrze wykorzystują grę w przewadze gospodarze, ale Kieler nie daje się pokonać.
52 min - Groźnie jest pod bramką Kielera. Gdański golkiper przez chwilę był bez kija. Dwie dobre interwencje bramkarza gości.
51 min - Oskar Lehmann został ukarany za opóźnianie gry.
50 min - Dobrze indywidualnie Elias Elomaa, a także Vile Saloranta. Groźny strzał oddał Szkodienko, ale bezskutecznie.
49 min - Zakotłowało się teraz pod toruńską bramką, ale Svensson na posterunku.
47 min - Gorsza chwila gospodarzy, w natarciu gdańszczanie.
45 min - Krystian Mocarski ukarany za spowodowanie upadku przeciwnika. Torunian czekają dwie minuty gry w przewadze.
44 min - GOOOL! Kapitalna akcja KH Energi! Jarosław Dołęga, po podaniu Jaakoli, pokonał Kielera i wyprowadza torunian na dwubramkowe prowadzenie.
42 min - Od początku drugiej tercji torunianie w ofensywie.

Koniec 2. tercji

40 min - Skończyła się druga tercja spotkania. Na ten moment minimalne prowadzenie gospodarzy 1:0.
39 min - GOOOL! Nareszcie udało się torunianom pokonać solidnego dziś Kielera! Ville Saloranta wykorzystał podania Jaakoli i Jaworskiego i umieścił krążek w bramce.
39 min - Groźnie teraz pod bramką Svenssona. Dwa dobre strzały gdańszczan.
37 min - Kostas Gusevas był bliski zdobycia bramki, ale fenomenalnie Kieler.
36 min - Fantastyczna indywidualna akcja, ale Elias Elomaa nie zdołał pokonać bramkarza gości.
34 min - Za nadmierną liczbę graczy na lodzie ukarani hokeiści KH Energi. Odsiedzi to Michaił Szabanow.
33 min - Odważne wyjście Svenssona z bramki. Minimalny błąd przy wyprowadzaniu krążka i mogło być 1:0 dla gdańszczan.
32 min - Ładnie pokiwał teraz Ville Saloranta i oddał minimalnie niecelny strzał. Wreszcie torunianie wracają do dyspozycji z pierwszej tercji.
31 min - Agresywna gra obu drużyn. Krystian Mocarski ukarany został za spowodowanie upadku przeciwnika.
29 min - Kolejna, trzecia już, kara dla torunian. Adrian Jaworski posiedzi dwie minuty za uderzanie kijem.
27 min - Słaby moment mają teraz gospodarze. Jegor Szkodienko ukarany za spowodowanie upadku przeciwnika i przez kilkanaście sekund goście będą grać 5 na 3.
25 min - Ofensywne chwile gości. Kilka groźnych ataków na bramkę szwedzkiego golkipera. Teraz przez dwie minuty będą grać w przewadze, bowiem za uderzanie kijem ukarany Dmitrij Kozłow.
24 min - Niebezpieczna kontra w wykonaniu zawodników Stoczniowca i musiał interweniować Svensson.
24 min - Nieco zaspali torunianie na początku tej drugiej części meczu, ale już wracają na właściwe tory i znów nacierają na bramkę Kielera.
22 min - Kolejna groźna akcja gości. Widać, że to inna drużyna niż ta w 1. tercji.
22 min - Jakub Stasiewicz był teraz w znakomitej sytuacji! Pokonanie Svenssona było bardzo bliskie.
21 min - Druga tercja zaczęła się identycznie jak pierwsza - wygrane wznowienie przez gdańszczan i wybicie krążka na uwolnienie.

Koniec 1. tercji

20 min - Nie oglądaliśmy bramek w pierwszej tercji. Pora na 15-minutową przerwę.
19 min - Torunianie cały czas zdecydowanie przeważają na lodzie. Tym razem bliski zdobycia gola był Jegor Rożkow.
18 min - Mocny strzał Adriana Jaworskiego, ale Kieler wciąż niepokonany.
17 min - Zaczarował obrońcami Gleb Bondaruk, ale zabrakło strzału w tej akcji.
16 min - Znów świetny strzał Fieofanowa, i znów solidna parada gdańskiego golkipera.
15 min - Groźny strzał Jegora Fieofanowa, ale ponownie dobrze broni Kieler.
15 min - Po długiej akcji torunian z sygnalizowaną karą, dwie minuty w boksie posiedzi Arciom Żurauski. Powodem zahaczanie.
14 min - Niebezpiecznie pod bramką Svenssona. Gdańszczanie stwarzają sobie mało szans, a w dodatku brakuje im celnych strzałów.
12 min - Wciąż nie mogą goście wyjść z opresji. Bramka dla KH Energi wydaje się kwestią czasu.
10 min - Pierwsza groźna akcja Stoczniowca, ale niecelnie Rompkowski.
9 min - Jegor Orłow, a po chwili Gleb Bondaruk, starali się zagrozić bramce gości, lecz golkiper póki co w bardzo dobrej dyspozycji.
8 min - Solidna akcja i niebezpieczny strzał Sierguszkina. Trwa oblężenie bramki Kielera.
7 min - Ależ blisko trafienia był Elias Elomaa! Golkiper gości jednak na posterunku.
6 min - Póki co gubią się hokeiści Stoczniowca. Wiele błędów, co skutkuje wieloma szansami gospodarzy.
5 min - Krążek w siatce Kielera, lecz gol nie zostanie uznany. Spalony w polu bramkowym.
4 min - Dobra akcja Nowożyłowa i groźny strzał Rożkowa, lecz niecelny.
2 min - Od początku meczu w ofensywie torunianie.
1 min - Spotkanie właśnie się rozpoczęło, pierwsze wznowienie padło łupem gdańszczan.

#12 Gleb Bondaruk LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#75 Andriej Czwanczikow ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Wiktor Soliński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Dzmitryj Bandarenka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Daniel Drąg LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Stanisław Drozd-Niekurzak ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Maciej Rompkowski PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0